Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.133
Cevap
78
Favori
117.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oha süpermiş. Gotham dizisine yansımaz ama bu olay. Zaman ve yaş durumları farklı.
  • Nerdesin gözümün nuru! Gel, gel de soluk ay ışığı altında şeytanla son dansımızı edelim
  • Bane'in içine s.çmasalardı güzel diziydi.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    hocam niye öyle diyosunuz görüntüsü olmasa da belki beklenenden daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

leee

Bu hatuna hastayım hasta olmayan varsa doktora görünsün.

• GOD_A_MAN kullanıcısına yanıt
    Çok kötü hocam ya bişeler yapmaya çalışmışlar ama scorpion-dart vader kırması bişeler olmuş. Maskeyi'de TDK'daki Bane gibi yapmaya çalışalım demişler gidip hastaneden solunum maskesi alıp takmışlar. Saçlar filan garip emocu gibi. Yani gidip GYM salonundan çıkma oyunculuğu kurtaracak bir sürü adam çıkardı o role.Siyah atlet ve maske bu kadar basit en basit görünümü ile Üstelik çizgi romanlarda Bruce ile Bane karakterinin çocukluğu eş zamanlı gelişirken burda Bane nerdeyse orta yaşta. Penguen Nygma bu kadar iyiyken dizide Bane gibi villain vasatın altında duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 14 Aralık 2018; 0:16:22 >
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    diğer DC dizilerine bakınca bu dizi mükemmel kalıyor yanlarında aynı kefeye bile koyamıyorum gözümde hepsini toplasam Gotham etmez (Titans dışında o da iyi gidiyor şimdilik)

belki oyunculukla falan kurtarırlar yada değişim falan geçirir düzeltirler tipini

ben iyimser olmak istiyorum
  • 4x5

Şu arkada duran hatuna aşık oldum beyler, ismini cismini öğrenebileceğimiz bir yer var mı?

Gotham (2014 - 2019)
  • xxSpecter kullanıcısına yanıt
    abi n yaptın ya

bölümün cast listesine bak istersen ama bulabileceğini sanmıyorum repliği varsa bulursun anca
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOD_A_MAN

abi n yaptın ya

bölümün cast listesine bak istersen ama bulabileceğini sanmıyorum repliği varsa bulursun anca
    Orda bir tane dövüşçünün ismi vardı onun bile var bu hatunun yok. Ama bulacağım azmettim.

• xxSpecter kullanıcısına yanıt
    Ne göz varmış sende de hocam bulabilirsen helal olsun , bize de haber ver
  • Diziyi harbi özlemişim.

Son sezonun ilk bölümü sonunda geldi. Şehirdeki kaos ortamını, çaresizliği çok iyi yansıtmışlar. Gotham bölünmüş parçalara... Herkes bir parça alırken bir parçasını kaybetmiş, herkes birbirine muhtaç. Yav koskoca Penguen yiyecek yemek bulamıyor Ed'in üstüne çok gitmediler ama iyi gizem yarattılar. Selina'yı intihar edecek kadar aciz bir şekilde görmek üzdü. Tabitha'nın vaktinin çok önce dolduğunu düşünüyordum. Öldüğü iyi oldu. Bunun dışında herkes yine çok iyiydi. Bölümün eksisi yok değil miydi, vardı. O helikopterin düşürüleceği çok belliydi. Olm savaş alanının üstünden helikopter geçirilir mi? Orası biraz mantıksızdı. Bir de elektriğin bile zor bulunduğu ortamda maşallah herkes iki dirhem bir çekirdek. Bu nasıl iş? Yiyecek yok ama herkes tam ütülü. Elbette bu ufak bir detay ancak göze battı. Son olarak bölümün sonuna gelelim. Valeska is coming beyler, Valeska is coming.

• radyonun başında duran
    harley quinn
    miydi

• Bu tabithayı öldüren Pengueni yakalarsam çok kötü yapacam taş gibi hatun gitti arkadaş barbara ne olmuş öyle cercei lannister olmuş aynen.

Ecco'ydu. Geçen sezon Jeremiah'nın korumasıydı.
  • _Risen_ kullanıcısına yanıt
    çizgi romandan bir karekter mi harley quinn e benzettim kıyafetini
    Bildiğim kadarıyla çr'de böyle bir karakter yok. Nasıl Jeremiah'ı ne kadar benzetseler de Joker diye açıklayamıyorlarsa Ecco'yu da Harley diye açıklayamazlar ama Harley'nin Gotham versiyonu gibi düşünebiliriz bence. Keşke karakteri daha iyi tanıtsalar şu anda elimizde sadece Harley'i andıran birisi var.
  • _Risen_ kullanıcısına yanıt
    anladım hocam sağ olun cevap için

• Herkesin bölgesi olması olayını tuttum. Güzel bir kaos ortamı yaratılmış. Gcpd'nin bir bölgede sıkışık kalması falan. Şu Bruce alışamıyorum. Hiç güzel işlenmedi şu dizinde Batman olma aşamaları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.