Şimdi Ara

Gözünüz aydın bugla kasılmış charlar 7 gün ban (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
5.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: IRomst3r

quote:

Orijinalden alıntı: kNiFé $

quote:

Orijinalden alıntı: WoX~

Ardreamde flame shardlar dolacak.

70 yada 80 questiyle andreama girilemiyor.

Gözünüz aydın bugla kasılmış charlar 7 gün ban

Anca bugla char kasar sizin gibiler.Andiriyamcı seni

Fena koptum tahminen bizimkiler uyanmıştır napcaz

• 3 farklı serverda, 62,67,79 buglu charlar vardı. Gözünün yaşına bakmadan banlamış hepsini, hepsi akşam üstü saatlerde banlanmış, ufak aralıklarla. Sanırım banlanmayanlar yırttı demektir
  • Şöyle bişey düşündüm charım 73dü eğer 35e düşürürlerse ben shell ile ardream girebilirim sanırım
  • Ardreama yüksel levelden girmek için stat ve skill sıfırlamak gerekir 60 altı olunca.Ayrıca master'i açık charlar kesinlikle giremez ardreama :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesFord

Ardreama yüksel levelden girmek için stat ve skill sıfırlamak gerekir 60 altı olunca.Ayrıca master'i açık charlar kesinlikle giremez ardreama :)

İyi oldu birinin bunu yazdığı, heralde şu bugcuların bi kısmının hiç 60+ charı da olmamış..
  • İyi de charı ben düşürmüyorum onlar düşürüyor ondan öyle söyledim.
    @W
    Bu münasebet nerden¿
  • Yakında artık şavaş cıkar oyun icinde..Emekciler Bugcular'a karşı
  • koxperlere bu kadar isyan edilmedi nedirbu şiddet celal koxperler sizin kasmanıza mani oluyor cz de sizi itemsiz kaça kaça kesiyor bu kadar isyan etmediniz ne dir bu 3-5 bugçuya isyan zaten banlandılar gereken yapılıp lwl leri düşecek abartmayın artık 10 yaşındaki çocuğun bile +70 charı oluyor koxpla yapmayın arkadaşlar.
  • İşin komik yanı bu bugculara karşı koxper'larda tepki gösteriyor kendiler sütten çıkma ak kaşıklar ya :)
    bdw de bıktırıyorlar duvarlardan tırmanmalar vs..
  • Gm BoyLe Kapak Yapar FormatLar Gm'ye Kar KaLdı Sizi Gidi Gidi NomisisLer ))))))))))))))))))))))))))))))))))
    Şaka Ediom he Hepinizi Seviyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Bagog

Gm BoyLe Kapak Yapar FormatLar Gm'ye Kar KaLdı Sizi Gidi Gidi NomisisLer ))))))))))))))))))))))))))))))))))

Bu gif tamda bugculara göre.Bu arada gm coşmuş yukarıda
    />

• Romster Hoş geldin yauffffffffffff Koptum valla nerden buldun o gifi :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

hahahahahahahaa
  • Hehe gm coşmuş, amma fazla gaza gelmiş. Bende bugla kastım bi kaç char ama umrumda değil ban yemeleri, hakkım oydu. Keşke K2 çifte standart yapmayıp koxperları da banlasa biz de şu gm'ye harbiden inanabilsek. Acaba o gm bunları yazarken kaç kişi koxpla exp kasıyodu veya pk'daydı Allah bilir
  • 75 lwl char hala duruyor...
  • 83 lwl ban yemiş, birde yemeseydi 81 lwl warrior'um vardı elle kastığım, bir zamanlar baya emek sarfettiğim saat'lerce paramun ve ds'lerde kastımda ne oldu, hileler azalmadı, buglar bitmedi o aralar seri-r türemişti seri-r ile kasanda baya artmıştı, o kadar saat'ler harcayıp item düz, lwl yap sonra teke git olacak işmi, peki hf'lilere ne demeli şu an olmuş hala gg'de sg'de aralıksız kasıyorlar bumudur hileye müsade etmemek sorarım? bunları bile bile elle kasıp item düzmem deyip ne var ne yok satmıştım, iyi fiyatada gitti, iykide sattım ve bug olursa olacakda yine yapmaya atılacağım ben 78-79 iken 75 lwl hf ile kasan, ve 1 ayda 82-83 olan kişileri unuturmuyum adamlar dk'da kasıp hem item hem lwl kasıyorlar, ben ise ds'de, paramun'larda bileklerimi heba ediyordum, ama yok artık.

• OYUN ZATEN OYUN OLMAKTAN ÇIKMIŞ ADAM 80 OLMUŞ HF İLE 2K 2K VURUYOR DAHA NE YAPABİLİRSİNKİ BU ADAMA. OYUN BİTMİŞ.

BAKMAYIN İŞTE KABULLENEMİYORUZ. HEP O ESKİ PK GÜNLERİNİ ARIYORUZ. 2 KİŞİ VS ATARKEN HERKESİN ETRAFINA SARIP İZLEDİĞİ GÜNLERİ. HİLE HURDANIN OLMADIĞI, HERKEZİN EMEĞİYLE BİRYERLERE GELDİĞİ GÜNLERİ AMA BULAMIYORUZ.

ŞİMDİ İSE NEYDEN ZEVK ALIYORUZ. HER İŞİ BİZİM YERİMİZE YAPAN KOXPTANMI, SERİ SERİ CS ATARAK ÖLDÜRDÜKLERİMİZDENMİ, DAĞLARA BAYIRLARA ÇEKİP KESTİĞİMİZ BOSSLARDANMI. HİÇ SANMIYORUM.
  • "Bulunduğum serverda hilenin hiçbir türüne müsade etmem arkadaşlar"

Bi tarafımla gülerim Bu oyunun ne halt olduğunu bilmesem inanacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bagog

Gm BoyLe Kapak Yapar FormatLar Gm'ye Kar KaLdı Sizi Gidi Gidi NomisisLer ))))))))))))))))))))))))))))))))))

Alıncan bu Gm'i böyle bir duyuru olurmu sen o duyuruyu yaparken kaç kişi slotlarda koxp açıp exp kasıyor bide artistlik yapıyor bunları gm diye oraya koyanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastson59 -- 25 Aralık 2009; 15:01:53 >

• Arkadaşlar oyundan bayadır uzağım haberim yok ne gibi buglar geldi ?
  • Hala duruyor charım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.