Şimdi Ara

GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.415
Cevap
55
Favori
360.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1-Navigon 2410 europa(2yil guncelleme veriyor kampanya dahilinde)

2-Tomtom Start veya One europa

3-Garmin nuvi 1250 europa

bu 3 cihaz icinde en hizli tepkime veren en iyi sinyal alan hangisidir yada haritalari sanirim garminle navigonun ayni yani malzeme kalitesi olarak daha iyi olan hangisidir?
  • Garminde lifetime update diye birşey çıktı, 1 kere para veriyorsun aletin bozulana kadar sınırsız update edebiliyorsun,bunuda dikkate almanı öneririm.
  • @sarikanarya567
    Bilgi icin tesekkurler bunuda goz onunde bulundurcam ama bakalim italyada bole bi kampanya var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamehame

@sarikanarya567
    Bilgi icin tesekkurler bunuda goz onunde bulundurcam ama bakalim italyada bole bi kampanya var mi?

Tum avrupa için geçerli bu harita,

Bu linkten bakabilirsin.

https://buy.garmin.com/shop/shop.do?pID=33380
  • @sarikanarya567
    140 dolar cok degil mi yav ne billim zaten makine 140 euro:)
  • samsung i900 telefonuma amigo navigasyon programını yükledim. oldukça iyi çalışıyor. ancak navigasyonu başlattığımda bu olay faturama da yansıyormu. bu navigasyon işi ücretlimi. yoksa direk uydudan çektiği için ücretsizmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamehame

@sarikanarya567
    140 dolar cok degil mi yav ne billim zaten makine 140 euro:)

O sana kalmış,zaten para eden şey aletin içindeki şey,eğer uzun süre kullanaksan gayet normal,yoksa zaten aynı parayı bedava update in bittikten sonra haritanı update etmek için vereceksin,adamlar sana sınırsız süre güncelleme hakkı veriyor,tabi sana kalmış.Hem 140 dolarda çok fazla değil... :).
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanzzz1

samsung i900 telefonuma amigo navigasyon programını yükledim. oldukça iyi çalışıyor. ancak navigasyonu başlattığımda bu olay faturama da yansıyormu. bu navigasyon işi ücretlimi. yoksa direk uydudan çektiği için ücretsizmi?

Amigo'nun telefon versiyonu yok ! Anlaşılıyorki korsan/kopya/çalıntı kullanıyorsunuz.O nedenle bu sorunuza burada yanıt alamazsınız
  • merhaba arkadaşlar ben size bir şey sormak istiyorum cevaplarsanız sevinirim. Ben navking mini s 300 navigasyon cihazı aldım çıktım dışarı çektiği anda aktivasyon girdim ama harita güncelleyemiyorum nedense nasıl yapılır bu aktivasyon anlatırmısınız hala kilitli görünüyor bende lütfen yardımcı olun arkadaşlar adım adım anlatırsanız sevinirim hepinize çok teşekkür ederim
  • Garmin 710 modelinde şöyle bir sorunum var.

Ş Ç gibi harfler Türkçe klavye modunda bulunduğu için yazarken bu modu kullanmaya çalışıyorum. Ancak bu modda L harfi hiç çıkmıyor. Bunun nedeni nedir, ben güncelleme de yaptım ama sorun aynı . Mecburen yazdığım kelimenin yarısında başka moda geçip L harfini kullanıyorum tekrar Türkçeye geçiyorum ve bu çok saçma geliyor. Herkeste böylemidir bu durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalb

Garmin 710 modelinde şöyle bir sorunum var.

Ş Ç gibi harfler Türkçe klavye modunda bulunduğu için yazarken bu modu kullanmaya çalışıyorum. Ancak bu modda L harfi hiç çıkmıyor. Bunun nedeni nedir, ben güncelleme de yaptım ama sorun aynı . Mecburen yazdığım kelimenin yarısında başka moda geçip L harfini kullanıyorum tekrar Türkçeye geçiyorum ve bu çok saçma geliyor. Herkeste böylemidir bu durum.

