Şimdi Ara

Grand C4 Picasso (2007-2013) İlk sürüş izlenimi.. (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.686
Cevap
119
Favori
823.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sezersunar

Üstadım,ben de Grand Picasso kullanıyorum, 22 bin küsur km'de aldım ve 15 ay oldu araç 83 bin km'de. Çok gezen biri olduğum için bu km gelmek zor olmadı:).. Aracı iki sene önce gördüğümde içimi gıcıkladı ve almak için kafaya koydum. Birkaç galerici gezdim çoğunun söylediği kılçık adamlar alır genelde böyle araçları oldu. Soyulma vs meselesi sizin tamamen beklentilerinizle alakalı, bunu diyen arkadaşlar da sağda solda dolaşan araçlara bakıp da ona göre konuşsa keşke. Denilen soyulma meselesi keyfe keder yerlerde. 2-3 yaşına giren araçlarda bırakın da bu kadar olsun. Haa bir de Mercedes ve Bmv'lerin hakkını teslim etmekle birlikte, onlar da dahil hangi araca bindiysem araç beni sıkıyor,bunalıyorum.. Bir de aracın fiyatı korkulanın aksine sınıfındaki diğer araçlar gibi düşmüyor da. 5-6 ay önce araca chip Tuning uygulattım,aracım 130 bg ve 300 Nm Tork oldu... Canavar gibi biniyorum, Allah kaza bela vermesin...

55.000 tl verilen sıfır aracta ön torpido, klıma , kapı kollarında , torpido acma kapama tuşlarında , şimdide kalörifer ızgara plastiklerinde soyulma olacak sonrada beklentilerimiz ile alakalı diyeceğiz. Böyle bir şeyi 22 tane aracımın hicbirinde görmedim. 2003 toyota kapıda halen duruyor. Tornavidayla kazıyamazsınız. Değil soyulma. 15000 bakımda kalorifer tuşlarınıda değiştirmelerini isteyeceğim. Bakalım sıra neye gelecek. Ne soyulacak.

Onun dışında araca söyleceyek tek bir kelime yok. Ama kaplama soyulmalarını beklentiyle alakalı, 2-3 yaşına giren araclarda bu kadar olsun şeklinde yorumlamak verilen alınteriyle kazanılmış paralarımıza haksızlık olur. Garantiden değiştiriyorlar. Tamam ancak böyle olmamalıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbuyukkilic -- 21 Şubat 2010; 8:19:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sbuyukkilic

quote:

Üstadım,ben de Grand Picasso kullanıyorum, 22 bin küsur km'de aldım ve 15 ay oldu araç 83 bin km'de. Çok gezen biri olduğum için bu km gelmek zor olmadı:).. Aracı iki sene önce gördüğümde içimi gıcıkladı ve almak için kafaya koydum. Birkaç galerici gezdim çoğunun söylediği kılçık adamlar alır genelde böyle araçları oldu. Soyulma vs meselesi sizin tamamen beklentilerinizle alakalı, bunu diyen arkadaşlar da sağda solda dolaşan araçlara bakıp da ona göre konuşsa keşke. Denilen soyulma meselesi keyfe keder yerlerde. 2-3 yaşına giren araçlarda bırakın da bu kadar olsun. Haa bir de Mercedes ve Bmv'lerin hakkını teslim etmekle birlikte, onlar da dahil hangi araca bindiysem araç beni sıkıyor,bunalıyorum.. Bir de aracın fiyatı korkulanın aksine sınıfındaki diğer araçlar gibi düşmüyor da. 5-6 ay önce araca chip Tuning uygulattım,aracım 130 bg ve 300 Nm Tork oldu... Canavar gibi biniyorum, Allah kaza bela vermesin...

