Şimdi Ara

GNGWC 2008

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım duyuran olmadı burada , açıkçası arama yapmadım benzer bir konu varsa yönlendirirsiniz beni bununda silinmesi talep edilir , Oyun dünyasının en büyük organizasyonlarından biri bildiğiniz gibi , birkaç yıldır sro da bu organizasyonun içinde bugüne kadar açıkçası pek ilgilenmemiştim ama şu üyelik katılım şartları kısmındaki notlardan biri biraz afallamama sebep oldu , şimdi ricam konu hakkında bir bilgisi olan bu cümle ile anlatılmak istenenleri bana izah edebilecek biri var mı yani eğer bu cümleyi kelime anlamı olarak alıp sro nun sözüne güvenirsem Allahhhhhhhh tutmayın beni , bekle Kore geliyorum .
    quote:

Turkey & Egypt Preliminary & Main Rounds : Full particulars will be announced later .
    * Türkiye ve Mısır ön elemeleri ve esas turlar : Tüm katılımcılar ileride duyurulacaktır .

• Pff heyecan yapmışım o duyuru aylardır oradaymış , erdal ın deyişiyle o iş seneye hatta ondan sonraki seneye kalırmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: mai_mai

Pff heyecan yapmışım o duyuru aylardır oradaymış , erdal ın deyişiyle o iş seneye hatta ondan sonraki seneye kalırmış
    banada heyecan yaptırdın püü sana
  • Mısır için 22 temmuzda duyuru var ama Türkiye için hala bişeler çıkmadi yakındır (: Mısır turnuvası 20 agustos - 17 ekim arasında Türkiyeye daha sonra gelir sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Déad

Mısır için 22 temmuzda duyuru var ama Türkiye için hala bişeler çıkmadi yakındır (: Mısır turnuvası 20 agustos - 17 ekim arasında Türkiyeye daha sonra gelir sanırım
    Mustafa tarih açıklanırsa takım halinde gidelim
    Belki Tuzsuz babayıda kandırırız oda gelir :D
    Güzel bir ekip kuralım sonrada koreye inş. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaRK_Z7D -- 9 Ağustos 2008; 11:24:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaRK_Z7D

Mustafa tarih açıklanırsa takım halinde gidelim
    Belki Tuzsuz babayıda kandırırız oda gelir :D
    Güzel bir ekip kuralım sonrada koreye inş. :)

Alıntıları Göster
    Türkiye'ye gelsin katılmak istiyorum çok ama hala gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norgannon

Türkiye'ye gelsin katılmak istiyorum çok ama hala gelmedi.

Alıntıları Göster
    @Déad
    Bu konu hakkında bilgi edindiğin likleri buraya koyarsan çok hoş olur şu Mısır duyurusunu filan bir de offical forumda bununla alakalı bir konu var mı acaba , biraz merakımı gidermem lazım , kim organize edecek nerede organize edecekler merak ediyorum , şimdiden teşekkürler .

@sın2018
    Büyük ihtimal İstanbul u seçerler direkt Erdal (luckyone) ile oradayız , karşımıza çıkmayın dost most dinlemem kendi babam gelse durduramaz ondan tuzsuz baba yı karıştırma kimse o Kore bileti ile arama giremez , hadi beni daha fazla meşgul etmeyin turnuva nın ne zaman olacağı belli değil çalışmam lazım biraz gidip cave de dolaşayım eski videoları izleyeyim araştırma yapmam lazım hangi build bu iş için uygundur , bekleyin beni al yazmalı çekik gözlü şirin Kore kızları bitecek bu hasret gayrı

• quote:

@Déad
    Bu konu hakkında bilgi edindiğin likleri buraya koyarsan çok hoş olur şu Mısır duyurusunu filan bir de offical forumda bununla alakalı bir konu var mı acaba , biraz merakımı gidermem lazım , kim organize edecek nerede organize edecekler merak ediyorum , şimdiden teşekkürler .

