Şimdi Ara

Grand Theft Auto: Liberty City Stories, iOS Platformuna Geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • *** LÜTFEN DİKKAT: Bu oyun resmi olarak şu cihazlarda desteklenmektedir: iPhone 5 & 6 Serisi, iPod Touch 6. nesil iPad 4. nesil, iPad Air/Air 2, iPad Mini 2/3/4 ve iPad Pro ***

Grand Theft Auto: Liberty City Stories, mobil cihazlara dönerken Doğu Sahiline gitmeye hazırlan. Mobil Platformlar göz önünde tutularak tasarlanan daha kısa ve kolay akışlı görevler içeren bu tam açık- dünya macerası, muazzam grafik zenginleşmeler, dengeli dokunmatik kontroller, platformlararası kayıt özelliği ve Retina ekran desteği sunacak şekilde yeniden yaratılmıştır.

Leone ailesinin eski akil adamı, adam öldürme suçlamasıyla arandığı için uzakta saklanarak geçirdiği yılların ardından evine, Liberty City'e geri dönüyor. Liberty City'nin sokakları kaosa teslim olmuş. Şehrin hakimi olmak isteyen rakip aileler birbirleriyle savaşıyor, yozlaşmış politikacılar, organize suç örgütleri, uyuşturucu çeteleri ve işçi grevleri ile şehir kendi kendini yok etme noktasına gelmiş. Toni şehri Leone ailesinin kontrolüne alarak yıkımdan kurtarmak için mücadele ederken, psikopat kiralık katiller, ahlaksız para babaları, sinik siyasetçiler ve hatta kendi öz annesi bile onun karşısına dikiliyor.

•Yeni yüksek çözünürlüklü doku ve karakterler
    •Gerçek zamanlı ışık ve gölge
    •iPhone 6s, iPhone 6s Plus ve iPad Pro üzerinde 60 FPS görüntü hızı
    •Arttırılmış çekiş mesafesi
    •Arttırılmış dengeli dokunmatik oyun kontrolleri
    •Rockstar Social Club üzerinden platformlararası kayıt özelliği
    •Çoklu kontrol seçenekleri için 3D Touch desteği
    •Kişiselleştirilebilir oyun müziği desteği*
    •Fiziksel kontrol cihazı desteği
    •iPad Pro da dahil retina ekran desteği

*Kişisel müziğinizi dinleyebilmek için "GTALCS" adlı bir çalma listesi oluşturun, oyunu açın ve radyoda "MIX TAPE" kanalını seçin.

Daha fazla bilgi için:
    www.rockstargames.com

Videolar için:
    www.youtube.com/rockstargames

Grand Theft Auto: Liberty City Stories (iTunes Link - Fiyat: 18,99TL)

• Yani bu gta 4 mü ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başay B kullanıcısına yanıt
    Hayır, GTA 4 değil.

Grand Theft Auto: Liberty City Stories, Rockstar North tarafından geliştirilerek, Rockstar Games tarafından 2005 senesinde dağıtılan bir Grand Theft Auto PSP oyunu. Daha sonra 6 Nisan 2006'da Rockstar Leeds tarafından PlayStation 2 için uyarlanmıştır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milky Way kullanıcısına yanıt
    Gta 4 çıkacak mı ?

• Başay B kullanıcısına yanıt
    Çıkacaktır ama yakın zamanda çıkacağını zannetmiyorum. Şu anki telefon ve tabletlerin GTA 4 gibi bir oyunu çalıştırması pek mümkün değil. Mobil platformlara çıkacak sıradaki oyunun Grand Theft Auto: Vice City Stories olacağını düşünüyorum. GTA 4 ise bu oyundan sonra çıkacaktır.

• Milky Way kullanıcısına yanıt
    Her yeni iphone'da yeni bi gta serisi çıkıyorduda sıra gta 4'te diye biliyordum ben ama bu çıktı... Yani yeni oyun iphone 7 ile mi gelecek gta serisi için konuşuyorum.

• Nostaljik duygular ile tekrardan yükledim telefona Psp ile oynaması en keyifli oyunlardan birtanesi idi.
  • ben buu pc de gta 3 diye oynuyodum . cocukluk işte karlı yaması vardı süperdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_fear

ben buu pc de gta 3 diye oynuyodum . cocukluk işte karlı yaması vardı süperdi

Hocam ikisi de liberty city'de geçiyor belki cidden GTA 3'tür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vice City Stories de yakında çıkar yakın dediğim 1-2 yıl içinde vice city de askerlik yapıp 2020 de gta 4 ü görme umudu ile ... PSP ve PS vita yı geçiyor bu arada iphone çözünürlükleri... PS Vita da dijital edinmiştim şu anda pişman oldum çözünürlükleri görünce..
  • gta 4 e benziyor
  • one fiyat yav.İos güncel vshare çıkmadı mı hala ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.