55.000 tl verilen sıfır aracta ön torpido, klıma , kapı kollarında , torpido acma kapama tuşlarında , şimdide kalörifer ızgara plastiklerinde soyulma olacak sonrada beklentilerimiz ile alakalı diyeceğiz. Böyle bir şeyi 22 tane aracımın hicbirinde görmedim. 2003 toyota kapıda halen duruyor. Tornavidayla kazıyamazsınız. Değil soyulma. 15000 bakımda kalorifer tuşlarınıda değiştirmelerini isteyeceğim. Bakalım sıra neye gelecek. Ne soyulacak.

Onun dışında araca söyleceyek tek bir kelime yok. Ama kaplama soyulmalarını beklentiyle alakalı, 2-3 yaşına giren araclarda bu kadar olsun şeklinde yorumlamak verilen alınteriyle kazanılmış paralarımıza haksızlık olur. Garantiden değiştiriyorlar. Tamam ancak böyle olmamalıydı.

Zannedersem aracınız daha çok yeni, söylediğiniz seyler gercekten de can sıkıcı,sizi anlayabiliyorum. Ama ilginç olan birsey var, benim aracım 2 yasında ve kapı tutma kollarındaki soyulmalar haricinde herhangi bir soyulma yok. Servisler çözmeli mutlaka bu sorununuzu. İstanbul'daysanız Arkas'a gidin derim.

• quote:

quote:

@sbuyukkilic, yaşadığınız sıkıntıyı bu güne kadar başka birisinden duymadım. Benim Grand Picasso da 52000 km de ama en küçük bir soyulma dahi yok.. Sanıyorum münferit bir şanssızlığın kurbanı olmuşsunuz. Umarım sorun çözülür. Sizin anlattıklarınızı okuyan arkadaşlar da bütün araçlarda böyle oluyor sanacak.. :(

• Kapı kolları ve direksiyonda soyulma benim aracımda da vardı.
    O kısımlar değişti, ancak şimdi teyp kapağı ufaktan soyulmaya başlamış.
    Daha önceki araçlarımda görmemiştim böyle bir şey.
    Yine de, derdimiz bu olsun diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: multimode

Kapı kolları ve direksiyonda soyulma benim aracımda da vardı.
    O kısımlar değişti, ancak şimdi teyp kapağı ufaktan soyulmaya başlamış.
    Daha önceki araçlarımda görmemiştim böyle bir şey.
    Yine de, derdimiz bu olsun diyorum.

Aracınız 2010 md mı. Belki hep değişiklik üretelim derken sacma sapan şeyler ortaya cıkartıyorlar.

Klıma tuşlarınada sık basarsanız ordada belki soyulma olacaktır. Torpidoyu sık acarsanız basma tuşuda kalkacaktır. Sağ tarafta hanım pek kurcalamadıgından kalkma yok. Ama sağ iç kapı kollunda kalkma başladı. Garantiden değişenlerin dışında arac 13000 km ye geldi. 15000 km de bakacağım. Neler değişecek.

Yanlız tüm bunlar yinede picasso sürme ve avantajlarından keyifle yararlanma zevkınden beni aman aman cok soğutmuyor. Çözüm oldukca sıkıntı yok.

Bu forumda benden harıc 2 arkadaşta daha bu sıkıntıları duydum. Diğer markalar servislere arac cağırmaktan iş yapamıyor.
    Ancak yinede aldıgıma pişmanmıyım . Doğrusunu söylemek gerekirse hayır. 100.000 km yı devirmeye niyetliyim. Ama canım sıkılıyor.

• quote:

quote:

quote:

Zannedersem aracınız daha çok yeni, söylediğiniz seyler gercekten de can sıkıcı,sizi anlayabiliyorum. Ama ilginç olan birsey var, benim aracım 2 yasında ve kapı tutma kollarındaki soyulmalar haricinde herhangi bir soyulma yok. Servisler çözmeli mutlaka bu sorununuzu. İstanbul'daysanız Arkas'a gidin derim.

Bazen şans ters gidebilir. Ulugöl de oldukca ilgilendi. Arkasıda denemekte fayda olabilir. Bu aralar aman boşver diyorum. Allah başka sıkıntı vermesin.

