Şimdi Ara

gözümüz aydın! Blefish wifi sorununu çözdü! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: cizkek_

merak ettiğim şey çoğu romdaki wifi güncellemelerinin blefishin githubundan alınıp alınmadığı. eğer alındıysa ya benim modem bozuk yada hala halledilmesi gereken şeyler var.

Blefish daha wifi sürücüsünün kaynak kodlarını yayınlamadıki.

ağbi şarja kameraya bide sese ağırlık verse yeter ha bide wifiye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnıL.Gndqdu

quote:

quote:

merak ettiğim şey çoğu romdaki wifi güncellemelerinin blefishin githubundan alınıp alınmadığı. eğer alındıysa ya benim modem bozuk yada hala halledilmesi gereken şeyler var.

hocam onları geliştirmesine daha çok var. Dediğin şeyler bile çalışmıyor daha.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AnıL.Gndqdu

quote:

quote:

hocam onları geliştirmesine daha çok var. Dediğin şeyler bile çalışmıyor daha.

peki hocam sen araştırmışsındır. bu aurora sp nasıl? sıkıntısı varmıdır? özellikle şarz.. hı?

• bu hafta çıkaracağını söylüyor. hadi bakalım
  • Bu adamdan fayda yok boşuna ümitlenmeyin bu başlığı da kapatın adam sadece kendini geliştirmek için uğraşıyo bize faydası yok.
  • Bu gece partition scripti düzenleyip test edecekmiş, hafta sonuna kadar yayınlayacağını tahmin ediyorum. Ancak günlük kullanım için yeterli değil sanırım, kamera hala çalışmıyor.
  • 1 senedir bu arkadaş rom çıkartacak.bari sağlam stabil bişey olsada kullansak. bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sile

Bu adamdan fayda yok boşuna ümitlenmeyin bu başlığı da kapatın adam sadece kendini geliştirmek için uğraşıyo bize faydası yok.

dostum neden böyle düşünüyorsun? bir çok rom kendini geliştirme aşamasında olan kişilerden çıktı bizde.üstelik bu arkadaş çok daha ileri gidip driverler ı kendisi yazdı yani bir yerde rivörs encinyıring işine bile girmiş olabilir yaptıkları. neden faydası olmasın bunların?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkngndcll

Bu gece partition scripti düzenleyip test edecekmiş, hafta sonuna kadar yayınlayacağını tahmin ediyorum. Ancak günlük kullanım için yeterli değil sanırım, kamera hala çalışmıyor.

Evet yeterli değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gkngndcll

Bu gece partition scripti düzenleyip test edecekmiş, hafta sonuna kadar yayınlayacağını tahmin ediyorum. Ancak günlük kullanım için yeterli değil sanırım, kamera hala çalışmıyor.

Evet yeterli değil

Hocam yayınlamış ama çok eksiği var .

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2427182

• adam resmen x5 yeniden bastan yapmaya calısıyo
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.