Şimdi Ara

Google Chrome -ANA KONU- (Sorular & Sorunlar) (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.261
Cevap
24
Favori
123.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam tarif edebilirmisiniz bu yaptiginiz yolu.

bende dusuk versiyonu yuklicem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • paldov P kullanıcısına yanıt
    Tabii.

Güncel sürümü kaldırdıktan sonra internet kapalı olarak eski sürümü yükleyin.
    Sonra Program Files'daki Google klasörünü ve içindeki Update klasörünü bulun (Bazen Program Files x86, Appdata Local veya Appdata Roaming klasörlerinde de yüklü olabiliyor Google klasörü).
    Daha sonra Update klasörüne sağ tık > özellikler > güvenlik sekmesine gelin. Orada Admin adını göreceksiniz.
    Admin seçiliyken düzenle'ye tıklayın ve tüm izin verme kutucuklarını işaretleyin. Gelen uyarıya ok diyin.
    Eğer bu işlemi yaptıktan sonra hala Update klasörüne girebiliyorsanız işlem başarılı olmamıştır tekrar diğer kullanıcı adlarına izin verme diyerek deneyin.
    Ta ki Update klasörüne girmeye çalıştığınızda "Şu an bu klasöre erişim izniniz yok" diyene kadar. Bu uyarıyı alırsanız mutlu son Google oto güncelleme zebanisinden kurtuldunuz. Siz aynı yöntemle izin ver diyene kadar Chrome o klasöre erişemeyecek ve kendine kendine güncelleyemeyecektir.
    Son olarak güncelleme yapmak isterseniz Update klasöründeki izin verme kutucuklarını kaldırırsanız tekrar rahatlıkla güncelleme yapabilirsiniz.

• Zenyxia kullanıcısına yanıt
    cok tesekkurler.

• Son surumdeki sorunu yazayim.

Chromeyi actik bir internet sitesine girip simge durumuna kucultunce. 2 3 dk sonra tekrar simge durumunda tiklayip tam ekran olunca ekran simsiyah oluyor. Windows tusuna basincaya kadar duzelmiyor.

Eskiden youtubeda video tam ekranda donuyordu. Onda da windows tusuna basinca duzeliyordu. Bu kadar sacma salak program iste

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki sorunu da hiçbir zaman yaşamadım. Direk Chrome ile ilgili kronik bir sorun olsa mutlaka herkesin başına gelirdi. Ekran kartı sürücüsü ile uyumsuzluk yaşanıyor olabilir ya da başka bir şey.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

İki sorunu da hiçbir zaman yaşamadım. Direk Chrome ile ilgili kronik bir sorun olsa mutlaka herkesin başına gelirdi. Ekran kartı sürücüsü ile uyumsuzluk yaşanıyor olabilir ya da başka bir şey.

Olabilir benimkisi ultrabook. Yoga 900

Onceki surum stabildi ama

• Günceliz.
  • Merhaba GM 4g kullanıyorum daha öncesinde kullandığım bir chrome sürümünde sekmeler uygulama gibi yer alıyordu son işlemler tuşuna basınca ( home tusunun yanında tuş ) . Bu özelliği yeni versiyonlarda aktif edebilir miyim? Ayrıca hangi versiyonda olduğu hakkında bilginiz var mı?

• 61.0.3163.79
  • Güncellendi. 61.0.3163.91
  • 61.0.3163.100
  • Güncel
  • Merhabalar laptopumda Google chrome uygulaması yaklaşık 1 haftadır herhangi bir linke tıkladığımda 20saniye ila 1dakika gibi bir süre hiçbirşey yüklenmiyor ve biranda herşey yükleniveriyor. 1-3-5 dakika gibi bir süre içerisinde tarayıcıda sorunsuz gezinirken tekrar yükleme kesiliyor ve tekrar birdenbire herşey yükleniveriyor. Uzun videolarda falan belli aralıklarla tıkanmalar yaşıyorum(Sanki internet gitmiş gibi fakat internet ayarları vs. herşey normal). İnternet hızım vs. herşey normal, YouTube üzerinden 1080p videoları falan rahatlıkla yüklüyor ama bu takılmalar beni çileden çıkardı. Diğer tarayıcılarda böyle sıkıntım yok. Chromu kaldırıp tekrar yüklemeyi denedim fakat düzelmedi. Böyle bir sıkıntı neyden kaynaklanabilir acaba bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar.

• 62.0.3202.75
  • Chrome rami fazla kullanıyor sizin ram ne durumda
  • Merhaba son sürüm sıfırdan yüklü chrome ve w10 bir makinada sadece sahibinden.com a girince tarayıcı kilitleniyo bellek kullanımı pc nin fullleniyo. Diğer tarayıcılarda böyle bir sorun yok. Uninstaller ile kaldırıp tekrar kurduk düzelmedi neden olabilir teşekkürler
  • getta G kullanıcısına yanıt
    16gb ram im var Laptopumda

• merhaba

chrome içerisinde varsayılan arama özelliği direk yahoo olarak geliyor..
    register dan silsem bile bir şekilde yeniden oluyor

ve chrome içerisinde varsayılan arama noktası google yapamıyorum

son yüklediğim ve değiştirdiğim tek şey idm oldu
    programlar içerisinde idm haricinde yüklenmiş birşey bulamıyorum ve ccleaner eski ve free versiyon.. ondan olsa idi çoktan farkederdim
    sorun 10 gün olmadı bile... idm veya başka bir programın chrome a müdahele etmesini nasıl sağlarız
    chrome un install veya portable olması sonucu değiştirmiyor
    şuan firefox dan yazıyorum.. misal olun adres satırından yazdığım dirke google da aranıyor.. chrome her zamanki gibi dış müdahelelere açık

sorunu nasıl bulup düzeltirim ???

diye sorduktan sonra uzun arama sonucunda BULDUM
    Chrome policy remover linkden indirip kaydedelim

Chrome u kapatalım ve komut satırından bu bat dosyayı çalıştıralım kendisi adım adım yönlendirip bilgi veriyor... işlem esnasında chrome un KAPALI olması şart.. açık ve windows dan çalıştırınca yemedi

merak edenler için bat içeriği

@echo off

IF NOT EXIST %WINDIR%\System32\GroupPolicy goto next

echo Deleting GroupPolicy folder...
    RD /S /Q "%WINDIR%\System32\GroupPolicy" || goto error
    echo.

:next
    IF NOT EXIST %WINDIR%\System32\GroupPolicyUsers goto next2

echo Deleting GroupPolicyUsers folder...
    RD /S /Q "%WINDIR%\System32\GroupPolicyUsers" || goto error
    echo.

:next2
    gpupdate /force

pause
    exit

:error
    echo.
    echo An unexpected error has occurred. ¨Have opened the program as an administrator (right click, run as administrator)?
    echo.
    pause
    exit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosuntosun -- 7 Kasım 2017; 11:21:26 >

• Merhaba Chrome ve Firefoxta google sayfası resimde görüldüğü gibi geliyor (Explorer da kurulu ama o sağlam). Arama yapıldıktan sonraki sayfa da aynı şekilde oluyor. Acaba bu durumla karşılaşan bi arkadaşımız var mı?

Google Chrome -ANA KONU- (Sorular & Sorunlar)

Teşekkürler..
  • 63.0.3239.84

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi getta -- 7 Aralık 2017; 12:34:3 >
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.