• Sn. Buyukkılıc, aracım 2008 model.
    Kaplamanın çok iyi olmaması belki benim aracıma özgü bir şanssızlık, belki de hatalı temizlik sonucu oluşan bir durum.
    Ama sonuçta Picasso orta sınıf bir arac ve bu sınıfta bazı eksikler olmasını doğal karşılamak lazım.
    Yine de, alın bu foruma Toyota, Honda, Opel, Ford... sahiplerini bakın ne çok sorun duyacağız.
    Picasso'nun da tek derdi bu olsun.
  • merhaba cemguller kardesim aracım modeli 2008,gerçekten çok yakıyo hemde şehır dışı gerçekten de sakin kullanım..ilk aldıgımda yakıt böyle değildi.Sizin ortalama yakıt tüketiminiz kaç acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.MUSTI

merhaba cemguller kardesim aracım modeli 2008,gerçekten çok yakıyo hemde şehır dışı gerçekten de sakin kullanım..ilk aldıgımda yakıt böyle değildi.Sizin ortalama yakıt tüketiminiz kaç acaba?

Selam ,
    Bugün , hatta 2 saat önce benzim ışığım ilk kez yandı , bende aracı alalı 26 gün olmuş , 2009 model arabamı gölcuk ten almıştım 22000 km de , ordan arabayı buraya getirirken yolda fullemiştim , Gölcük-İst.Sefaköy ( yaklaşık 150 km. desek ) ve burda şehir içinde 5 - 6 kere işe gittim geldim ( çekmeköy-sefaköy) yoğun saatlerde ve köprü trafiğini tahminedersiniz.Yol bilgisayarı 5,9 gösterdi 820 km gitti , daha ne kadar yol giderdi ışıktan sonra onu bilemiyorum ama bana aracın yakışı gayet başarılı geldi ( bu boyutta bir araç için bence güzel değer)
    Sizin araba için gerçektende aklıma bişey gelemiyor , sakin kullanmanız ve şehirler arası yollarda bile yüksek yakması araçta kesin bir sorun olduğunu gösteriyor bana kalırsa.Farklı servislere gidip sorununuza çare aramaktan başka yol yok sanırım , bende citroen e ve dizel teknolojisine yeni geçiş yaptığım için bu konularda pek yorum yapamıyorum.
    Evet yukarıdada belirttiğim gibi yeni geçiş yaptığım dizel ve citroen Gp den oldukça memnunum , binen herkeste aşırı beğeniyor , alman ekolüne hayran kişiler(vw ciler , opel ciler ) bile picassonun kalite ve zevkini görünce acaba bendemi bundan alsam felan demeye başlıyorlar.
    Benim kulağıma bazen takılacak sesler geliyor , bir tanesi bagaj kapağındaki plakalıktan geliyor ( onu çıkartıp
    çerçevesiz olarak plakayı yapıştırmayı böylece hem görsel hemde tırlama sesinden kurtulurum diye düşünüyorum )
    İkinci seste ön taraftan geliyor (bu plakalık değil ama :) ) , sanki kokpiten geliyor gibi ama bir türlü keşfedemedim, servisten destek alacağım umarım..
    Soyulma olayı bende henüz yok gerçi yolcu tarafındaki kağı kolunda var biraz soyulma ama takmıyorum ona...

Şimdilik bu kadar paylaşımlara devam

• Yalaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn. Kabüllenmeeeemmmmmmmmmmmmmm ulennnnnnnnnnnnnnnnn..........)))))))))

Valla o kadar arabaları övdükki nazar deydi.

Benimde aldıgım benzinciye göremi yoksa kullanıma göremi 720 ile 820 km arasında değişiyor. Benzincide sonuna kadar doldurunca o zaman biraz daha farkediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbuyukkilic -- 25 Şubat 2010; 6:28:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemguller

quote:

Orijinalden alıntı: K.MUSTI

merhaba cemguller kardesim aracım modeli 2008,gerçekten çok yakıyo hemde şehır dışı gerçekten de sakin kullanım..ilk aldıgımda yakıt böyle değildi.Sizin ortalama yakıt tüketiminiz kaç acaba?

