Şimdi Ara

görüntü neden bozuluyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar digital fotoğraf makinasında çektiğim resimleri proshowgold ile vcd olarak hazırlıyorum, vcd ye çekince resimlerin kalitesi düşüyor, 5mp ile çekilen resimler netken dunuk bir hal alıyor acaba nedendir. (movie maker de aynı oluyor) yardımlarınızı bekliyorum, tşk ederim

• Foto makinana bağlı olabilir
  • makinede sorum yok pc ye atıyorum resimleri gayet güzel ve net slayt olarak izliyorum o zamanda net sorun vcd yapınca kaynaklanıyor
  • interlace'de sorun çıkıyor olabilir. görüntüleri photoshop'ta targa yada tif'e dönüştür daha sonra vegas video yada premiere yada pinnacle veyahut ulead'a import et daha sonra slaytlarını hazırla mpeg1 olarak export et sonra nero yada NTI ile vcd olarak cd'ye kayıt et.. sonucun daha etkili olacaktır.
  • Gene başarılı olamassan after effects'te yada herhangi bir edit (Premiere, ulead vegas) programında görüntülerin üzerine blur at ama çok az derecede.. hissedilemeyecek kadar ..
  • yardımlarınız için tşk ederim biraz acemiyim kusuruma bakmayın ama blur nasıl atacam, birde cd ye neroda çekiyorum bundan kaynaklanıyorda olabilirmi,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.