Şimdi Ara

GP TOYS FOXX S911 1/12 RC Araba İncelemesi $49.98 ve Kullanıcılar Kulubü 19 kişi (kargo bedava) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
8
Favori
28.008
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dışarıda biraz sürdüm. 2 tane pin kaybettim. Bolca yedek pin almak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ledlebi L kullanıcısına yanıt
    pin dediğiniz sanırım üst body kısmını tutan kısım bende onlardan 4 tane kaybettim yere koydum, koyduğum yerde bulamadım ,onları boyamak en iyisi
  • Evet ben de bir tanesini kaybettim onun.Arazine sürerken kendisi çıkıyor yerinden bazen.Topmodelsten yeni şarj aletini 30 liraya aldım bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhdr5335

Piller geldiği zaman kullanım süresini ve montajını anlatırsanız biz de alırız aynı ürünlerden :) Gelecek bakalım inşallah.Haftaya kalır muhtemelen benim kargo.
    Piller elinize ulaştı mı acaba? Ben de 2400 mah olandan almak istiyorum.Kepin içine sığacak mı ve kullanım süresi falan nedir yorum yapmanızı rica edicem eğer ulaştıysa batarya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhdr5335 -- 9 Eylül 2016; 13:25:32 >
  • bhdr5335 B kullanıcısına yanıt
    Kepin içine sığar. Linklerini verdiğim pillerin siparişini iptal ettim. Onun yerine lipo pil siparişi verdim. Henüz gelmedi. Lipo'lar daha hızlı şarj oluyormuş ve az ısınıyormuş.

İşte şundan aldım.
    https://www.aliexpress.com/item/LION-POWER-7-4V-4200mAh-25C-2S-LiPo-Battery-With-T-XT60-Plug-for-RC-Car/32633874946.html
  • Bunun soketi farkli onu nasil yapacagiz? iki tane kablo cikiyor bataryadan.sarj aletini de degistirmek gerekecek degil mi?bir de orjinali 9.6 volt.uzerine 7.4 takinca hizinda azalma olacak degil mi?

• bhdr5335 B kullanıcısına yanıt
    Evet lipoların şarj cihazı farklı. Bir adet de küçük şarj aldım ucuzundan. Daha iyi ve daha hızlı şarj edenleri var ama şimdilik yeter diye fazla para vermedim.
  • Sabah, kepi tutan arka kuleyi kırdım. Neyse ki masraf çıkarmadan halloldu. Kepin arkası biraz alçakta duruyor sadece :D
  • Haydiii. Şimdi de şarj aleti patladı. Yandı.

Geçmiş olsun hocam, benim araçta 4 aydır sıkıntı yok sizin masallahiniz var hocam

• ya tam sorucaktım sizdede warmış bu sorun.tam gaz gidiyoruz önümüze kedi çıktı geri bastık yok.yani yavaşlıyor ama nerdeyse boşta.2. kez bastığımızda geriye giriyor.tabi bu hem dişliyi koruyor tam gaz giderken geri gitmeye çalışması ama vurursak daha büyük sıkıntı.fren olayını pek beğenmedim yani.çözümü yoktur heralde 2 çeker olmasından kaynaklanıyor diye düşünüyorum.
  • Araç ağır olduğu için gücü yetmiyor frenlerin bence.

• Hocam bizdeki sarj aletleri 110 volt oldugu icin yaniyor.lipo deneyince yorum yaparsaniz ben de hemen siparis verecegim.

• merhabalar bende bu ürünü gördüm fakat 4x4 olmaması üzdü sadece daha öncede böyle bi hobi ürünü almadım yani tam olarak ne yapsam karar veremedım hala memnunmusunuz rahatsız oldugunuz bir şeyi varmı birde bu fiyata veya 3-5 dolar yükseğine daha iyisi var diyeblieceğiniz ürün varmı ben biraz arazi takılmak istiyorum tabi hızıda düşük olmasın önerileriniz ve cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
  • YeşilKuş19 Y kullanıcısına yanıt
    2 çekişli olması ilk başlarda sürüşü zorlaştırıyor ama alışınca zevkli. 2 günde alışıyor insan. Arazi için uygun bir araç. Taş toprak çamur demeden kullandım ben. Bazı parçaları kalitesiz ve kırılmaya müsait ama bu fiyata daha iyisi bulunmaz.
    peki memnun olmadıgınız 4x2 hariç keşke olmasaydı diyebileceğiniz bişeyi varmı
  • YeşilKuş19 Y kullanıcısına yanıt
    Keşke olmasaydı değil de, batarya kafesi kare yerine dikdörtgen olsaymış yerine koyulacak yedek batarya seçeneğimiz artmış olurdu.
  • Kargoyla beraber 90$ tutuyor 49$ a aldım diyenler kargosuz fiyatınımı yazıyor acep?
  • LaNcEt kullanıcısına yanıt
    Yok kargo sonradan eklendi aliExpress e bakın

• fiyatlar yükselmiş aliexpress dede min. 62$ bulabildim
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.