Şimdi Ara

<< GRAN TURISMO PSP [ÇIKTI] >> (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
547
Cevap
1
Favori
35.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5.50 gen-d2 ile fixe gerek kalmadan oynanabiliyor.

6.00 m33 çıkmadı henüz.
  • Nasıl yapılacağı ile ilgili detaylı bir site var mı versiyon değiştirme de siteden yardım alarak yapıyorum da .
  • arkadaş bende dün bu oyuna başladım yalnız aklıma takılan bişey var bu oyunun mantığında single playerle istediğimiz arabayla istediğimiz yerde yarış yapıp puan toplamak mı.yani aynı piste sınırsız yarış imkanı mı koymuşlar yoksa aynı pistte birinci oldukça yarış zorlaşıyor ve en sonunda o piste yarış yapamayıp diğer pistlerii yapmak zorundayız.mantığını anlatırsanzı çok sevinirm.
  • aslında bu rezalet oyun için son mesajımı yukarıdaki mesajlarda aylar önce yazmıştım.ama şöyle bir eski mesajlarıma bakayım cevap yazan olmuşmu diye bir bakayım dedim.son mesaja 2 aydır kimse cevap yazmamış.anla yani nasıl bir oyun olduğunu...uğraşma emeğine yazık
  • Arkadaşımla multi oynamak için ad-hoc dan host oluşturuyoruz ama nedense ben de girmek istediğim de 1. garajı boş gösteriyor ve tıkladığımda bende ayrı bir host oluşturmuş oluyorum,sonuç olarakta multi oynayamıyoruz.Multi oynamak için başka birşey mi yapmak gerekiyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eIgHt

Arkadaşımla multi oynamak için ad-hoc dan host oluşturuyoruz ama nedense ben de girmek istediğim de 1. garajı boş gösteriyor ve tıkladığımda bende ayrı bir host oluşturmuş oluyorum,sonuç olarakta multi oynayamıyoruz.Multi oynamak için başka birşey mi yapmak gerekiyor acaba?

Multiplayer oynamak istediginiz PSPlerdeki oyunlarin bolgeleri ayni olmali. Aksi takdirde oynanamiyor.
  • bana gore pspnin en guzel oyunu
    bir gba emu birde gran turismo var benim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ortus

quote:

Orijinalden alıntı: sayın

Evet GT çok aceleye geldi öyleki 5 senecik bekledik

Bu arada 102 altın yapan arkadaş sana burdan tebriklerimi gönderiyorum

Garajınıda görmek isteriz

Tebrikleri kabul ettik efendim. Asagidaki ekran goruntuleri garajimdan Sizin garajlari da burda gormnek isteriz

<< GRAN TURISMO PSP [ÇIKTI] >>

20 milyona bukadar mı araba alınıyor? arabalar baya pahalı olsa gerek.

• bugatti 1 milyondu galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenakesim

bugatti 1 milyondu galiba

2
  • arkadaşlar bendeki psp 1004 5-50 GEN-D3. ehliyetin orada makine kapanıyor.sizde sağlam oyun linki varsa atabilir misiniz pm ile
  • yaw ben ehliyet bölümünü bitirdim kazandığım paralarlada arabalar aldım iyi güzelde eee bu kadar mı ? toplam 100 tane araba aldım nerde 700 tanesi ? :D

bundan sonra napıcam fikri olan var mı ? nasıl para kazanabilirim...
  • Arkadaşlar bizim ufaklık aynı arabadan 2 tane almış birini geri satmak istiyor ama bir türlü beceremedik. Varmı bir yolu acaba?
  • Save Game indirdim oyunu bitirmeye vaktim olmadığı için. EU ve North America için indirdim ikiside olmadı. Oyun açılınca başka bir PSP nin save dosyası var devam etmek istiyorsanız ok'a basın ya da oyundan çıkın felen diyo. Ne kadar ok'a basarsam basayım aynı soru yine çıkıyor. Eskiden böyle olmazdı ya
  • @Awesome

Save dosyalari her bir psp icin ozel olarak olusturuluyor. Baska bir pspdeki save dosyasini kullanman mumkun degil.
    Denenebilecek bir ihtimal daha var. Oyun acildiginda baslangicta verdigi araba 4 ya da 5 ayri model oluyor. Sana verilen araba ile ayni arabaya sahip bir save dosyasini dene, ama calisacagini zannetmiyorum. kolay gelsin.
  • Bundan önce yine bu tür vaktimin olmadığı oyunları hep save dosyasıyla oynadım. Gerek kapalı karakterleri açmak için gerek arabaları vs... Şimdi ilginçtir ki GT'da öyle yapıyor. Eski save dosyamıda sildim yanlışlıkla o kadar ehliyeti yarılamıştım oyun ilk çıktığında. Baya da param vardı. Napıcam ya
  • Bastan baslayacaksin galiba
  • Bu araba satın alma olayını anlamadım. Driving Challenge'lardan 2 milyon kazandım. Bugatti almak istiyorum ama hep Nissan vs. markalar var satın alma kısmında. Bunun bi hilesi var mıdır?
  • Belirli günlerde çıkıyor markalar. Her gün takip edeceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

Bu araba satın alma olayını anlamadım. Driving Challenge'lardan 2 milyon kazandım. Bugatti almak istiyorum ama hep Nissan vs. markalar var satın alma kısmında. Bunun bi hilesi var mıdır?

Bence 2 milyonu Bugattiye verme :) Oynadigin versiyon avrupa ya da amerikan ise zaten ucretsiz olarak car pack icinde bugatti var.
    Amerika versiyon icin car packde sunlar var.
    - Bugatti Veyron
    - Citroen GT
    - Ferrari Enzo
    - Lamborghini Countach LP400
    - Nissan GTR

Tum bu araclar ozel olarak oyunda alabileceginden farkli renklerde. Avrupa car packde ise bu araclara ek olarak kirmizi Mercedes SLR var :)

Ayrica oyunun baslangicinda verdigi arabaya gore hangi gunlerde handi arabalarin satisa cikacagi ile ilgili listelere de su linkten erisebilirsin:
    http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=121150

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.