Şimdi Ara

///***///GÖZTEPELİLER DÜNYASI///***/// (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.000
Cevap
10
Favori
272.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ///***///GÖZTEPELİLER DÜNYASI///***///
  • bu organizasyondan daha şimdi superspor.com'dan haberim oldu foruma geliyim bi topic açıyım herkesin haberi olsun dedim ama gerek kalmamış siz halletmişsiniz.
    Ama yinede Bu yürüyüş için ekstradan bir topic açmak gerekli gibime geliyo

Yarın için arkadaşlarla paslaşcaktık ama artık arkadaşları toplar iskeleye getiririm herhalde
  • Nasıl geçti ?
  • nası olabilir ? muhtesemdi. demin tv de gordum zaten kendimi :D hele o kopruden gecerken koprunun yıkılma tehlikesi gecirmesi en guzeliydi.nası sallanıodu öle
  • 3 otobüs taraftar ne demekmiş. Hıncal uluç açsında görsün tv yi.
  • Saat 17.00'da bin küsur Göztepe sevdalısı Göztepe İskelesi'nde toplandık ve üst geçitten geçerek kulübe tezahüratlarla yürüdük . Kulüpte Yalı grubunun önde gelen kişilerince basın bildirisi okundu . Basın bildirisinin ardından kulübü bu hale getirenlere lanet edildi ve tezahüratlara devam edildi . Polisle herhangi bir çatışma yaşanmadan organizasyon bitti . Gelen herkese teşekkür ederim .

Göztepe bizimdir ! Bizim kalacak !

YENİ ASIR ALMA ! OKUMA ! ALDIRMA ! OKUTMA !
  • tek falso sadece izmir tv gösterdi o kdar. diger yerel basın naptı ? bakalım yrn gazetelerde görecez ama muhtesemdi hersey.haftaya da altınordu macında böle olcak gibi gelio bana bide kazandık mı kendi sahamızdaki ilk macta olabilecekleri tahmin edemiyom... bi 3.lig macı için..
    quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

3 otobüs taraftar ne demekmiş. Hıncal uluç açsında görsün tv yi.
  • Altınordu macı alsancakta deme beyler...

///***///GÖZTEPELİLER DÜNYASI///***///

• ne ugrastık o pankartı yapabilmek için bilion mu ? adnan kavheci de aksam parkın ışıkları yanmıodu cakmakları yakıp boyadık.bitmiş sigaraları boyaya surup öle boyadık . en son yerlerde surunuodu o :D yeşilyurt grubunun o bizim grup :D
    quote:

• onla ilgili bi pankart asmıslardı bi kere stadda elemanlar ceza yemişti.simdi o pankartın resimi war bende koyarsam bende ceza yicem hiç karsıtırmaylım o hıncalı .beste bile war onla ilgili onu da yazarsam anca fake almam lazım girmem için foruma :D
    quote:

3 otobüs taraftar ne demekmiş. Hıncal uluç açsında görsün tv yi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LBRN_23

Altınordu macı alsancakta deme beyler...

Ligdeki ilk maçımız olan Altınordu maçı 10 Eylül Pazar günü Alsancak Stadı'nda . Saatini öğrenemedim . Öğrendiğimde forumda herkese bildireceğim .
  • evet isyanımıza 2500 + kişi katılmıştır erkeği-kadını-cocuğu ile birleştik tek yumruk olduk.. DH den katılan herkeze ben kendim ve göztepe Adına Cok Tsk ediyorum...

Yarın Milliyet-hürriyet vs.vs Almayı unutmayalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-MaC_Mert -- 2 Eylül 2006; 21:33:32 >
  • ne dion sen ya ne yeni asır ı ? oooooooo naptın sen ya herkes kendini yırtıo alınmıcak yeni asır die sen neler dion ???
    quote:

Orjinalden alıntı: T-MaC_Mert

evet isyanımıza 2500 + kişi katılmıştır erkeği-kadını-cocuğu ile birleştik tek yumruk olduk.. DH den katılan herkeze ben kendim ve göztepe Adına Cok Tsk ediyorum...

Yarın Milliyet-Hürriyet- YeniAsır Almayı unutmayalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kktn1925 -- 2 Eylül 2006; 21:31:32 >
  • Kardeşim 30 taneye yakın foto çekmiş. Güzel olanları ayıklıyorum eklerim birazdan
  • dayı kok pardon ben yeniAsır Aldığım içn dil alıştı + ben uzun duramadım neler oldu 7 den sonra
  • kardes msn e girde atıwer bana hepsini :D bende sana atarım bende de war kıyakları bu arada bilmeden beni de cekmişin :D
    quote:

Kardeşim 30 taneye yakın foto çekmiş. Güzel olanları ayıklıyorum eklerim birazdan

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.