Şimdi Ara

Görüntü bağdaştırıcı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba ve iyi akşamlar... konuma geleyim resmini koyduğum bir sorunum var. Akşam bilgisayarımı kapattım sabah biligsayarı açınca bu sorunu aldım ekran çizgiler oluştu ve 800x600 e çözünürlüğüm düştü monitör ü laptopuma taktığımda çok güzel görüntü elde ediyorum
    Şimdiden teşekkürler iyi forumlar

• Bilen yokmu ?
  • Oraya tıklayınca ne yazıyor. Ünlem işareti driver hatasında çıkabilir. Yeni driver deneyin. WHQL olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasparov3

Arkadaşlar öncelikle merhaba ve iyi akşamlar... konuma geleyim resmini koyduğum bir sorunum var. Akşam bilgisayarımı kapattım sabah biligsayarı açınca bu sorunu aldım ekran çizgiler oluştu ve 800x600 e çözünürlüğüm düştü monitör ü laptopuma taktığımda çok güzel görüntü elde ediyorum
    Şimdiden teşekkürler iyi forumlar

Driver kaynaklı bir problem. pc nin modelini yazarsan açık bi şekilde driveri bulup linkini atabilirim. Yada hiç uğraşmayayım diyorsan slimdriver programını indir otomatik tüm driverleri yükle...

• Hemen yapıyorum durumdan haberdar edicem
  • Malesef olmadı programı yükledim fakat hala aynı durumdayım
     Görüntü bağdaştırıcı sorunu Görüntü bağdaştırıcı sorunu Görüntü bağdaştırıcı sorunu Görüntü bağdaştırıcı sorunu

• kasparov3 kullanıcısına yanıt
    önceden yüklediğin tüm sürücüleri kaldırdığına emin ol sonra tekrar yükle
  • Zaten daha alalı 1 gün oldu anakart ekran kartı sürücülerini falan yükledim bütün kurulanlarıda sildim tekrar bakıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.