Şimdi Ara

God of War Ascension MultiPlayer ve CO-OP Topluluğu.[Oyuna Olan Destek Kesildi.] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.127
Cevap
17
Favori
61.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gidişle sadece hafta sonları etkinliklere katılabileceğim.Bir kaç davet gelmiş ama onlara giremedim müsait değildim kusura bakmasın o arkadaşlar.
  • Benide ekleyin ersins58

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bisi sormak istiyorum.27. Lvl ares karakterim sizce hades e donim mi yoksa devam mi ares e?

• quote:

Orijinalden alıntı: bumel52

Bisi sormak istiyorum.27. Lvl ares karakterim sizce hades e donim mi yoksa devam mi ares e?

son hız devamm
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbgstudios

quote:

Bisi sormak istiyorum.27. Lvl ares karakterim sizce hades e donim mi yoksa devam mi ares e?

son hız devamm

Bu lvl lerin bi siniri var mi? Biliyomusunuz hocm

• quote:

quote:

quote:

son hız devamm

30 son :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ps3Canavarı

quote:

quote:

quote:

son hız devamm

30 son :)

Betada ki gibi o zmn:)iyi olmus sinir koyduklari.ryv hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa.Monica -- 20 Mart 2013; 11:05:33 >

• online da bazı silahları açmak için 3 eşya parçası bul diyor. nasıl ve nerden bulucaz?
  • Başlarken Zeus'u seçtim hata mı ettim acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Başlarken Zeus'u seçtim hata mı ettim acaba ?

aynen bende zeusu seçtim hata yaptık galiba :-)

• online da bazı silahları açmak için 3 eşya parçası bul diyor. nasıl ve nerden bulucaz?
  • Ben kulaklık aldım fakat oyunda nasıl konuşucam ses ayarlarını yaptım ps3 de tanıttım dünden beri yapamadım kafayı yiyecem
  • Leveli düşüklere çok kötü davranıyorsunuz. Yapmayın etmeyin

• Beyler su anda online olanlar eklesin ben davet atim.goremiyorum id leri telden girdigim icin.kapali23 id

• quote:

Orijinalden alıntı: offbeat_ninja

online da bazı silahları açmak için 3 eşya parçası bul diyor. nasıl ve nerden bulucaz?

Hocam bnde ayni dertten muzdaribim.parcalati butun oyun modlarinda buluaz da nasil? :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Bende diyordum oynuyorlardır şimdi diye kimse mi oynayamadı oyunu?

Bu arada oynayan varsa ve boş yer varsa beni de alın.

geçmiş olsun furkan celilden öğrendim dün senin olayı,oyunda sen olmayınca sarmadı beni oyun kulaklığı falan olanda kimsede yoktu akşam 10 a kadar falan oynadım sonra yattım

Sağol dostum bende 23.00 da girdim bir Keppomania vardı 1 saat oynadım sonra bende çıktım 30 lv olduk muhabbet olmayınca sarmıyor adamı.

quote:

Orijinalden alıntı: Acti0n

Ben kulaklık aldım fakat oyunda nasıl konuşucam ses ayarlarını yaptım ps3 de tanıttım dünden beri yapamadım kafayı yiyecem

Dostum Aksesuar ayarlarından ses cihazı ayarlarını bulucan orada çıkış birimi ve giriş birimini bulucan onları headset yaptığında işin tamamdır.

• quote:

Yok dostum hata değil Zeus'ta iyi aslında ama mızrakçı olup Ares olduğunda bir başka oluyor.
  • quote:

quote:

Yok dostum hata değil Zeus'ta iyi aslında ama mızrakçı olup Ares olduğunda bir başka oluyor.

11 level'de Zeus ama ben mızrak işine alışamadık.Savunma düşük oluyor mızrak kullanınca.Kılıç daha iyi geliyor bana.
  • Online oynayan kimse yok mu;)

• quote:

quote:

quote:

11 level'de Zeus ama ben mızrak işine alışamadık.Savunma düşük oluyor mızrak kullanınca.Kılıç daha iyi geliyor bana.

Evet öyle biraz 1 vs 1 olduğunda çok iyi özellikle yeteklerini çok seviyorum araya daldığında iyi dığıtıyor ama 2 vs 1 kaldığında seri olamazsan hemen gidiyor.

dbgstudios 30 lv Ares kılıç oda baya sağlam iyi kesiyor milleti hemde her oynadığımızda birinci oluyor.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.