Şimdi Ara

[GODZİLLA UĞURLANDI] 30 ARALIK 2015-3 OCAK 2016 EFSANEVİ KAR YAGISINA VEDA... (576. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.292
Cevap
119
Favori
283.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
541 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • büyükçekmece-beylikdüzüne son 2 saattir tipi şeklinde aralıksız kar yağıyor.sabaha kadar böyle yağarsa nallart reisin tahminleri banko tutar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nallart

ANADOLULAR SABRERSİN BİRAZ.AVRUPA YAKASI HAKETMİSTİ.NE ZAMANDIR ALAMIYORLARDI GOMULSUNUZLER BİRAZ. ANADOLU YAKASI GECE DARMADUMAN OLACAK

gece avrupa da alir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vern Schillinger

Efsane kestane oldu diyenler fox haberde altyazida son 24 yil icinde en fazla kar yagan gun deniliyor bu gun icin

Ya bize ne kardeşim. Anadolu yakası için son yılların en dandik sistemiydi kabul edelim şunu artık.
  • bursa ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Kardan iğrendim şu dek muhabbeti yüzünden.

Tam oh ne güzel başladı diyoruz bitiyor 2 saat sonra 5 dk daha yağıyor. Bu ne ya hayatımı meşgul ediyo resmen iki de bir kar var mı diye bakıyorum.

Dek muhabbeti olan sistem gelirse heveslenmicem bi daha.

Çocuk gibi penceredeyim iki gündür bu nedir ya.

eee ben hep diyiyorum. Siklonik sistem muazzamdır. Heleki alçak basınç çok derinleşirse her yer deli gibi kar alır. Ama yok dekler yok radarda kırmızı kütleler. Geçeceksin bu işleri. Bak bize bir faydası var mı? Yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nallart

ANADOLULAR SABRERSİN BİRAZ.AVRUPA YAKASI HAKETMİSTİ.NE ZAMANDIR ALAMIYORLARDI GOMULSUNUZLER BİRAZ. ANADOLU YAKASI GECE DARMADUMAN OLACAK

Bu gece uyku yok desene

• Bizde ortam böyle (güneşli)

[GODZİLLA UĞURLANDI] 30 ARALIK 2015-3 OCAK 2016 EFSANEVİ KAR YAGISINA VEDA...

• Anadolu yakası için sistem resmen çöp. Dek yağışından bir cacık olmuyor. Zaten sistemin de sonuna geldik sayılır. Siklon yağışı görürüz umarım bu kış bitmeden.

• 2 gündür okul tatil

• quote:

Orijinalden alıntı: Anabolic

Anadolu yakası için sistem resmen çöp. Dek yağışından bir cacık olmuyor. Zaten sistemin de sonuna geldik sayılır. Siklon yağışı görürüz umarım bu kış bitmeden.

Son 5 senedir siklon yağışı görmüyoruz belki daha uzun süredir. Sanmıyorum. Hatırladığım en son siklonik sistem 2006 yılındaydı.
  • Maltepe buz resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Temet Nosce -- 31 Aralık 2015; 19:21:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: master of darkness

quote:

Anadolu yakası için sistem resmen çöp. Dek yağışından bir cacık olmuyor. Zaten sistemin de sonuna geldik sayılır. Siklon yağışı görürüz umarım bu kış bitmeden.

Son 5 senedir siklon yağışı görmüyoruz belki daha uzun süredir. Sanmıyorum. Hatırladığım en son siklonik sistem 2006 yılındaydı.

2004 ve 2006 siklonik yağışlar oldu. 2004 kışından sonra İstanbul A hiçbir zaman o şekilde bir kar yağmadı. O sistemi kanlı canlı yaşayanlar da zaten bu yağan kara kar demiyor

• quote:

quote:

quote:

2004 ve 2006 siklonik yağışlar oldu. 2004 kışından sonra İstanbul A hiçbir zaman o şekilde bir kar yağmadı. O sistemi kanlı canlı yaşayanlar da zaten bu yağan kara kar demiyor

Aynen 2006 da gayet iyiydi ama. O zamanlar bileydim tarihe tanıklık edeceğimi her saniyesini hafızama kazırdım.

• Geçen yılki gibi olmaz bosuna heveslenmeyin

• Anadolu yakasında belkide İstanbulun tamamında en çok etkilenen ilçe ümraniye olma ihtimali yüksek kar durmak bilmiyor yerlerde minimum rahat 30-40 cm var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temet Nosce

Maltepe buz resmen.

Kuru buz. Çok öfkeliyim. Ne umutlar vardı ama dek olduğunu duyunca zaten tahmin ediyordum işin hayal kırkılığıyla sonuçlanacağını. Yarın da zaten akşamı beklemez sabahtan radar tertemiz görürüz. Gerçi bizim için şu anda da radar tertemiz.
  • Demin metreyle ölçtüm 50cm ye yakın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Kardan iğrendim şu dek muhabbeti yüzünden.

Tam oh ne güzel başladı diyoruz bitiyor 2 saat sonra 5 dk daha yağıyor. Bu ne ya hayatımı meşgul ediyo resmen iki de bir kar var mı diye bakıyorum.

Dek muhabbeti olan sistem gelirse heveslenmicem bi daha.

Çocuk gibi penceredeyim iki gündür bu nedir ya.

eee ben hep diyiyorum. Siklonik sistem muazzamdır. Heleki alçak basınç çok derinleşirse her yer deli gibi kar alır. Ama yok dekler yok radarda kırmızı kütleler. Geçeceksin bu işleri. Bak bize bir faydası var mı? Yok.

Bunlar hep tecrübe. Bundan sonra böyle şeylerle vakit kaybetmem. Ayıptır ya

• yeni sistem var mi reyiz yakin zamanda bu sistem gibi haftaya flan

• Karadenizde müthiş kütleler var

• 
Sayfa: önceki 574575576577578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.