Şimdi Ara

Google aramalarında domain sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Böyle bir sorun ile karsılastım ve cözümünü bulamadım, Yardım edenler, yada böyle cözülmesi lazım diye öneri bulunanlara simdiden tesekkürler.
    usakyangin.com sitede hicbir sorun yokken google arama motoruna usakyangin.com arattıgımız zaman usakyangin.com.cutestat.com/
    olarak geliyor. yani sorun arama motoruna siteyi arattıgımız zaman alakasız bir sitenin alt domaini gibi görüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: alarmala^bomba

Böyle bir sorun ile karsılastım ve cözümünü bulamadım, Yardım edenler, yada böyle cözülmesi lazım diye öneri bulunanlara simdiden tesekkürler.
    usakyangin.com sitede hicbir sorun yokken google arama motoruna usakyangin.com arattıgımız zaman usakyangin.com.cutestat.com/
    olarak geliyor. yani sorun arama motoruna siteyi arattıgımız zaman alakasız bir sitenin alt domaini gibi görüyor.

Merhabalar;

Yaşadığınız sorun, web sitenizin yeni olmasından kaynaklanmaktadır. Web sitenizin içeriğini tamamlarken, bu sürede de yapmanız gereken tek şey, beklemektir. 1-2 hafta içerisinde, sorununuz kendiliğinden giderilecektir.

Google tarafından web siteniz hiçbir bağlantıda index almamış görünmekte. Bu da, Google üzerinde sitenizin daha gösterime girmediğini gösterir. Tek yapmanız gereken beklemektir, zaman içerisinde Google'da siteniz index alacaktır,

Bilginize...

ProIrc Hosting ve Internet Hizmetleri
    www.proirc.net / destek@proirc.net

• Vakit ayırıp bilgilendirdiginiz icin tesekkür ediyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.