Şimdi Ara

gp2x hakkında sorular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1-) bu alet adaptör ile çalışabiliyor mu?
    2-) film izlemek istesem televizyona bağlayıp izleye bilirmiyim.
    3-) diyelimki tvde film izleyebiliyorum. peki divxlerde altyazılarda bir problem yaşanıyor mu? yani altyazı gömülü olmazsa sorun yaratırmı?
    4-) küçücük ekranda altyazılı film izlemek mümkün mü? altyazılar okunabilir mi?
    5-) .lit formatındaki e-kitapları açabiliyor mu? eğer açmıyorsa gp2x'e uygun e kitap bulmak kolay mı?
    6-) snes, zinc ve mame emulatorlaerini rahatlıkla çalıştırıyor mu?

ne çok soru sordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woop -- 18 Kasım 2006; 21:17:13 >

• İşte cevapların:

1-) bu alet adaptör ile çalışabiliyor mu?

Tabiki

2-) film izlemek istesem televizyona bağlayıp izleye bilirmiyim.

Tabiki izleyebilirsin, TV de ki görüntüye şaşırıp kalırsın.

3-) diyelimki tvde film izleyebiliyorum. peki divxlerde altyazılarda bir problem yaşanıyor mu? yani altyazı gömülü olmazsa sorun yaratırmı?

Altyazı problemsiz.

4-) küçücük ekranda altyazılı film izlemek mümkün mü? altyazılar okunabilir mi?

Son derece güzel izlenir, altyazılar TV de de LCD ekranda da gayet okunaklı

5-) .lit formatındaki e-kitapları açabiliyor mu? eğer açmıyorsa gp2x'e uygun e kitap bulmak kolay mı?

.txt ve pdf dosyalarını açabiliyor. GP2X e özel e-kitap bulmak gibi bir şey yok yani.

6-) snes, zinc ve mame emulatorlaerini rahatlıkla çalıştırıyor mu?

Mame = Süper çalışıyor, Mükemmel
    Snes = Gayet oynanabilir, iyi
    Zinc = henüz yok, PS1 emülatörü geliştiriliyor (bazı oyunlarda oynanabilir hıza ulaşmaya başladı)

• cevaplar için teşekkürler.
    ps1 emu olursa harika olur. 3 boyutlu oyun işte daha ne olsun. param olsun alacam bu aleti.
  • Bende bir kaç şey ekliyeyim. GP2X'in default MPlayer'ı altyazılarda Türkçe karakterleri desteklemiyor. Fakat GP2X kullanıcıları tarafından geliştirilen MP2X adlı video gösterim yazılımı Türkçe karakterleri destekliyor. Ayrıca bu yazılım altyazının rengini ve pozisyonunu da ayarlayabiliyorsun. MP2X video gösteriminde de stretch ve zoom gibi faydalı özellikleri mevcut. LCD ekranda veya TV'de GP2X şaşırtıcı derecede güzel bir DivX performansı sunuyor. Eğer ses sisteminiz varsa L ve R ses çıkışlarını da bağlayıp GP2X ile sinema keyfini yaşayabilirsiniz. Ayrıca LCD ekranda da altyazılar oldukça okunaklı.
  • arkadaşlar hepinize teşkkürler. aklıma birşey daha takıldı. nintendo64 romlarını çalıştırıyormu bu alet. eğer çalıştırıyorsa psp ye 1000 basar.
  • Şu anda Nintendo64 emulatörü yok. Fakat bir developer'ın Nintendo64 emülatörü geliştirildiğine dair efsaneler kulaktan kulağa dolaşıyor. Pek mümkün gibi gözükmese de PlayStation emülatörünün aldığı yolu görünce bunun da mümkün olabileceğini düşünmekten kendimi alamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GP2X -- 20 Kasım 2006; 18:38:09 >
  • Maalesef Nintendo64 emulatörünün yapılması imkansız , çünkü Nintendo64'te 64bit'lik bir işlemci var.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.