Şimdi Ara

God of War'un Soundtrack'i Spotify'da Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Sony Interactive Entertainment God of War'un soundtrack'ini Spotify'da yayınladı.

Oyunun müzikleri Bear McCreary tarafından bestelendi. Bear McCreary daha öncesinde TV dizileri Battlestar Galactica, The Walking Dead ve Terminator: The Sarah Connor Chronicles'in müziklerini bestelemişti. 

Bear McCreary PlayStation Blog üzerinden yaptığı açıklamada oyunun yeni bir mitolojiye geçmesi ile birlikte müziklerin de aynı şekilde yeni bir temaya geçtiğini söyledi. "Oyunun yönetmeni Cory Barlog ile birlikte çalıştıkça, bu yeni oyunun orijinal oyunların unutulmaz müziklerini tekrar ziyaret etmeyen tamamen yeni bir müzik gerektirdiğini ve hatta yeni müzikal bölgelere doğru ilerlediğini anladım. Klasik God of War soundtrack'ini aldım ve onları Nors mitolojisi için yeniden oluşturdum. Yeni temalar yazdım ve çeşitli Kuzey Avrupa halk geleneklerinden gelen egzotik enstrümantasyon ve dillerle tanıştım."

God of War 20 Nisan'da PlayStation 4 için çıkacak. 

God of War'un soundtrack'ini şu anda Spotify üzerinden dinleyebilirsiniz.

• Direkt albümü kaydedeyim. Oyundan sonra dinlenir.
  • 1- God Of War mükemmel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valkyries mükemmel olmuş. Bu tınıları seviyorum witcher 3'te de kullanılmıştı bolca.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.