Şimdi Ara

Grafiker

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar ben özel bi kurs'da grafikerlik okudum ve belge aldım oradan herhangi bir özel firmada grafiker olarak çalışabilirmiyim cevaplarınızı bekliyorum

• mazlum2143 M kullanıcısına yanıt
    kurs bitirmek ve diğer ayrıntılar bu işe meraklı, istekli olduğunuzu gösteriyor. Ancak bunlar yeterli değildir.
    Bir firmada çalışmak için firmalar tecrübe isteyecektir. Hepsi bir yana, kullanacağınız programlar hakkındaki bilgi seviyeniz,
    yaratacılığınız önemli bir kriter.

Şunu tavsiye edebilirim; özel bir firmada sıradan bir görevde, çok iddianız olmadan, düşük bir ücret karşılığında çalışmaya
    başlayın. Piyasanın nasıl çalıştığını, nasıl işler üretildiğini, nasıl aşamalarla bunu elde ettiklerini, hangi programları kullandıklarını
    ve nasıl kullandıklarını iyice öğrenin. Sabırlı olun, kendinizi sürekli eğitin, programları iyi kullanın. Kendinize programlarla
    ilgili kütüphaneler yaratın, oluşturun.

Bunları yavaş yavaş yaptıkça, kendinize güveniniz artacak ve ufak tefek işleri yaparak, diğer oyuncuların arasına katılacaksınız.
    Sabır, istek ve bol deneme, çalışma ile yapabileceğiniz şeyler her zaman artacaktır. İşe girmekten korkmayın, cesaretli olun.

Kolay gelsin...

• arkadasin dedikleri disinda su anda aclismaya ve kazanmaya baslayabilirsiniz.http://forum.donanimhaber.com/m_94322196/tm.htm tek yapmaniz gereker cizmek ve satmak.buradaki bilgiler grafikerler icinde gecerlidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasezo -- 10 Ağustos 2014; 13:59:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.