Şimdi Ara

Gragas Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni gelen nerfle birlikte bence midde kullanılabilirliği baya azaldı gragasın sizce solo da viable olmaz mı ?
    W sunda ki % ye göre vurma ve bunun 8 sn lik bir cd ye sahip olması tanklar için birebir. Pasifin verdiği sustain e nin verdiği cc bence artık solo da daha verimli olur.
    Örnek build olarakta
    zhonya
    günateşi
    ruh gömleği
    karşıya göre bot
    hiçlik değneği
    ve takımın ihtiyacına göre koruyucu yada rabaddon ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alicanarslann -- 6 Nisan 2014; 2:09:14 >

• Neye göre kime göre nerf ? Değişiklik de sen ona.

Artık rabadon falan alınmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOLO SWAG -- 5 Nisan 2014; 23:00:36 >
  • jungle op
  • Jungle da iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Damage leri çok nerf yedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende onu diyorum artık ap gibi oynamak yerine tank gibi oynamak daha iyi olur düşüncesindeyim.
  • jung daha iyi
  • E çok vuruyor öncekine göre q-e dağıtmışlar gibi yeterince deneyip builde karar verecem kendimce
  • Ya bugün solotop'da karşıma geldi riven almıştım, adam oyundan bezdirdi resmen. Ne lanet bir şey olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArchloweKilled

Ya bugün solotop'da karşıma geldi riven almıştım, adam oyundan bezdirdi resmen. Ne lanet bir şey olmuş.

w su can yüzdesine göre vurduğundan , cdsi kısa olduğundan ve manasız olduğundan bence tank kasmaya çok müsait.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alicanarslann

quote:

Orijinalden alıntı: ArchloweKilled

Ya bugün solotop'da karşıma geldi riven almıştım, adam oyundan bezdirdi resmen. Ne lanet bir şey olmuş.

w su can yüzdesine göre vurduğundan , cdsi kısa olduğundan ve manasız olduğundan bence tank kasmaya çok müsait.

Adamla trade'e giriyorum ikimizinde ortalama aynı canı gidiyor. Bakmışım 1 dakika sonra canı fullenmiş. W cd çok az gerçekten. Ama karşımdaki ap gidiyordu.
  • top ve jung için iyi oldu midde düştü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • top ve jung için iyi oldu midde düştü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.