Şimdi Ara

GNGWC 2008 Türkiye ön eleme Turnuvasına katılacak olan ilk 30 kişi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
3.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tmm türklerde çok iyi charlar varda en azından her kezde 3 tane fln sosun vardır inş. rev6 dan bakmadım ama sağlamsınızdır herelde =)
    nolrusa olsun simpysimple karşınıza çıkarsa uluslararası turnuvarda onu kmse yatıramaz sadece sosun lu eu charlardan bekliyorum onu yatırma başarısını warlock/dager zorda olsa 6 +6+7 sosun seti +7 kalkanı +10 swordu geçebilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenerberk

Arkadaşlar tmm türklerde çok iyi charlar varda en azından her kezde 3 tane fln sosun vardır inş. rev6 dan bakmadım ama sağlamsınızdır herelde =)
    nolrusa olsun simpysimple karşınıza çıkarsa uluslararası turnuvarda onu kmse yatıramaz sadece sosun lu eu charlardan bekliyorum onu yatırma başarısını warlock/dager zorda olsa 6 +6+7 sosun seti +7 kalkanı +10 swordu geçebilir

Herkese skilleri harcanmamış ve str/inti verilmemiş 81 lwl char ve npc den8degree item alabilecek kadar da para veriliyor. istediğin gibi yapılandırıyorsun, turnuvada eu yok, cavede şansına ne item düşerse artık(yüzlerce sun düşüyor), iyi oynayan kazanır

• anatolia
  • quote:

Orjinalden alıntı: PanadoL

anatolia

2 kişi çizik yedi, Pit0N'u sadece 4 gün susturmuşlar 4 gün mühim değil Öbür arkadaş noldu acaba inş. ömrü billah susturulmuştur
  • Katılacak arkalardaşlara bol şans:) aegeden saytan avcısı katılıo ^^ bakalım ne yapacak turnuvada
  • allah yardımcıları olsun
  • Bu arada 1 tane de hemşehrim varmış DeathSoul sanada başarılar :D
  • 5 senede bir olduğu kötü :'( bilseydim katılırdım pf
  • İlhan abi buraya yumruk havaya.
  • bende kazanmışım. aslardan biri turnuvaya gelemeyecegi için. yedeklerde ilk sıradaydım. şimdi katılmam garanti oldu. iyi olan kazansın. yarın taksimde görüşürüz ^^
  • quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

UNDEAD_GiRL ve _rush_ eldorado , __OSMANLILAr ( bizim guildde ) bu oyunda gerçekten tecrübeliler yıllardır oynuyorlar.. onlara kefilim !!

turnuva yeri inş. kadıköy falan olurda gider izleriz

katılacak abilerime başarılar diliyorm.

guildden çıkmışlar ama :S turnuva nedeneyile sanırm

turnuva japonyada yapılacak

• quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

quote:

Orjinalden alıntı: _aNaToLia_

Hafta sonu istanbuldayım aksilik çıkmasa (iş), istanbuldaki forum arkadaşlarıma duyurulur

İlhan seninle bir Kadıköy yapalım mı ?

Abi başıma gelenleri biliyorsun azdırma bizimkileri cumartesi laptop aldırıyorm zaten vazgeçerler valla

zaten 2.800 lira vermek koyacak baya bi onlara

• Turnuva Elit World de yapılacak arkadaşlar..

Oyuncuları krallar gibi karşılıyoruz gorduğunuz gibi :) hicbir masraftan kacınmadık :D
    türk oyuncusuna yakışan da bu.

Oylamadan süphe eden yorumların aksine katılan oyuncuların sağlam oyuncu olduğunu sizlerden duymak cok guzel...

ve biri acil Turkey_Power a ulaşsın ve bize ulaşmasını soylesin!!!!!
    Bİr tek o kaldı ulaşamadığımız

• quote:

Orjinalden alıntı: GameSultan

Turnuva Elit World de yapılacak arkadaşlar..

Oyuncuları krallar gibi karşılıyoruz gorduğunuz gibi :) hicbir masraftan kacınmadık :D
    türk oyuncusuna yakışan da bu.

Oylamadan süphe eden yorumların aksine katılan oyuncuların sağlam oyuncu olduğunu sizlerden duymak cok guzel...

ve biri acil Turkey_Power a ulaşsın ve bize ulaşmasını soylesin!!!!!
    Bİr tek o kaldı ulaşamadığımız

hey yarabbim ya 7-24 full online adam online değil.. yan çarı vardı ulaşmaya çalışıyoruz
  • Yan çarına pm attım cevap gelmedi hala
  • CEVAP GELDİİİİİİ KONUŞUYORM !!!! BEKLEYİN LÜTFEN
  • TurkeY_PoweR a hemen ulaşıyorum..
  • Murat abi gamesultanla görüşmüş, yerine adam almışlar bile..

ama üzülmediğini söyledi. çünkü ch çarları kullanamıyormuş..

teşekkür etti. :(
  • turnuvanın yapılcağı oteli araştırdım burası galiba :

http://eliteworldhotel.com.tr/index.asp

Lütfen birşey söyleyin, izleyici alıyormusunuz ?? yaşım 16 turnuvayı izlemek istiyorum ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

Murat abi gamesultanla görüşmüş, yerine adam almışlar bile..

ama üzülmediğini söyledi. çünkü ch çarları kullanamıyormuş..

teşekkür etti. :(

+1903

Şimdi konuştum TurkeY_PoweR ile aynisi iletti
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.