Selam ,
    Bugün , hatta 2 saat önce benzim ışığım ilk kez yandı , bende aracı alalı 26 gün olmuş , 2009 model arabamı gölcuk ten almıştım 22000 km de , ordan arabayı buraya getirirken yolda fullemiştim , Gölcük-İst.Sefaköy ( yaklaşık 150 km. desek ) ve burda şehir içinde 5 - 6 kere işe gittim geldim ( çekmeköy-sefaköy) yoğun saatlerde ve köprü trafiğini tahminedersiniz.Yol bilgisayarı 5,9 gösterdi 820 km gitti , daha ne kadar yol giderdi ışıktan sonra onu bilemiyorum ama bana aracın yakışı gayet başarılı geldi ( bu boyutta bir araç için bence güzel değer)
    Sizin araba için gerçektende aklıma bişey gelemiyor , sakin kullanmanız ve şehirler arası yollarda bile yüksek yakması araçta kesin bir sorun olduğunu gösteriyor bana kalırsa.Farklı servislere gidip sorununuza çare aramaktan başka yol yok sanırım , bende citroen e ve dizel teknolojisine yeni geçiş yaptığım için bu konularda pek yorum yapamıyorum.
    Evet yukarıdada belirttiğim gibi yeni geçiş yaptığım dizel ve citroen Gp den oldukça memnunum , binen herkeste aşırı beğeniyor , alman ekolüne hayran kişiler(vw ciler , opel ciler ) bile picassonun kalite ve zevkini görünce acaba bendemi bundan alsam felan demeye başlıyorlar.
    Benim kulağıma bazen takılacak sesler geliyor , bir tanesi bagaj kapağındaki plakalıktan geliyor ( onu çıkartıp
    çerçevesiz olarak plakayı yapıştırmayı böylece hem görsel hemde tırlama sesinden kurtulurum diye düşünüyorum )
    İkinci seste ön taraftan geliyor (bu plakalık değil ama :) ) , sanki kokpiten geliyor gibi ama bir türlü keşfedemedim, servisten destek alacağım umarım..
    Soyulma olayı bende henüz yok gerçi yolcu tarafındaki kağı kolunda var biraz soyulma ama takmıyorum ona...

Şimdilik bu kadar paylaşımlara devam

Kısa süreli hızlanmalarda M manueli kullanıp hızlanmayı deneyin. Viteskücültüp sonra devrini bulunca vites yükseltip gaza basın. Sollamalarda bayagı faydası oluyor.

• Arkadaşlar bir UYARI da bulunmak istiyorum... Özellikle aracının içinde, borda panelinde kaplama soyulmaları olan arkadaşlar ve tüm diğer kullanıcılar..

Araçlarınızı yıkattığınız yerlerde iç temizlik yapılırken temizliği yapan kişinin kullandığı beze ve buna sürdüğü parlatıcı, temizleyici bir maddenin olup olmadığına bakınız. Bordo paneli ve siyah kısımlar için uygun olduğunu bilmediğiniz temizlik sıvılarını kullandırmayınız..

Benim de başımdan geçti. Hemen müdahale edip sadece nemli bez kullanmalarını istedim. Şimdi her yıkatmada başından ikaz ediyorum..

Bilgilerinize..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jetranger -- 26 Şubat 2010; 14:11:31 >
  • Merhabalar, uzun süredir yazamadım.

