Şimdi Ara

Görev Maratonu: T25 Pilot Premium Tank İçerir. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
2.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hızlanması biraz zaman alıyor max speed i iyi ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca çok fazla üst tier maçlara atmıyor, en azından iş yapabilecek maçlarda dahil oluyor.
  • 2 jeton almam gerekiyordu almadım :( gitti.

ne burada ne başka yerde iç açıcı yorumlar görmediğimden almadım. Neyse skorpion g alırım.
  • neleda N kullanıcısına yanıt
    günde 1m kazandıran bedava bir pre tank kaçmazdı :)
  • Pz I C bile delebilir o zırhı. Zırhı berbat. Millet aldı ama kötü mötü dedi değmez dedi jeton vermeye. Bende tırstım almadım. Alırsamda Patroit, defender veya skorpion G alırım.
  • evet zırh kötü, az hasar veriyor, hızlanması zaman alıyor ama 2 jeton 17 lira :)
    Pz I C mi deliyor geçen x tier bc tüm şarjörü bana sıktı 1 mermi hariç hepsini taretten sektirdi bc deli oldu dahası isu152 mermisi sektirdi hatta gövdeye açı verdiğinde kimi atışları sektirebiliyor söylenildiği gibi zırhsız bir tank değil bunun yanında masrafsız ve kazancı yüksek olması cabası
  • Zirhi mukemmel cdc oynayin dada fcm zirhina kotu diyenker taret oynayinca guzel sekturuyir fcm cdc taretten 3 tier deliyorhatta cdcyi 1 tier deliyor taretten

• quote:

Orijinalden alıntı: axelfoly

Pz I C mi deliyor geçen x tier bc tüm şarjörü bana sıktı 1 mermi hariç hepsini taretten sektirdi bc deli oldu dahası isu152 mermisi sektirdi hatta gövdeye açı verdiğinde kimi atışları sektirebiliyor söylenildiği gibi zırhsız bir tank değil bunun yanında masrafsız ve kazancı yüksek olması cabası

İsu152 ve bc oynamayı bilmiyorsa sektirir yazık etmişler. Yükleme süreleri fazla. Benimde wt aufla atış sektirdiğim oldu. Oluyor böyle şeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

evet zırh kötü, az hasar veriyor, hızlanması zaman alıyor ama 2 jeton 17 lira :)

:( Öyle ama tatmin edici tek yorum yoktu. Hızlanması kötü, zırhı kötü, topu idare eder ve X tierlere çok atıyor tarzı yorumlar gördüm. Almadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

Zirhi mukemmel cdc oynayin dada fcm zirhina kotu diyenker taret oynayinca guzel sekturuyir fcm cdc taretten 3 tier deliyorhatta cdcyi 1 tier deliyor taretten

Cdc ile zaten sektirmeyi amaç edinemezsiniz oynarken. OHo değil kendisi. Fcm ise önden kolay delinmez zaten iyi bir oyuncu öyle 1 tierle oynarmış gibi sabit durmaz yerinde sürekli hareket eder ve bu yüzden oynamayı bilen fcm ile çok sektirebilir. Aynısı liberty içinde geçerli. Vurmayı, vuracağınız yeri bilmezseniz de superpersingi önden delemezsiniz o sizi vurur.
    tank gayet güzel iş yapıyor sırf yorumlara bakarak vazgeçmiş olman kötü olmuş kaldıki bu tür yorum yapanlar tankı kullandıktan sonra gayet güzel olduğunu fark ettiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axelfoly -- 1 Nisan 2017; 11:44:37 >
  • quote:

Maglet üstünden e100 sektirdim o an ki hissimi size anlatamam tabi ardından yediğim 850 paha biçilemezdi 😁😁😁

• hendr1239 kullanıcısına yanıt
    baya şanslıymışsın
  • Kafası sektirmeye müsait bi tank açıkçası stvr falan da sektirdim ama sürekli hareket halinde olması gerek kafanın yoksa kupaladan ve zayıf kısımdan giriyor mermi kullanımı eğlenceli premium hesap olmadan bile para kasilabilen bi tank

• Benden de 2 defa RHM sektirdi :)
  • quote:

tank gayet güzel iş yapıyor sırf yorumlara bakarak vazgeçmiş olman kötü olmuş kaldıki bu tür yorum yapanlar tankı kullandıktan sonra gayet güzel olduğunu fark ettiler

Evet aslında 1-2 jeton çokta bir para değil ama kararsız kalınca vazgeçtim. Şuan hala alma imkanım olsa o jetonları alır mıydım ? Almazdım yine sanırım.
    Ben şahsen şu görevler sırasında oyundan o kadar soğudum ki şu görevler bittiğinden beridir oyuna girmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekrem_Abi

Tankı kullanmadım ama sahalarda bolca görüyorum. Zırh yok (O-İ ile 75 delici mermiyle 950 hasar verip birde üstüne yakıp patlatmışlığım vardır, seviye 5 deki kv-1 e bile böyle patlayıcı mermiyle tek atamıyorum), tarette de mantlet dışında zırhı işe yaramıyor, ama oraya hareket halinde denk getirebilmek şans biraz, benim bu tanka tarete attığım 2 mermiden biri sekiyor mesela, çünkü tank fırıl fırıl dolanıyor denk getirmek zor eğer sadece kafa gösteriyorsa bide arada mesafe varsa, mantlet büyük çünkü. Ama çok hareketli, silahı ve dpm i güzel, birkaç videosunu izledim. ''Oyuna para vermem'' diyen arkadaşlar için güzel bir fırsattı bence. Umarım tankı alabilen arkadaşlar olmuştur. Kredi gelirininin iyi olduğu söyleniyor. Hatırladığım kadarıyla bi ara is6 ve wz 111 de böyle görevlerle verilmişti. Dediğim gibi premium tankı beleşe getirmek isteyen arkadaşlar için büyük bir fırsattı bu.

Gövde zırhı yok çok nadir olsa da on zırhı acı ile alakalı olarak sektirmeye müsait bir tank ben şahsen kullanıyorum premium hesap olmadan dahi 30k üstü para bırakıyor hele ki spot yapmaya oynarsan mermi atmadan 50k para almışlığım var. T10 maçlarda delme sıkıntısı yaşasam da stock halde olan is3 e göre çok rahat e100 ve jpz e100 delebiliyor. Biraz şans ve bol hareket ederek yakın mesafeden e100 sektirmişligim var. Güzel tank kullanmasını bilene.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.