Şimdi Ara

Google Stadia ile 65 saat oyun oynamak için 1 TB veri kullanılacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    No SS no güven hız testi bekliyoruz
  • Yanlış bilmiyorsam Avrupa ve Amerika'daki bazı isslerde de 5/10tb gibi sınırlar var. Onları bile zora sokacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Başlığı şu şekilde düzenleyip , clickbait sevdanızdan bir an önce kurtulmanızı tavsiye ederim.

Google Stadia ile 4K çözünürlükte 65 saat oyun oynamak için 1 TB veri kullanılacak
    baslik ayni degil mi?
  • Hayır Google Stadia ile 65 saat oyun oynamak için 1 TB veri kullanılacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 100 mbit İnternetim var ayda 800 GB max kullanıyorum. 65 saat oyun günde 2 saat oynasam ayda 50 saat eder hattım gayet karşılar diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 100 Mbit kablonet ve Stadia speedtest sayfası üstünden aldığım değerlerdir.

Paralı vpn hesabım ile Almanya üstünden bir test yaptım şimdilik hızımın yarısını yaptığım çoğu teste alabildim. 4k için sıkıntısız deneme şansım var ama iş ping ile alakalı ise genelde bu server online tabanlı oyunlarda aldığım ping üstüne %30 rahat ekleme yapıyor, yani tahmini 120 ping üstünü görmem buda bence fena olmayan bir değer en azından solo oyunlar için yeterli. Tabi çıkış yapmadan ve denemeden ping değerlerini görmemin imkanı yok. Farklı serverlar üstünden de test yapmayı deneyeceğim ama Almanya üstünden aldığım değerleri geçer mi emin değilim.

Google Stadia ile 65 saat oyun oynamak için 1 TB veri kullanılacak

• Başlık her zamanki gibi clickbait.
  • kotasız 65-70mbps internetim var bi test ederim.

• o iş çok zor
  • Dünyanın hiç bir yerinde sade vatandaş için 100 mbps ve üzeri hızlarda sınırsız bağlantı yoktur (makul ücret aralığında). Hele 1 gbps diyen elemana çok güldüm. 1 gbps bağlantı ile 24 saat veri indirip ertesi gün internet hızının kaç kbps olacağını bi test etsin hele. Dünyanın her yerinde var bu kota olayı. Adamlar bizdeki gibi download manyağı olmadığı için pazarlıkda söz konusu olmuyor ve arada çıkan bir kaç download manyağını tolore edebiliyor alt yapıları. Bizim servis sağlayıcılar ise interneti nasıl kullandığımızı bildikleri için peşin peşin söylüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaman01 -- 24 Haziran 2019; 21:43:40 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.