G.P ile beraberliğimiz 2 seneyi doldurdu. Bu arada 40.000 km yi devirdim. Daha önceki arabalarımda senede 10.000 yi geçemezdim. Bu araba resmen adamı gaza getiriyor,
    Bende soyulma olayı sadece ön kapı iç tutacaklarında olmuştu. 30.000 km bakımda, garantiden sipariş verip, 1 ay sonra yine çağırdılar ve 10 dakikada değiştirdiler.(izmir -Kavuklar) Basit bir malzeme aslında, üzeri kaplanmış mika benzeri bir materyal ve yerine, geçmeli tırnaklar vasıtasıyla sabitleniyor, vidalama olayı yok. Yeni takılanlar biraz daha dayanıklı gibi.
    Benim şu ara asıl sorunum( malum bu sene yağışlı geçiyor) arabanın tavanından su alması. Ne zamandır arka bagaj tentesi üzerinde aşırı yağışlardan sonra kurumuş su lekeleri görüyordum. Önceleri bir anlam veremedim ancak arka bagaj kapısı kenarındaki tavan döşemelerinde yer yer pas lekeleri ortaya çıkınca bagaj kapısı contalarından su aldığını anladım. Pek önemsememiştim, ancak dünkü tufan benzeri yağmurda sürücü tarafındaki küçük yan airbag contasının ordan resmen içeri su damlamaya başladığını farkettim. (Sol ön sütunun tavana birleştiği noktada). Bu sefer biraz canımı sıktı. Öncam veya yine kapı contası kaynaklı olabilir. Şiddetli yağmur dolayısıyla yakından inceleyemedim. Umarım artış göstermez. Forumda buna benzer birkaç şikayet hatırlıyor gibiyim sanki,
    Neyse bunlar çok önemli sorunlar değil bence, arabalarımızın kıymetini bilelim. Yukarda tavsiye isteyen arkadaşlar var. Ben kendi adıma, birkez daha, aldığım için çok memnun olduğumu yinelemek istiyorum.
    Hele sağlamlığı konusunda hiç şüpheniz olmasın. Bulunduğum ilçede yollar köstebek yuvası gibi, şehir içi hergün 30 - 40 km yapıyorum. Artık cicim aylarıda geçtiği için tam gaz basıp geçiyorum tümseklerin, çukurların üzerinden. Arabanın Allahı var hiçbiryerinden ne tıkırtı, gacırtı veya plastik sesi var. Asfaltta yağ gibi kayıyor. Uzun yola çıkabileceğim tatilleri iple çekiyorum

Geçmiş sayfalarda havalandırmanın üflemesindeki azalma yönünde şikayetim olmuştu. Servise götürdüm, Jetrangerın dediği gibi polen filtresinin ileri derecede kirlenmesinden kaynaklanmış, değiştirilince çok farketti. Ancak filtreler 6 ayda nasıl bu kadar tıkandı onu anlayamadım doğrusu. Bu arada servisimden çok çok memnunum( Kavuklar) .Forumu takip ediyorlarsa buradan selamlarımı iletir herkesede tavsiye ederim.
    Ben şehir içi ağırlıklı kullandığım için yakıt tüketimim genelde 6.8 litreden aşağı düşmüyor. Şehir dışında ekonomik sürüşle ( 90 km) 5 litreye kadar çok rahat iniyor. 100 km üzerindeki kullanımda yol ve yolcu durumuna bağlı olarak 7 - 8 litre oluyor.
    Camlara Aquapel su kaydırıcı uyguladım, tavsiye ederim,
    Basınçlı su ile yıkama yapan yerlere dikkat edin. Benim cam fitillerinde birçok yerde kesikler oluştu. Fitil lastikleri biraz narin herhalde, daha önceki arabalarımda hiç olmamıştı.Bu cam lastiklerini C5 lerde olduğu gibi krom kaplama yaptırabilsek süper olacak
    Uzun oldu, aklıma gelenler bunlar
    Herkese hayırlı sürüşler dilerim. İletişime devam

