Şimdi Ara

GRAN TURISMO 5 (2010) [ANA KONU] (1741. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.976
Cevap
49
Favori
1.734.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17391740174117421743
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • özelden mesajına cevap yazdım alex kardeşim
  • arkadaşlar gt 5 almak istiyorum ancak hiçbir bilgim yok. Bir kaç soru sormak istiyorum. gt5 ve gt5 academy edit. hangisi daha iyidir. sanıyorum academy edit te eklentiler filan varmış Evinde internet yok, o yüzden en kapsamlısı olanı almak istiyorum. Yani internetten eklenti, paket vs indirmeye gerek kalmamalı. Hangisini tercih etmeliyim?
  • bugün gt5 aldım
    başlangıç olarak şunları yap şunlara vakit harcama diyebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Xzibit

bugün gt5 aldım
    başlangıç olarak şunları yap şunlara vakit harcama diyebilirmisiniz

önce lisanslarla başla. hem sürüşünü geliştirirsin hem de oradan kazanacağın arabalar ileride lazım olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

arkadaşlar gt 5 almak istiyorum ancak hiçbir bilgim yok. Bir kaç soru sormak istiyorum. gt5 ve gt5 academy edit. hangisi daha iyidir. sanıyorum academy edit te eklentiler filan varmış Evinde internet yok, o yüzden en kapsamlısı olanı almak istiyorum. Yani internetten eklenti, paket vs indirmeye gerek kalmamalı.Eklenti indirmek illaki gerekiyorsa kaç mb yer tutar? Hangisini tercih etmeliyim?
  • quote:

arkadaşlar gt 5 almak istiyorum ancak hiçbir bilgim yok. Bir kaç soru sormak istiyorum. gt5 ve gt5 academy edit. hangisi daha iyidir. sanıyorum academy edit te eklentiler filan varmış Evinde internet yok, o yüzden en kapsamlısı olanı almak istiyorum. Yani internetten eklenti, paket vs indirmeye gerek kalmamalı. Hangisini tercih etmeliyim?
    Pardon arkadaşlar internetin azizliğine uğdadık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ctrlshft -- 3 Ağustos 2013; 23:13:36 >
  • quote:

arkadaşlar gt 5 almak istiyorum ancak hiçbir bilgim yok. Bir kaç soru sormak istiyorum. gt5 ve gt5 academy edit. hangisi daha iyidir. sanıyorum academy edit te eklentiler filan varmış Evinde internet yok, o yüzden en kapsamlısı olanı almak istiyorum. Yani internetten eklenti, paket vs indirmeye gerek kalmamalı. Hangisini tercih etmeliyim?

Academy Edition içinde 2.07'ye kadar çıkmış bütün yama dosyaları var(Boyutu yaklaşık 4 GB). Normal sürüm GT5 alsan bu 4 GB'lık dosyaların hepsini indirmen gerekecek. Ayrıca GT5 Academy Edition'da DLC'ler diskin içinde değil, kutudan çıkan kodları PS Store'a girip internet üstünden indirmen gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 5 Ağustos 2013; 9:55:51 >
  • Selamun aleykum arkadaslar oyunu 2 sene oldu alali. Ama hala onlineye girmedim. Girmeyi dusunuyorum ama sizden biilgi almak istiyorum bana bilgi verirmisiniz herseyiyle hic bilmiyorum cunkui

• quote:

Orijinalden alıntı: erolkoroglu

DIRT3 indirime girmiş.
    İndirimi kaçırmamanızı tavsiye ederim.

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/tr-tr/oyunlar/dirt3/cid=EP4001-NPEB00848_00-DIRT3HDDBUILD101

Abi şimdi gördüm mesajını 20 tl iyidir almayı dusunuyorum sen aldın mı ?
  • Selamun aleykum arkadaslar oyunu 2 sene oldu alali. Ama hala onlineye girmedim. Girmeyi dusunuyorum ama sizden biilgi almak istiyorum bana bilgi verirmisiniz herseyiyle hic bilmiyorum cunkui

• evim ekranında, açık lobiye gireceksin. Daha sonra oda listesi ekrana geliyor. İstersen sol kısımda filtreleme özelliklerini kullanarak istediğin pistleri vs... seçebilirsin.
  • aynı mesaj 2 kere gitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jack_sparrow_82 -- 7 Ağustos 2013; 19:56:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [-ShaD-]

quote:

Orijinalden alıntı: erolkoroglu

DIRT3 indirime girmiş.
    İndirimi kaçırmamanızı tavsiye ederim.

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/tr-tr/oyunlar/dirt3/cid=EP4001-NPEB00848_00-DIRT3HDDBUILD101

Abi şimdi gördüm mesajını 20 tl iyidir almayı dusunuyorum sen aldın mı ?

Evet oyunu aldım ve oyun harika. Bu fiyata kaçmaz. (eğer indirim devam ediyorsa)

• Arkadaşlar şimdi bu oyunun en full'ü ve Türkçesi hangisi? Farklı farklı GT5 isimleri duyuyorum, alacağım ama anlayamadım durumu. Prologue var mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanreall

Arkadaşlar şimdi bu oyunun en full'ü ve Türkçesi hangisi? Farklı farklı GT5 isimleri duyuyorum, alacağım ama anlayamadım durumu. Prologue var mesela.

prologue eski oyun gt5'in demosu diyebiliriz ve sakın onu alma. Gt5 academy edition en iyisi bir çok dlc içinde var ve yanılmıyorsam Türkçe olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

quote:

Arkadaşlar şimdi bu oyunun en full'ü ve Türkçesi hangisi? Farklı farklı GT5 isimleri duyuyorum, alacağım ama anlayamadım durumu. Prologue var mesela.

prologue eski oyun gt5'in demosu diyebiliriz ve sakın onu alma. Gt5 academy edition en iyisi bir çok dlc içinde var ve yanılmıyorsam Türkçe olması lazım.

Tamam o zaman, teşekkür ederim, onu arayayım ben. GT6 PS4 için olacak sanırım değil mi?
  • quote:

quote:

quote:

Tamam o zaman, teşekkür ederim, onu arayayım ben. GT6 PS4 için olacak sanırım değil mi?

Hayır GT6 PS3 için çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: NexeLGiuS

quote:

quote:

quote:

Hayır GT6 PS3 için çıkıyor.

Teşekkür ederim.

• Kardes para nasil kazanabiliriz guzel bir arabam ve drift yapmak istiyorum lütfen cevaplayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17391740174117421743
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.