Şimdi Ara

GPS NAVİGASYON SORUN CEVAPLAYALIM!!! (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.415
Cevap
55
Favori
360.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

Orijinalden alıntı: vectra_06

Next ye g 535 kullanıyorum fakat aracımın camı atermik olduğu için sinyal sorunu yaşıyorum uzun sürede bağlanma yada bağlanamama, bağlanıp adrese giderken sinyalin kaybolması gibi sorunlar. Atermik cam olmayan araçlarda sıkıntı olmuyor çok kısa sürede bağlanıyor ve sinyal kaybolmuyor. Şimdi atermik camlı araç için navigasyon tavsiyeniz var mı? Yoksa aracı satıp atermik cam olmayan araç alalım:) teşekkürler

Camda ogs yada hgs etiketi için mutlaka bir yer vardır oraya yakın vağlayın cihazı. Alacağınız tüm portatif navigasyonlarda bu sorunu yaşarsınız

Hocam orayı denedim fakat o bölüme sığmıyor dikiz aynası büyük biraz altına takıncada olmuyor:(. Harici gps antenli portatif cihazlar var mıdır? Istanbul a taşındım devamlı telefonun navigasyonunu kullanmak zorunda kalıyorum. Eger çözüm bulamazsam next i satıp appstore dan igo yu satın alacagım gibi duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hey gidi next in 708 ve 828 lerinde navitech in p 110 serilerinde harici anten bağlantı girişi vardı ama adtık yeni nesil cihazlarda olmuyor. Bence telefonda navigasyon daha mantıklı. Ayrıca size tavsiyem istanbul için trafik bilgisinin başarsoft a göre daha sağlıklı olan yandex olacak. Ben şu an istanbuldayım aracımın camında igo ve telefonda yandex ile test yapıyorum igo karşı şeritteki sıkışıklığı bile trafik sıkışıklığı diyerek rota öneriyor yani şeritleri karıştırıyor. Yandex bu konuda daha başarılı

• Bende telefonda yandex kullanıyorum fakat internet kullanımı da şarjı çok etkiliyor offline olarak kullanmak için igo demiştim. Next i satayım o zaman kullanamadıktan sonra boşa durmasın.

• Tesekkürler arkadaslar aselsanı tercihlerim arasından cıkardım diger iki tercihi arastırıp bugün siparis vermeyi düsünüyorum...
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    İlginize teşekkür ederim. İzninizle bir soru sorayım. Bu iki cihazdan hangisinin navigasyon özelliği daha ağır basıyor acaba?

Tomtom start 60 mı yoksa Navitech VR-M552 ?
  • saw_saw_saw kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Daha Kapsamlı navigasyon ve yol ağı olması sebebiyle ikinci tercih edilmelidir.

Bu forum da sizin gibi insanlar olduğu için çok şanslıyız. Çok teşekkür ederim yardımlarınız için. Sanırım 256 mb ram navigasyon cihazlarında şuan için en üst kapasite doğru mudur? Birde bu ürünü sizde kullandığınız için ürün ne zaman piyasaya sürüldü acaba bir fikriniz var mı? Veya navitech firması yeni bir ürün ne zaman piyasaya sürer bir fikriniz var mı?
  • saw_saw_saw kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Evet, 256Mb RAM en üst sınır; daha üzeri bellek ve ekran boyutu Tablet Kategorisine doğru gidiyor. Firma politikalarını bilemem ama belki daha hızlı işlemcili cihazlar gelebilir.

Keyifli navigasyonlar, İyi Bayramlar
    Tekrar teşekkür ederim. İyi Bayramlar =)
  • İmkansız kullanıcısına yanıt
    iGo'da şerit sorunu hep vardı zaten. Hız kameralarında da aynı hatayı yapıyor. Garmin'de ise şerit ayrıntısı o kadar iyi ki rotanızda ilerlerken hangi şeritten gitmeniz gerektiğine kadar sizi bilgilendiriyor. Tabi burada herşey yazılımla bitmiyor. Mesela garmin'in başarsoft haritası kullanan modellerinde aynı garmin yazılımı şerit yardımı ve kavşak görüntüsünü veremiyor. sanırım harita verilerinin kalitesiyle de ilgili bir sorun var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Selamlar arkadaşlar,

Türkiye piyasasında arıyor ama bulanmıyorum. Çin'den getirtme imkanı var ama 3 haftada elime ulaşacak. 15 gün içinde tatile çıkacağım o nedenle acil lazım.

