Şimdi Ara

Goldmaster Rc 451 Kalibrasyon

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba konuyu yanlış yere açtıysam affola...
    Başlıktada belirttiğim gibi rc 451 marka direksiyon setim var daha 1 ay önce sıfır olarak aldım söylendiği gibi kurulumunu falan yaptım herşey tamam ama kalibrasyon bozuk işin tuhafıda bir başka pc'de sorun yok.Garantiye gönderdim pc'yi herhangi bir sorun olmadığını söylediler.Ama direksiyonun kalibrasyon bozuk ve Pc'yi bir sonraki açışımda PS3 PLAYSTATİON CONTROLLER yazıyor ama bu direksiyon seti söylendiği kadarıyla PC destekli.Neyse Ben kablosuz usb girişini çıkarıp takıyorum kasaya 4 İN STEERİNG WHEEL YAZIYOR.

Umarım sorunumu anlatabilmişimdir ve umarım birisi yardım eder SAYGILAR...

Direksiyonda sorun yok derken sağa sola döndürürken yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah1559 -- 19 Aralık 2012; 15:02:46 >

• Ya flood yapmak gibi olmasında bir yardım edecek yokmu.

Aklıma şu takıldı eski direksiyonum snopy markaydı ayak pedalı ile çok uğraşmıştım yani kablosuyla sonrada bir dengesizlik başladı frende sorun yoktu gaza basarken başta geriye doğru ilerleyip sonra ileriye doğru ilerliyordu sinirlenip attım direksiyonuda arkadaşıma hediye ettim.Bundaki sorunu resimde belirttim.Şunuda ekleyeyim direksiyondada sağa sola çevirirken aynı gaz pedalındaki gibi bir kalibrasyon sorunu var diğerindeki soruna benziyor ama farklı ve daha fazlası.

Ben sorunun Direksiyona taktığım pillerden kaynaklandığını düşünüyorum.Belki gücü yetmiyordur pilin yada desteklemiyordur yani a , aa , alkalin bakımından.Siz ne düşünüyorsunuz...

Birisi bi bakıversin Allah rızası için ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bırak ya kapatın konuyu silin mına töbe ya sizin vereceğiniz cvevabında edeceğiniz yardımında bekle Allah bekle
  • Konu ile ilgili teknik servisi arayabilir misiniz. yaptığınız işlemlerin oyun sırasında size bir zararı yok gibi görünüyor.

Merkez teknik servis : 0212 693 02 02 numaradan Oyun aksesuarları ilgili teknik personel ile görüşmek istiyorum derseniz konuşarak daha hızlı çözüm alırsınız. yada info@goldmaster.com.tr adresine mail atabilirsiniz.
  • kardeş rc-451 in içindeki cd sini kaybettim bana bi şekilde yollarmısın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.