Şimdi Ara

Gold üyelik artı EA access

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu Ea access beni çok cezbetti(Tamamen kendi açımdan)Ben her sene fifa alamam ancak gördüğüm üzere geçte olsa Ea access sahibi olduğumuzda 12 ay 65 lira iyi bir fiyat bence fifa serisini her yıl oynayabilirim.Bu sene Fifa17 nisanda gelmiş Haziran ayında başlasam ertesi yıl nisana kadar ben oynarım fifa18 si hemen alayım diye acelem olmaz.Zaten öbür türlü fifa18 si ilk çıktığında alsam ben iki yıl oynarım 2019 u hiç alamam bile.Bunun dışında ekstra oyunlarıda var Ea nin onlarda çok aman aman değil ama gideri var.

Gold üyelik 179 lira 12 aylık.Plusa göre daha iyi oyunlar veriyor.Bu Rome oyunu ile revelationsu verdi bence ikiside güzel.

Sonra oyunu kodu bulabilme imkanı var ucuza.

Bütün bunlar Çok sevdiğim hastası olduğum Last of us a rağmen beni xboxa itiyor siz nediyorsunuz?

180+65=245 Lira artı indirim şu bu yada Cod WW2 gibi oyunları kendim aldıkça kütüphanem genişler çok fazla oyunum olsun derdindede değilim zaten.Xbox bütçeme daha hesaplı gibi geldi.

Mediamarkta falanda playstationdan dana ucuz makine olarak

• Gold'u 150 TL'ye rahat bulursun. Forumda haber vermişlerdi biri 100 TL'ye satıyordu mesela ben oradan almıştım, bazen böyle ultra sıcak fırsatlar da çıkabilir.

FIFA tutkunu biriysen PS'te ne işin var, Xbox'ın online altyapısı çok daha iyi durumda.

PS özel oyunları için konsolunu tut, yanına bir Xbox al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    Napsam ea accese giremiyorum varmi fikrin.modem reset dns degitirme konsolu kapiyp acma vs hersey denedim nat open.baglaniyor diyor sonra servis sorun vardiyip atiyor

• Oluyor mu hocam öyle şeyler :(
  • Live bağlıysan modem, dns'le uğraşmana gerek yok. EA ile ilgili bir durum. Şimdi kontrol ettim ben de bir sıkıntı yok. FIFA 17'deydim zaten biraz önce.
  • Eskiden one varken sorun olmuyordu bu sefer problem yasiyorum olsa iyi olurdu ea access
    duzelir belki bakalim bendeki sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spaceman81 -- 25 Nisan 2017; 23:54:33 >
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    dun msj dan sonra 6 kez daha denedım gene gırmedı en son modemın fırewallu kapattım oda fayda etmedı.yanlıs nerde 1dk baglanıyor dedıkten sonra uzgunuz ea hızmetlerıne ulasılamıyot sonra deneyın yazıyor.fıkrı olan cok makbule gecer

• Çözümü buldunuz mu hocam
  • Doatum sakın one ı sıfır alma ikinci ek al millet ea acses ce foldu içinde dolu oyunlu cihazlar yok paralara gidiyor kaçırmaderim

• asko56 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam xbox one ikinci eller iyi gidiyor

Ps4 ede sıfır fiyatı çekiyorlar
  • Hocam bi tane ilan görmüstüm buraya atıyom ama elden teslim demiş yani fiyatı förünce ne demek istedimi anlaraınız

Örnektir

500 GB 22 ay garanti fifa 17 1 yıl access 2 kutulu oyun

İlan No: 438777662

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-500-gb-22-ay-garanti-fifa-17-1-yil-access-2-kutulu-oyun-438777662/detay

• asko56 kullanıcısına yanıt
    Forumda da çok hocam bu fiyat civarı gidiyor genel olarak.Şuan beklemedeyim üni tatile girsin yaz okuluna kalmadan almayı düşünüyorum inşallah
  • Zaten mesajda yazdıgım gibi örnektir bu tabi forumdanda bakabilirsin araştır en uygun hangisi geliyorsa onu al

• Selam beyler. Hazır konusu açılmışken buradan sorayım. İki oyun var gözüme kestirdiğim. Need for Speed ve Mirrors Edge Catalyst. Nfs 20$ Mec gold üyelere 6$ ama her iki oyunda Ea Access de ücretsiz ve 1 aylık Ea access 5$

Ben 1 aylık üyelik alsam bu iki oyunu ücretsiz oynayabilir miyim? Oynama şekli nasıl oluyor stream mi yoksa cihaza indirerek mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Cihaza indiriyorsun hocam üyeliği devam ettirdikçe oynayabiliyorsun
  • 1 aylık alsam da yani mevcut ücretsiz oyunları oynayabiliyorum demi hocam? Süre dolunca oynayamıyorum, ps plus gibi.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.