• merhaba

grand picasso almayı düşünüyorum yinede son kez bir sormak istedim. Şu an 2008 model bir alfa 159 kullanıyorum dizel ve 150 beygir. Oldukça keyifle kullandığım bir araç. Ancak 2 çocukla beraber yolculuk yapınca çocuklar arka koltukta sıkıntıdan patlıyor. Bunun yanısıra bagajı kapatmakta çok zor oluyor doluluk nedeniyle. Yarın arabamı yeni sahibine teslim ediyorum. Yeni araç olarak kalbim halen performanslı araçlara gitsede mantığım bir aile aracı almamı söylüyor. İnternet üzerinden 5008 i incelediğimde hayran kaldım ancak bayide inceleyince tüm ilgim sıfıra indi. Bu arabaya bu para verilmez dendim. Halbuki teknolojik artıları beni cezbetmişti. Araçta özellikle koltuk kumaş kalitesi çok kötü bu yüzden onu hemen eledim. Geriye renault grand scenic ve citroen grand picasso kaldı. REnault maalesef bayilerde yok bu yüzden onu son günlerde tekrar göremedim. fakat ilk gördüğümde döşeme kalitesi ve iç dizaynı hoşuma gitmişti.

şu an bayilerde picasso bulunuyor. bu hafta alayım diye düşünüyorum ama kalbim ve mantığım arasında git geller yaşıyorum. her ne kadar burada çok fazla açıklamalar yorumlar olsada bana özel bir fikir verir misiniz. Alırsam memnun kalır mıyım acaba? ayrıca scenic ile kıyaslarsak ne gibi avantajları vardır.

herkese iyi akşamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: cmy

merhaba

grand picasso almayı düşünüyorum yinede son kez bir sormak istedim. Şu an 2008 model bir alfa 159 kullanıyorum dizel ve 150 beygir. Oldukça keyifle kullandığım bir araç. Ancak 2 çocukla beraber yolculuk yapınca çocuklar arka koltukta sıkıntıdan patlıyor. Bunun yanısıra bagajı kapatmakta çok zor oluyor doluluk nedeniyle. Yarın arabamı yeni sahibine teslim ediyorum. Yeni araç olarak kalbim halen performanslı araçlara gitsede mantığım bir aile aracı almamı söylüyor. İnternet üzerinden 5008 i incelediğimde hayran kaldım ancak bayide inceleyince tüm ilgim sıfıra indi. Bu arabaya bu para verilmez dendim. Halbuki teknolojik artıları beni cezbetmişti. Araçta özellikle koltuk kumaş kalitesi çok kötü bu yüzden onu hemen eledim. Geriye renault grand scenic ve citroen grand picasso kaldı. REnault maalesef bayilerde yok bu yüzden onu son günlerde tekrar göremedim. fakat ilk gördüğümde döşeme kalitesi ve iç dizaynı hoşuma gitmişti.

şu an bayilerde picasso bulunuyor. bu hafta alayım diye düşünüyorum ama kalbim ve mantığım arasında git geller yaşıyorum. her ne kadar burada çok fazla açıklamalar yorumlar olsada bana özel bir fikir verir misiniz. Alırsam memnun kalır mıyım acaba? ayrıca scenic ile kıyaslarsak ne gibi avantajları vardır.

herkese iyi akşamlar

2000 MD 2.0 scenic te kullandım. Geniş ve ferahtı. Şimdikiler cok değişti tabi. Yanlız yeni scenıcte otomatık vites yoktu. Bir arkadaşım bakmıştı.
    Doğrusunu söylemek gerekirse soyulmalar falan can sıkıyor ama garantiden değişiyor. Reno scenıc alsam o paraya almam. Ama Picasso aldıgımdan şu an pişman değilim. Sanki citroen picasso grand voyagerın rakibi gibi geliyor bana. Performanslı kullanacaksanız F1 vites kucultme ve büyültmelerle kısa messafelerde ve yokuşlarda hızlanıyorsunuz. Sonra alın yıne otomatıge picasso gerekenı yapsın. Birde 110 beygır ciple 150 yapılıyormuş. Ama garantı konusundan şimdilik girmedim.

