Şimdi Ara

Gran Turismo Sport Çıkış Tarihi PlayStation Dergisinde Listelendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Birleşik Krallık Resmi PlayStation dergisi tarafından yapılan listelemeye göre Gran Turismo Sport 16 Kasım'da çıkacak.

16 Kasım, Gran Turismo Sport'un geçtiğimiz seneki Avrupa çıkış tarihiydi ancak oyun daha sonra ertelendi. Sony Interactive Entertainment ve Polyphony Digital aynı tarihi seçmiş veya dergide çıkış tarihi verilirken bir hata olmuş olabilir. E3'te yayınlanan Gran Turismo Sport videosunda oyunun bu sonbaharda geleceği doğrulandı.

Gran Turismo Sport PS4 için çıkacak.

• Kasim sonbahar degil mi? :)))

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • GT Konsol sattıran tek gerçek exclusive Sim yarış oyunu. Geçen ay en çok satan konsol PS4 olmuş. PS4+GT+Uncharted+Horizon Frozen Wildlands çok canlar yakar
  • Çıktığı gibi alacağım ama bu seri artık eskisi gibi tad vermiyor, nerede eski GT'ler, nerede bu oyun. Betasını da oynadım biraz ama tatsız, tuzsuz bir oyun olmuş. İşin aslına bakarsanız yarış oyunları tür olarak bir açmazda, bu tarz simulasyon sevenlerin dışında pek bir kişinin artık umrunda değil yarış oyunları. Belki tür olarak aynı sayılmaz ama sonuçta NFS'de yarış oyunu ama görüyoruz yıllardır bu seri de büyük açmaz da, keza sevenleri her ne kadar toz kondurmasa da, Forza serisinin satış rakamları da ortada.

Sonuç olarak içerik olarak zaten zayıf bir GT geliyor, bunun serinin ana oyunu olduğunu bile savunmak zor. Kaydadeğer devrimsel pek bir yenilik yok. Sevenleri muhakkak alacaktır ama benim eski yılların hatırına kerhen oynayacağım bir oyun olacak. Bilmiyorum ne alaka diyenler çıkabilir ama Crew 2 bile bende daha fazla heyecan yaratıyor, her ne kadar saçma görünse de, adamlar yeni bir şeyler yapmanın derdinde...

• Forza varken yüzüne bile bakılmaz bu oyunun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

GT Konsol sattıran tek gerçek exclusive Sim yarış oyunu. Geçen ay en çok satan konsol PS4 olmuş. PS4+GT+Uncharted+Horizon Frozen Wildlands çok canlar yakar

Yillarca bizde oynadik , oynamasak inanacagiz su lafina. Gercek mi,sen hayatinda hic sim oynamadin sanirim, oynasaydin eger, tek gercek sim lafini kullanamazdin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 20 Haziran 2017; 11:52:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ooo Forza 7'den sonra geliyor.
  • ön siparişi açın artık alalım
  • 50 TL'ye düştüğünde alırım artık,Şuna bak koskoca GT serisini ne hale getirdiler..Forza aldı başını gitti, bunlar daha Bir ara oyunu bile çıkartamadılar şimdiye kadar..Araç çeşitliği desen oda yok..Tahminimce hemen unutulacak bir oyun olacak..Neyse zaten biz PS4'ü diğer exc. oyunlar için aldık..Derdim yarış olsaydı kesinlikle bir Xbox alırdım...
  • Forza horizon 3 sürüş keyfi olarak inanılmaz bir oyun daha iyisi yok olmazda , çünkü daha iyisini yapmaya çalışılırsa kesinlikle dah kötü bir sürüş olacaktır , ama smilasyon olarak gt herzaman forza dan daha iyi olmuştur

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.