Şimdi Ara

Google Chromecast 4k with Google TV SIFIR - ORJİNAL -KAPALI KUTU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Google Chromecast 4k with Google TV SIFIR - ORJİNAL -KAPALI KUTU

Merhaba

Hediye gelen ihtiyaç fazlası ürünü satıyorum. Kapalı kutu, orjinal, ABD den satın alındı.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1250 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Bursa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Merhaba,

İnternette sıfır olarak e satış sitelerinde 1.300TL civarı fiyatı güncellemeyi düşünür müsünüz? Düşünürseniz haberleşiriz. Hayırlı satışlar.

• Arkadaşlar merhaba, Google Chromecast 4k kullanıyorum, cihaz bu aralar beni çok yoruyor, sürekli HDMI bağlantı sorunu yaşıyorum, cihazı açıyorum bağlantı yok diyor, 3-4 dk sonra kendiliğinden bağlanıyor, Tv'de sorun yok çünkü başka bir hdmı bağladığım zaman anında açıyor, cihazı ilk kullandığımda böyle bir sorun yoktu, bir YouTube videosunda hdmı splitter cihazını çözüm olarak sunan oldu, splitter dışardan prize takılı olduğu için sorun olmuyordu. Bu cihazdan almak sorunu çözer mi, böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu, olduysa nasıl (kalıcı) bir çözüm buldu. Cevaplar için şimdiden teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.