Genişlik ve ferahlık konusunda, yakıt konusunda , sizi üzmez. Garantiyide alır almaz artı 2 yıllık garantiyi yaptırırsanız 4 yıl başınız ağırmaz. Ben 5000 km gecirdiğim için 2 yıl dolarken yenileteceğim. Gerci 2 yıl daha hiç bir arabamı kullanmadım.

• mrb cmy arkadaşım ben picassodan çok çok memnunum,renault a baktım hoşuma gitmedi iç dizaynı fln gerçi dış görünüş olarak bence picasso kat kat üstün aile arabası diyorsanız direk picasso derim gerisi hikaye yine son bi arastırma yapıp araç satın alın picassonun hacmine göre performansı gayet iyi zaten scenic 1.5 105, picasso 1.6 110 farketmez demeyin baya ferkediyor araçların hacmi büyük oyüzden farkediyor yani bende yazılım arttırmayı dusunuyorum aracıma 140-150 beygir olunca çok çok iyi olur diyorum.herkese iyi akşamlar
  • Merhabalar ,

Dün , G.p. mu aldığımdan beri ilk kez Altunizade deki Arkas servisine götürdüm , saolsunlar oldukça ilgili davrandılar , benimde iç kapı tutacaklarından sağ taraftaki soyulmaya başlamıştı , gerekli notları ve telefon numaramı aldılar , kapı tutamağı haricinde bagajda yer alan açma butonu kırılmıştı , onunda siparişini verdim ayrıca el freninin butonuda kırıktı.(ya aracın ilk sahibi haşin kullanmıştı arabayı yada parça kalitesizliğinden kaynaklı) , bijon şifrelerinide bulamadık o nedenle yağ değişimine gittiğimde şifreli bijonlarda iptal olacak , yağ değişimi demişken hatırlatma yapayım sizlerede , usta bana bu araçlarda yağ sızıntısı olabildiğinden bahsetti , lifte aracı kaldırdığımızda gerçektende ufakta olsa bir yağ kaçağı söz konusuydı motorda , bunuda garantiden halledebileceklerini söylediler saolsunlar.
    Şimdi aracım 26 binde 30 bin i doldurabilirsem 3 - 4 haftada felan servise tekrar gidip hem yukarıdaki eksiklikleri gidereceğim hemde bakımını yaptıracağım , aracın kaputtaki taş izleri için ise usta , yapılabilecek bişey olmadığını ancak kaputu boyatmam gerektiğini ancak bununda değer kaybına yol açacağını belirtti.
    Sıfır Gp lara baktım , araçta bizimkilerden farklı olarak döşeme kumaşları değişmiş , ayrıca ekran çift renge dönmüş , görsel olarak bunları gördüm sadece.

Herkese selam

• Sayın Remlak ,

Hakkınızı aramakta sonuna kadar haklısınız , başınıza gelen talihsizlik olmuş , belki düzgün serviste düzgün ustaya rastlamış olsaydınız bu sorunlar gelmezdi başınıza oracıkta sorunu hemen giderirlerdi
    Eşimin arabası Wv Golf ancak bu aracında, iç kapı tutacakları ve konsoldaki bazı buttonları soyuluyordu.Değiştirmekten sıkıldım ve kendi haline bıraktım artık
  • İlk kez soyulma olduğunda ne kullanıcı hatası dediler ne temizlik malzemesi ne de tırnağınız yapmıştır dediler. Hiçbir şey demeden değişim yapıldı.
    Bu durum da servisin hiç suçu yok o nedenle dikkat ettiyseniz servisin adını yazmıyorum. Sorun BAYLAS adlı sorumsuz firmada.
  • mrb ''remlak'' arkadaşım sonuna kadar haklısınız bende olsam sizin yerinizde aynısını yaprdım,gerçekten citroen çok kötü bir firma sorumsuz.allaha şükür başıma gelmedi soyulma inş.da gelmez.ayrıca benım gıttıgım serviste sorumsuz istanbul avrupa yakasındaki en kaliteli servis sizce hangisi?
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.