Şimdi Ara

Grafik tasarım sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kullanım amacı olarak; Coreldraw ve adobe cs6 serisi yazılımlarını kullanarak, broşür, katalog afiş v.b çalışmalar yapacağımı ama hemen hemen hiç video render almayacağımı ve arada sırada oyun oynayacağımı, bunun yanısıra ssd disk kullanarak yazılımları ssd ye kuracağımı düşünürsek, bu sistem için ne dersiniz ?

Grafik tasarım sistem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valentino_vip -- 15 Mayıs 2015; 17:13:04 >

• valentino_vip kullanıcısına yanıt
    Vatan olması zorunlu mu ? başka yerlerden alınabilir mi

anakart daha uygun bir model yapılıp ekran kartına yatırım yapın. Ve kart amd ise önceliği sapphire modellerine vermek lazım.

listede hdd eksik wd blue olabilir.

ssd tavsiyesi 850 evo alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 15 Mayıs 2015; 17:41:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerd Miner

Vatan olması zorunlu mu ? başka yerlerden alınabilir mi

anakart daha uygun bir model yapılıp ekran kartına yatırım yapın. Ve kart amd ise önceliği sapphire modellerine vermek lazım.

listede hdd eksik wd blue olabilir.

ssd tavsiyesi 850 evo alınabilir.

vatan olmak zorunda degil tabi. onu parcalari gostermek icin ekledim.hdd elimde mevcut ssd bende samsung evo dusunmustum.ama ekran karti yeterli degilmidir ? grafik tasarim olacak fakat render alma olmayacak cunku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valentino_vip kullanıcısına yanıt
    Aynı zamanda oyunda yazmışsınız bende maksimum o keyfide artırayım diye öyle dedim yoksa yapacağınız işe yeterli
  • Arkadaşım en başta bir ssd al sistem ve tasarımı burda yaparsın remin 8 gb altı olmasın serisi önemli degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.