Şimdi Ara

Gold mu silver mı space grey mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36
Cevap
0
Favori
10.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tabiki en iyisi space gray ama eksileri fazla en ufak toz gorunuyor. Kap taktigimda arkadaki kamera tarafi toz dolu oluyor. Ve hergun hergun hergun siyah gormek insani bunaltiyor silver aldim space grayden sonra ve mutluyum beyazdan iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 için uzay grisi falat 6s modelinde o siyah ekran ekran kapalıyken lacivert gibi görünecek büyük ihtimal nedenide force touch özelliği

• ilko İ kullanıcısına yanıt
    Bundan önce Nexus 4 kullanıyordum. Ön tuş da olmadığı için i6 uzay grisinden daha ''yekpare'' duruyor. Sıkılınca beyaz aldım.

Masaya koyduğum şeyin 3-5 liralık ya da bir kaç yüz binlik değeri olması problem değil. Benim olduğum masada ikisi de dikkat çekmiyor.
    İçi boş insanların telefondan asillik beklemesi kadar doğal bir şey yok.

Not: Trollüğünü biliyorum. Laf dalaşına gireceksen birkaç kütüphane kitap oku da gel.
  • pro-black kullanıcısına yanıt
    Ekranda tabi ki kısmen leke belli oluyor. Fakat hem beyaz zemindeki lekeler hiç belli olmuyor hem de siyah/beyaz farklılığı nedeniyle göz merceğine gelen ışıktan dolayı siyah zeminin sahip olduğu lekeler gözüne çok daha az batıyor. Bilimsel olarak açıklamayayım şimdi. Somut örnek için beyaz zeminde siyah bir objeyi telefonun kamerasıyla çekmeyi dene. Odaklandığın renge göre diğer rengin değişkenliğini rahat şekilde görebilirsin.
  • iPhone için renk Siyahtır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silver ile space grey arasında kaldım gerçekten.. ilk macbook alicam sonra i6s pismanlik yaşamak istemiyorum

• Zevkler tartisilmaz ama bana gore kesinlikle space gray

• En çok ikilemde kaldığım konu . Space Gray veya Silver.

• Ne olursa olsun ben space gray dışında kullanamıyorum. Gül rengi hoşuma gitti yeni seride onunda ekranı beyaz

• Gold

• Hepsi kendince güzel ama en çabuk sıkan renk bana göre beyaz.

• space grey istiyodum yoktu mağazada gidip gold aldım aceleye getirdim sonra space grey aldım tekrardan para koyup üstüne. şimdi diyorum ki keşke goldu bırakmasaydım. he ama gold la beyaz arasındada beyazı secerdim ben.. bence beyaz en iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: canocan_07

Bundan önce Nexus 4 kullanıyordum. Ön tuş da olmadığı için i6 uzay grisinden daha ''yekpare'' duruyor. Sıkılınca beyaz aldım.

Masaya koyduğum şeyin 3-5 liralık ya da bir kaç yüz binlik değeri olması problem değil. Benim olduğum masada ikisi de dikkat çekmiyor.
    İçi boş insanların telefondan asillik beklemesi kadar doğal bir şey yok.

Not: Trollüğünü biliyorum. Laf dalaşına gireceksen birkaç kütüphane kitap oku da gel.

ya boş konuşma be kardeşim renk konusunda ne kitabı ne kütüphanesi saçma sapan muhabbete giriyorsunuz sonra lafı yeyince oturuyorsunuz senden ala trollmü var laf atarsan cevabını alırsın senin yaşın kadar benim forum üyeliğim var silver ve gold 3 lrialık çin telefonu gibi duruyor space greydeki karizma hiçbirisinde yok hadi şimdi uza olay kitap kütüphaneye giricekse emin ol hayatın kadar ülke gezdim yurtdışında yaşıyorum benim gördüklerimin %2 sini görüp yaşasaydın bugün kalp krizi geçirmiştin rahat ol

• ilko İ kullanıcısına yanıt
    Şu cevabında bir tane içi dolu cümle yok. 8 yaşındaki yeğenime cevap verdirsem olur aslında. Noktalama işaretlerini de kullanıyor.

Vakit kaybısın.
  • Bugüne kadar hep space gray alan biri olarak ilk defa gold aldım. 6'ya en yakışan renk bu olmuş bence. Alırken tüm renkleri inceledim Space Gray yapay durmuş bence bu modelde.
    Sanırım ilk defa gold tüm renkleri geçmiştir bir iPhone modelinde çünkü nereye baksam gold.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben silver i tek
    gecerim sahsen, space gray daha agir duruyor evet ama yine de silver.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.