@sın2018
    Büyük ihtimal İstanbul u seçerler direkt Erdal (luckyone) ile oradayız , karşımıza çıkmayın dost most dinlemem kendi babam gelse durduramaz ondan tuzsuz baba yı karıştırma kimse o Kore bileti ile arama giremez , hadi beni daha fazla meşgul etmeyin turnuva nın ne zaman olacağı belli değil çalışmam lazım biraz gidip cave de dolaşayım eski videoları izleyeyim araştırma yapmam lazım hangi build bu iş için uygundur , bekleyin beni al yazmalı çekik gözlü şirin Kore kızları bitecek bu hasret gayrı

Alıntıları Göster

elemeler 90 lvl de eu buildleri ile yapılabilecekmi acaba merak ediyorum yoksa eskisi gibi chense full npc 80 lvl mi olucak...

çünkü full npc set ve weapon için hybrit spear en iyi tercih heleki snow varken. ama 90 lvl olupta eu larda dahil olursa tam keşmekeşe düşersiniz...

eular olursa npc setli int chensler fena ezilir.

eu olmaz ise sadece cihense olucaksa ayrı merak ettiğim konu force debuff ları ve bicheon skilleri turnuvalarda kullanılabilecekmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembeler -- 9 Ağustos 2008; 13:26:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tembeler

elemeler 90 lvl de eu buildleri ile yapılabilecekmi acaba merak ediyorum yoksa eskisi gibi chense full npc 80 lvl mi olucak...

çünkü full npc set ve weapon için hybrit spear en iyi tercih heleki snow varken. ama 90 lvl olupta eu larda dahil olursa tam keşmekeşe düşersiniz...

eu olmaz ise sadece cihense olucaksa ayrı merak ettiğim konu force debuff ları ve bicheon skilleri turnuvalarda kullanılabilecekmi

Alıntıları Göster
    Sadece chinise varsa force nuker iyi gidebilir, avrupa varsa iş zorlaşır.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1 HiT u DowN

Sadece chinise varsa force nuker iyi gidebilir, avrupa varsa iş zorlaşır.

Alıntıları Göster
    force hybrd
  • quote:

Orijinalden alıntı: tembeler

Alıntıları Göster
    @mai_mai
    Savaş ilanı yaptın mustafa ortalık karışacak
    Baltaları çıkardım bileyliyorum hee ona göre, Tuzsuz babayıda alacam yanıma bitdiniz olum siz

@tembeler
    Npc set verirlerse
    Çin s/s nüker tercihim, kalkan defansı buffları, snow, combo de-bufflar
    Eu olursa Wariror_Cleric veya Wizard cleric

• quote:

Orijinalden alıntı: -PiToN-

force hybrd

Alıntıları Göster
    Hocam olacağını sanmıyorum yine bizim şansımıza olmaz gibi ama olursa da güzel olur hani..
    Korenin kızları

quote:

Orjinalden alıntı: -PiToN-

force hybrd

?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHitchhiker

Hocam olacağını sanmıyorum yine bizim şansımıza olmaz gibi ama olursa da güzel olur hani..
    Korenin kızları

quote:

force hybrd

?

Alıntıları Göster
    ne demek istedin meriç?

• quote:

Orijinalden alıntı: -PiToN-

ne demek istedin meriç?

Alıntıları Göster
    quote:

ne demek istedin meriç?

Senin şu buildi sordum hocam açar mısın biraz
  • quote:

quote:

ne demek istedin meriç?

Senin şu buildi sordum hocam açar mısın biraz

Alıntıları Göster
    açılcak bişi yok ustte solemiş ztn
    quote:

Npc set verirlerse
    Çin s/s nüker tercihim, kalkan defansı buffları, snow, combo de-bufflar
    Eu olursa Wariror_Cleric veya Wizard cleric

• quote:

Korenin kızları

quote:

force hybrd

?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: TheHitchhiker

Korenin kızları

quote:

force hybrd

?

