Şimdi Ara

Silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonlightsonata -- 15 Nisan 2021; 12:47:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bi yerlerin açıkta kalmış

• C

S

B

• Huzur Deizm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moriarty44

C

S

B

Forumda kaç kişi csb yaptığımı görmüş. Hem niye böle bi csb yapim turbolinea için bile doz aşımı sayılır bu :D

• Çok farklı yorumlamabilir bu olay

• ruyaların bir anlamı yok bir gizem olay cıkarmaya calısma bosuna

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapmak istediğin bir şey var ama buna yakınlarının engel olmasını ya da yakalanmasından korkuyor musun?Sadece tahminim ama varsa eğer "evet var" de ne yapmak istediğini merak etmiyorum.
  • Ben öbür tarafa gittim rüyamda. Sonra buraya göndermişlerdi. Azraili gördüm ve ölümü bizzat yaşadım.(çok uzun anlatmayayım)

En son gördüğüm rüyamı anlatayım bende.

Bir tane maskeli adam beni öldürüyor. Canım hiç yanmıyor ama. Gözlerimi kapanıyor. Bir daha açamıyorum. Her taraf karanlık. Ölmüşüm. Kendi kendime dedim. "Lan yaşamak ne güzeldi, şimdi öldük gittik. Yaşamak, görmek,yemek yemek, nefes almak güzeldi" bir taraftanda düşünüyorum acaba islam doğru din mi falan? Doğru dinse cehenneme gider miyim? Ne olacak diye beklerkeeeeeeen...

Gözlerimi açtım. Saat 7.45 alarm çalmış. Çok şükür ölmemişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qweqweqwe123456789 -- 8 Ekim 2015; 21:42:19 >

• Sırtüstü yattın büyük ihtimal.Bende bir kere buna benzer olay yaşadım 2 yıldır sağa yada sola dönük yatarım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.