Elinde olan, nerede satıldığını bilen varsa lütfen beni yönlendirsin. Benim adıma satın alıp gönderebilecek kişiye bedelini derhal göndereceğim.

Ürün nedir kısaca bahsedeyim; Tablet veya Navigasyon cihazını araç içinde havalandırma ızgarasına montaj yapmaya yarayan parça. Bedeli tahminen 20-30 liralık bir şeydir. Aksesuarcılarda muhtemelen bulunur ama bizim memlekette yok Bu nedenle büyük şehirlerdeki arkadaşlardan umutluyum. Tekno marketlerde vantuslusunu bulabiliyorum ama bu farklı.

Cihaz montaj aparatı bende mevcut, sadece havalandırma ayağı olsa da olur... olmuyorsa kitin tamamını alacağım.

Lütfen biri yardıncı olsun bana

Saygılar.

aciliyeti kalmamıştır heralde ama hala arıyormusun bilmiyorum
    ben aynısının universal olanından aldım
    ilgilenirsen diye düşündüm

http://www.n11.com/arama?q=Ara%C3%A7+i%C3%A7i+Kalorifer+Tutucu

• machiner. kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Teşekkür ederim. Hem bu resimdekini hem de eBay üzerinde satılan bir ürünü aldım. Her ikisi de oldukça kullanışlı, ihtiyaç olduğunda takıp kullanıyorum.
    Her zaman araç üzerinde kalması çok gerekli değil.
    Size de hayırlı olsun.
    Saygılar.

• aynı soruyu "iGO Primo Yazilimli Cihazlarda (v1.1, v1.2 Ve v2.x) Ayarlar [Resimli Anlatim]" başlığında da sordum ama henüz cevap alamadım

android telefona primo yükledim (S3)
    speedcam uyarılarını 100 m kala veriyor

igo 8 de speedcam uyarilarini hangi mesafede vereceğini ayarlamak için sys.txt dosyasına birşeyler ekleyerek yapabiliyorduk
    ayni satırları primoya ekledim ama yemedi
    mevcut sys dosyasında benzer bir komut göremedim
    komutlar farklı mı acaba, primoda böyle bir imkan varmı, ayarlarda da bulamadim

benzer şekilde dönüş vb. uyarılarıda 100 m kala veriyor
  • hocam piranha viper navigasyonum var yazılım attıktan sonra haritada hiç birşey görunmuyor yedeklemeyide içine sorunsuz attım fakat hiç bişey göremıyorum haritada şimdiden cevabınız için teşekkürler
  • gokhanokur G kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

BURADA Piranha ile ilgili bir destek konumuz mevcut. Sorununuzu orada yazarsanız diğer kullanıcılardan hızlıca yardım alabilirsiniz.

Saygılar.
  • slm bende pirhana navigasyon cihazı var cihazın tüm fonksionları calışıyo fakat navigasyon kısmına girmiyor
    en son günçeleştirmeside yüklü fakat navigasyon kısmına giriş yapamıyorum
    bunun çözüm yolu nedir
  • Sygic kullanıyorum zenfone 6 var elimde hem çok geç buluyor konumumu hemde özellikle yol ayrımlarında çok donuyor takılıyor bazende yanlış yerlerden gidiyor alakası olmayan nasıl çözerim bunu

• Arkadaşlar merhaba;
    Benim elimde OOKAY tp-g 1066 4.3 inc araç navigasyonu var fakat içerisinde harita yazılımı yok yüklemek için araştırma yaptım model olarak fakat bir sonuç alamadım başka bir modelin haritasını desteklermi veya buna kurabileceğim bi harita varmıdı?Bilgi paylaşan paylaşmayan herkese teşekkür ederim.
  • Merhaba bende mls destinator talk AND drive navigasyon cihazı var yalnız ben bunun haritasını igo yada syingic ile değiştirmek istiyorum.nette bilgi bulamadım acaba yardımcı olabilirmisiniz.

• öncelikle sağlıklı bolkazanclı yıllar arkadaşlar kullandıgım nav 503 model var yazılım attım kullanmadığım yabancı haritaları silerken dalgınlıkla navinin kablosunu cıkardım

cihaz acılıyor fakat navi girmiyor fabrikayı aradım sagolsunlar sorunumu annatım nng dosya gönderdiler cihazın icine at dediler nasıl atılacagını annatmamışlar bilen arkaşlardan yardım şimdiden teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.