Şimdi Ara

GoDaddy

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, bugün uzun süredir kullandığım isimtescil yerine godaddy den domain ve hosting sayın aldım. Fakat alırken bir hata yaptım Linux yerine Windows versiyonunu almışım. Dolayısıyla cpanel kullanamıyorum. Bununla birlikte sorunlarım başladı. Domain ismimi ilgili hosta bağladım, veri tabanlarımı yükledim. Daha sonra Dns ayarlarına baktım. Fakat ikisini aynı yerden aldığım için sanırım uygun dns i aldı. Daha sonra sayfayı kontrol için açtığımda default sayfaya yönlendirdi. O sorunu giderdim fakat records, kayıtlar sekmesine gelip A kısmında bulunan yönlendirme ana makine kısmına kendi hostumun iP sini girdim. Daha sonra sayfayı yeniledim bu sefer de ana makine ip is bulunamadı hatası almaya başladım. Lütfen yardım edin arkadaşlar çıldırmak üzereyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• işlemin ilk başında keşke hostu iade edip linux alsaydın godaddy çok basit bir şekilde buna olağan sağlıyor. daha once domain host vs iade etmiştim bir sıkıntı yaşamadım o konuda
  • Telefonla ara, mühendis çocuklar, çok güzel destek veriyorlar. Üstelik TÜRKÇE.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.