ıyy pşmaniye gibi ıyy :D aklıma kötü kötü şeyler geliyo

• quote:

Orijinalden alıntı: SerdarS9

quote:

Orjinalden alıntı: TheHitchhiker

Korenin kızları

quote:

force hybrd

?

ıyy pşmaniye gibi ıyy :D aklıma kötü kötü şeyler geliyo

Alıntıları Göster
    @sın2018
    Hiç şansınız yok bebeğim , takım olayı olacağını hiç sanmıyorum fakat olaki oldu işin ucunda Kore bileti var Erdal la bana 1 lvl char verseler yine önümüzü kesemezler yine kesemezler Biraz bakındım siteye mısırlılar için duyuruyu yapmışlar arkadaşın dediği gibi , ilk ön eleme turunun zamanını da belirtmişler (20 ağustos - 3 ekim) yalnız tam olarak nerede yapılacağını söylememişler sanıyorum uygun mekan bulmada sorun yaşıyorlar ve aynı sebepten dolayı Türkiye yi de bekletiyorlar (bu sadece mantık yürütme) hala umutluyum yani .

• quote:

Pff heyecan yapmışım o duyuru aylardır oradaymış , erdal ın deyişiyle o iş seneye hatta ondan sonraki seneye kalırmış
    quote:

Orjinalden alıntı: mai_mai

mai hacum şimdi sana bi arama butonu linki verirdim ama :D:D:D:D..la taaa ne zaman açıklandı bu..bizde sinsi sinsi beklioruz ,iyi mi yaptın ani şimdi açığa kavuşturmakla :D:D

• quote:

Orijinalden alıntı: murderuo

quote:

Orjinalden alıntı: mai_mai

mai hacum şimdi sana bi arama butonu linki verirdim ama :D:D:D:D..la taaa ne zaman açıklandı bu..bizde sinsi sinsi beklioruz ,iyi mi yaptın ani şimdi açığa kavuşturmakla :D:D

Alıntıları Göster
    @murderuo
    Valla şekerim ne diyeyim bir iki aydır tatil olaylarındaydım , gng yi yeni gördüm gözümede hiç çarpmamıştı dedim bir bilene sormalı hiç muhabbeti geçmiyor ne iş diye düşündüm ama konuyu açtıuktan beş dk sonra Erdal eski muhabbet bu , yaş o iş diye müdahale etti ama geç kalmıştı , hem olsun epey bir kişi gördü aslında konuyu açış niyetim o değildi şimdi turnuvayı yaparlar ben de elimi kolumu sallaya sallaya , pek rakip olmadan ipi göğüslerim sonra bize haber vermediniz ayıp ettiniz derler zaferime gölge düşürürler o bakımdan şey ettim yani

• quote:

@murderuo
    Valla şekerim ne diyeyim bir iki aydır tatil olaylarındaydım , gng yi yeni gördüm gözümede hiç çarpmamıştı dedim bir bilene sormalı hiç muhabbeti geçmiyor ne iş diye düşündüm ama konuyu açtıuktan beş dk sonra Erdal eski muhabbet bu , yaş o iş diye müdahale etti ama geç kalmıştı , hem olsun epey bir kişi gördü aslında konuyu açış niyetim o değildi şimdi turnuvayı yaparlar ben de elimi kolumu sallaya sallaya , pek rakip olmadan ipi göğüslerim sonra bize haber vermediniz ayıp ettiniz derler zaferime gölge düşürürler o bakımdan şey ettim yani

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bu konuda fazla bilgim yok ama eğer karşılaşmalar vs şeklinde oluyosa ve bide eu çar varsa en iyisi hatta en mükemmeli warior/warlock ya da dagger/warlock zaten warlockun zehirleri yeter mesela mp siliyo yerinden kımıldayamıyorsun pot basamıyosun defansını kırıyo senin vurduğunu düşürüryo kitliyo bunlar aklıma gelenleri

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.