Şimdi Ara

GÖZLÜK CAMI REHBERİ (ALMADAN ÖNCE KESİNLİKLE OKUYUNUZ) 2 MİLYON TIKLAMA GELSİN TŞK! (344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: faith_388 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
11.462
Cevap
593
Favori
2.275.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
133 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 numara miyop icin, hawk steelAr vshock icin tanidik bir gozlukcu 420, tanimadigim bir gözlükçü 277tl fiyat bicti. Ne dersiniz?
    Fiyat performans bandinda baska bir cam tavsiyeniz var midir?
  • Atasun Optik'ten cam fiyatı aldım, herkesten çok daha düşük fiyat veriyorlar, arada çok fark var. Bu fark nasıl oluyor.
    Seiko Emblem 1.50 SRC Sensity 2550 TL.

Atasun iyi midir?
  • Bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adanedhel33 -- 26 Nisan 2021; 18:41:41 >
  • Hoya nulux asfreik stock super hi vision liste fiyatı 400tl, çifti için 500 tl uygun mudur? Faset çerçeve için önerdi optikçi. Cam ve verilen fiyat iyi midir? Teşekkürler.
  • leventalpsal L kullanıcısına yanıt
    Atasun iyimidir?
    Evet çok iyidir:)
    İnternetten araştırım derim. Ne kadar insanlar mağdur oluyor bakın derim.
    Fason bir işletmeci. Malı pazarlarken çok iyi. Satışı yaptıktan sonra yüzünüze bakmıyorlar
  • Adanedhel33 A kullanıcısına yanıt
    İade yapmazlar. Eğer forte kaplamalı cam istiyorsan. Üretim olarak artık piyasadan 1 Ağustos tarihi itibariyle forte kaplama kalkmış olacak.
    Sizden yeni cam fiyatı isterler
  • Katre. kullanıcısına yanıt
    Seıko ve Hoya camlarını gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
    Söylediğiniz camlarda kaplama farkı var.
    Değer mi? Evet değer ama bütçe meselesi
    İnsanlar 100-200 tl civarında camlarla da görüyor. Ama konfor farkları da var. Görüş farklılıkları da var. Tercih sizin
  • benim göz camları +3 numara ikiside. %70 inceltilmiş hangi camı kaç tl ye taktırmalıyım ?
  • Mrt008500 M kullanıcısına yanıt
    Progressive/Multifocal gözlük için Dünya Göz'ün optik kısmı dahil birkaç yerden fiyat aldım.
    İki gözde de miyop 2.50, ufak bir astiğmat var, yakınlar da 1. Konforlu görüş olsun istediğim için progressive istedim ancak fiyatlar düşündüğümün çok üzerinde.
    Nikon'un orta seviye camı için 1875 TL fiyat verildi.
    Atasun'da yerli marka progressive cam için 800-900 civarı olur dedi arkadaş, yerli yabancı çok farkı yok marka ücreti vs filan açıklaması oldu ancak ben pek ikna olmadım açıkçası, sonuçta Vestel de yerli marka ama gidip Samsung varken Vestel tv almam. Gözler için durum aynı değil mi?

Son olarak dün Opmar'dan da yerli cam için 1000 civarı bir rakam aldım. Ama Rodenstock-Zeiss'ın ekonomi sınıfı için bir kampanya olduğunu söyledi ve çift cam için 1575 TL fiyat verdi. Şimdiye kadar kararsızdım ancak bu son öneri kafama yattı diyebilirim.

Rodenstock-Zeiss tercihinden pişman olur muyum? Ekonomi sınıfı olduğu için çok fark olur mu? Bir de 1575 TL çift cam fiyatında hiç bir şekilde pazarlık olmadığını söyledi durum bu mudur? Aynı ürünü daha ucuz bulabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: hosjackal

2 numara miyop icin, hawk steelAr vshock icin tanidik bir gozlukcu 420, tanimadigim bir gözlükçü 277tl fiyat bicti. Ne dersiniz?
    Fiyat performans bandinda baska bir cam tavsiyeniz var midir?
    Hocam bana da bir fikiri verebilirsen cok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hosjackal -- 1 Ağustos 2019; 10:11:52 >
  • hosjackal kullanıcısına yanıt
    Seıko camlar var. 350-550tl bandında tavsiye ederim. Bu paralara Seıko Hoya alabilirsin.
  • Sağolasın hocam, aldigim gozlukcude yoktu hoya, sgk indirimiyle ciftini 220tl ye aldim hawk vshock camlari
  • Arkadaşlar iyi günler. Sağ göz miyop 4 astigmat 1.75 sol göz miyop 3.75 astigmat 1.5 gözlük alacağım yerde hawk ve seiko var. Seiko 1.6 scc için tek cam 430 scr için 560 lira tek cam fiyatı verildi uygun mudur? Tavsiye edebileceğiniz camlar var mıdır bu iki markadan çifti 400-600 bandında olacak şekilde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mrt008500

Seıko camlar var. 350-550tl bandında tavsiye ederim. Bu paralara Seıko Hoya alabilirsin.
    Hocam özellikle sizden tavsiyelerinizi yardımınızı bekliyorum
  • Merhaba, numaralarım çok yüksek.Günlük hayatta lens kullanıyorum ama uzun yıllardır kullandığım için artık evde geçirdiğim zamanlar için gözlük kullanmaya karar verdim. Bir kaç optikçi gezdim ama cam konusunda kara veremiyorum. Max yüzde 65 inceltme var diyen optikçide var 70 diyende var. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Numaralarım;

-9.75 -1.50 180
    -9.50 -2.00 170
  • castelan C kullanıcısına yanıt
    Seıko camını tavsiye ederim.
    Eğer uyguna bulamazsanız yardımcı olmaya çalışırız.
    Hayırlı akşamlar dilerim
  • mistik_88 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba max hangi ürünü İçin söylediler acaba
    Yarın bakıp size tam bilgi verebilirim. Numaralar yüksek.
    Listeye bakıp size yazarım
    Hayırlı akşamlar dilerim
  • Mrt008500 M kullanıcısına yanıt
    Max cam markasıımı bilmiyorum ama ben maksimum anlamında yazmıştım.
    Marka olarak atasunda seikoya 1500 tl fiyat verdiler onun haricinde diğer optikçiler hawk markasından 1200 1500 arası fiyat verdi.
  • Merhaba,
    Her iki gözümde de yaklaşık 1 numara miyop ve astigmat var. Sferik cam mı tercih etmeliyim yoksa asferik mi? Bu kapsamda seiko veya hoya nın hangi model camlarını önerirsiniz? Fiyat olarak 1000tl ye kadar çıkabilirim.
  • Ankara’da hoya ve seikonun bayiliğini yapan güvenebileceğim bir gözlükçü tanıyan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.