Şimdi Ara

Google Play'de mobil ödeme dönemi başlıyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
3.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aman sakın yapmasınlar bunu, operatörler vatandası öpmek için yer arıyor, çocukları olanlar yandı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazilimcilarin suanda avuc icleri kasiniyordur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 'Hattınız şu anda Google play için turkcell mobil ödeme işlemi yapmaya uygun değildir' konusunu detaylı olarak anlatabilirmisiniz. Hertürlü şeyi yaptım ama yineden mobil ödeme olmuyor. BU ARADA KARTIM HAZIR KART VE TL MİKTARIM YETERLİ

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Selam,

faturasız hatlar normalde mobil ödeme kullanabilir ama sadece play store da kullanamıyor.

https://forum.turkcell.com.tr/t5/diger-android-cihazlar/google-play-store-mobil-odeme-sorunu/m-p/20939#M472
  • Hiç uğraşmayın. Ptt den ininal kart alın. Google play da vs geçiyor zaten. İstediğin zaman ptt matikten para atarsın içine tamam.

• Arkadaşlar bende öyle bir secenek yok nasıl aktif edebilirim aveayla kayıt oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroy00 -- 24 Şubat 2015; 14:46:33 >
  • Turkcell ön ödemeli hattım ile sorunsuz kullanıyorum tek sorun yanlışlıkla iptal ettiğim ödemem 2 haftadır hesabıma yansımadı para iadeniz yapılmıştır mesajı gelmesine rağmen...
  • Satışı kolaylaştırmışlar.

• Kontorle ödeme yapiliyorsa daha güzel olur.

• Güzel uygulama desteklemeli de..
    ancak enpara varken gerek bile duymadım.
    bknz. Google

• up...

ben avea faturalı hat ile kayıt oldum ama hala ödeme seçeneklerinde çıkmıyor.

ayarlardan ödeme yöntemi düzenle diyorum ama ödeme yöntemi ekle çıkmıyor.

• Operatör ücretlendirmesi bende hiç bir şekilde çıkmıyor. Ödeme seçeneği ekle yeri de açılmıyor. Sadece kredi kartı ve kod la satın alma işlemi yapılabiliyor. Bilen birisi ilgilenirse güzel olur.

• Çok kötü

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.