Buna şimdiye kadar dikkat etmedim nüvi 200 de denerim akşama.
  • bende royaltek bluetooth cihaz varda ben bu cihazla xp yüklü bilgisayarımda gps hizmetini kullanabilirmiyim bende ppc vardı çok güzel kullanıyordum
  • Navigon 2 yil guncelleme kampanyasi devam ediyor mu?Garmin 1250 europa mi yoksa navigon 2410 mu tercih edilmeli?
  • ya soracak okadar çok şeyim varki nereden başlasam :(
    daha tam araştırma yapmadım.
    ama gözüm 150 tl olan çinden gelen ürünlerde
    sonrasında elimde kalırmı ? güncel harita destei var TR vs ses vs..
    ama işte ünlü markalar 300-350 tl telefunken var 175tl ama ama...

ne dersiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibraxi

ya soracak okadar çok şeyim varki nereden başlasam :(
    daha tam araştırma yapmadım.
    ama gözüm 150 tl olan çinden gelen ürünlerde
    sonrasında elimde kalırmı ? güncel harita destei var TR vs ses vs..
    ama işte ünlü markalar 300-350 tl telefunken var 175tl ama ama...

ne dersiniz..

kardeş hiç düşünme telefunken derim he aldın mı dersen hayır ama çinle garantili ürünü karıştırma ne olursa olsun benim arkadaşım 200e ankara media markt tan aldı navitek mi neydi deliler gibi kullanıyor sekmiyor bile
  • SLM ARKADASLAR ISIM GERREGI SUREKLI ARACLA DOLASIYORUM VE ADRES BULMAK TAN SIKILDIM NAVIGASYON TAVSIYELERINIZ I BEKLIYORUM TURKCE VE KOLAY KULLANIM OLMALI VE GENIS EKRANLI ISTIYORUM ALINABILECEK EN IYI VE Bluetooth OZELLIKLI

BUCCE 200 300 TL DIR

KULLANILACAK BOLGE IST BAHCELI EVLER CIVARLARIDIR TAVSIYELERINIZI 4 GOZLE BEKLIYORUM SIMDIDN TSEKKURLER IYI FORMLAR....
  • quote:

Orijinalden alıntı: basss soud

SLM ARKADASLAR ISIM GERREGI SUREKLI ARACLA DOLASIYORUM VE ADRES BULMAK TAN SIKILDIM NAVIGASYON TAVSIYELERINIZ I BEKLIYORUM TURKCE VE KOLAY KULLANIM OLMALI VE GENIS EKRANLI ISTIYORUM ALINABILECEK EN IYI VE Bluetooth OZELLIKLI

BUCCE 200 300 TL DIR

KULLANILACAK BOLGE IST BAHCELI EVLER CIVARLARIDIR TAVSIYELERINIZI 4 GOZLE BEKLIYORUM SIMDIDN TSEKKURLER IYI FORMLAR....

açtıgınız diger konuda sorunuzu cevapladım
  • Merhabalar

Arkadaşlar telefunken tlf 1001 model bir navigasyon cihaz satın aldım bu cihaza hangi haritalar uygundur nasıl yükleriz yardımcı olursanız sevinirim

Teşekkürler
  • cihazınız lisanslı igo8 yazılım ve Başarsoft Haritası kullanır. Bu da demektir ki 1 yıl ücretsiz güncelleme hakkına sahipsiniz. Güncelleme işlemlerini dewww.naviextras.com'a girerek cihazınızın sayfasından yapabilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: ugur_yalcin

Merhabalar

Arkadaşlar telefunken tlf 1001 model bir navigasyon cihaz satın aldım bu cihaza hangi haritalar uygundur nasıl yükleriz yardımcı olursanız sevinirim

Teşekkürler
  • slm arkadaslar butcenın bırz ustune cıktım bu cıhazlar arasında kaldım yardımınızı beklıyorum

Tomtom 630

Tomtom 730
    Navigon 2100
    Garmin Nuvi 760 -780 bunların arasında ne fark var ??
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.