Şimdi Ara

Google’da mekana yorum yapan kişiyi bulma hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
11.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir mekan adı yazdığınızda google’a, insanların yorumlarını görmüşsünüzdür. Birisi bir yorum yapmış ve çalışanımızın ismini vermiş. Aslında çalışanı övmüş ancak isim verilmesinden dolayı kendisi rahatsız olmuş. Yorum yapan kişinin adını görebiliyoruz. Kendisine ulaşma şansımız var mıdır yorumu editlemesini veya kaldırmasını isteyeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Var mı bi çaresi

• Adını instagrama yazdım, birkaç kişiyi ekledim mesaj atıp sorucam bu yorumu yapan siz misiniz diye. 😃

• niyeyse hic inanasim gelmedi. boyle soranlar, kotu yorum yapani bulup dovmek icin soruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

niyeyse hic inanasim gelmedi. boyle soranlar, kotu yorum yapani bulup dovmek icin soruyor.
    Yok ya kesin kızı ovduler

• quote:

niyeyse hic inanasim gelmedi. boyle soranlar, kotu yorum yapani bulup dovmek icin soruyor.
    Hocam kızın adını soyadını vermişler. Zaten yorum yapan da bayan. Gidip dövme olayımız yok. 😃

• quote:

Orijinalden alıntı: vendetta1.6

Yok ya kesin kızı ovduler

Alıntıları Göster
    Aynen hocam. İsim soyisim vermişler. Bu yaşta bu zeka maşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Milfka -- 23 Haziran 2019; 17:7:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Milfka

Hocam kızın adını soyadını vermişler. Zaten yorum yapan da bayan. Gidip dövme olayımız yok. 😃

Alıntıları Göster
    calisanin yaka kartinda sadece isim yazar, unvan varsa ismin ustunde ya da alltinda unvanda yazar. nasil soyismini ogrenmisler? nerede bakarsak bakalim, basta dedigim gibi hic inandirici gelmedi.

• quote:

calisanin yaka kartinda sadece isim yazar, unvan varsa ismin ustunde ya da alltinda unvanda yazar. nasil soyismini ogrenmisler? nerede bakarsak bakalim, basta dedigim gibi hic inandirici gelmedi.

Alıntıları Göster
    İnandırmak durumunda değilim. Buranın saygılı ve güvenilir bir forum olduğunu bilsem görüntüyü sizle paylaşırım ancak rahatsız olan kişi de sevgilim olduğu için gösteremem. İnanmamanız noktasında konuyu terk etmenizi istemekten başka yapacak bir şey yok.

• Nolacak isimden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karagürz

Nolacak isimden?
    Hocam ekleyen eden olmuş. Güzel kız da işte ne olacağı var mı bizim gibi sapık toplumdan ne bekliyosun.

• Sevgilisini çalışanı yapmış

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Sevgilisini çalışanı yapmış
    Çalışanı sevgilim yaptım hocam böylesi daha doğru 😛

• Bulamazsın bu kadar basit daha uzatıcan mı?

Bulmanın tek yolu mahkemeye vermek ama böyle bir yorumu mahkemeye veremezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 23 Haziran 2019; 17:44:49 >
  • Hocam çalışan kıza nasıl isim soyisimden ulaşıyorlarsa sizde ona ulaşın bu kadar basit Facebook ınstagram twitter çıkar biyerden illaki

• quote:

Orijinalden alıntı: Auckland

Hocam çalışan kıza nasıl isim soyisimden ulaşıyorlarsa sizde ona ulaşın bu kadar basit Facebook ınstagram twitter çıkar biyerden illaki
    Hocam instagramdan 10 kişi ekledim zaten sapık gibi. 😃 Birisi orta yaşlı ve şehrini profile yazmıştı şehir tutuyor diye aha budur dedim. Mesaj attım bu yorum sahibi siz misiniz diye, yok değilim dedi. Diğerleri hep fake hesap gibi hesaplar.

• Yorumun altina tesekkur ederiz sizi kahve icmeye bekleriz de gelince mıhla onu

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.