Şimdi Ara

Gönül alma ve birde süpriz çıkma teklifi.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tamam işte gül demedim zaten çiçek olsun.Şöyle küçük küçük papatya gibi olan beyaz çiçekler var kır çiçekleri gibi.Onlardan yaptır.Gül ağır kaçar.Fiyata gelince de en kralı taş çatlasın 50 Lira

örnekler;

Gönül alma ve birde süpriz çıkma teklifi..

Gönül alma ve birde süpriz çıkma teklifi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murderuo -- 16 Mayıs 2010; 2:06:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: murderuo

Tamam işte gül demedim zaten çiçek olsun.Şöyle küçük küçük papatya gibi olan beyaz çiçekler var kır çiçekleri gibi.Onlardan yaptır.Gül ağır kaçar.Fiyata gelince de en kralı taş çatlasın 50 Lira

Gül hangi anlamda ağır kaçar fiyat olarak mı ? Gül demeti yaptırmicaz heralde gül olursa,bi taneyi allandırır pullandırır kağıda sardırır veririz nolcek
  • Hem fiyat olarak hemde durumun ehemmiyeti açısından.Beyaz beyaz iyi gider sen beni dinle
  • Buluşun, ama sanki böyle başına çok kötü birşey gelmiş, gemilerin batmış gibi bir ruh halinde ol.Aldığın çiçeği ve kolyeyi de bir yerlere sakla o sırada.Sonra büyük ihtimalle seni görünce dayanamaz ne olduğunu sorar.Sende ona onu üzdüğün için çok pişman olduğunu,keşke böyle bir salaklık yapmaman gerektiğini açıkla güzelce.(güzelce açıkla ben eşşeğim , ben salağım falan deme sakın )

Sonra çiçekleri ver.Ve o çiçeklere bakıp düşünürken sende yerinden fırla ve kolyeyi tak.

İşte araya birkaç hoş laf serpiştirirsin sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katıksız Manyak! -- 16 Mayıs 2010; 2:11:28 >
  • @GeçhoSubasa

Senin fikir de hoşmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanmayan denesin

@GeçhoSubasa

Senin fikir de hoşmuş.

Şimdi o değil de;

Büyük buluşma bugün mü hocam
  • başıma gelmediği için böyle bişey bilmiyorum kusura bakma
  • quote:

Orijinalden alıntı: UsbÇaydanlık

quote:

Orijinalden alıntı: inanmayan denesin

@GeçhoSubasa

Senin fikir de hoşmuş.

Şimdi o değil de;

Büyük buluşma bugün mü hocam

Yok hayır,muhtemelen çarşamba

• Güncelleme vakti
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.