Şimdi Ara

GNÇ Full 10 GB Kampanyası - Yeni Müşteri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 25 yaş ve altındaysan, numaranı taşıyarak ya da yeni bir hat alarak bireysel Hazır Kart’a gelirsen GNÇ Full 10 GB Paketi ile gece internetin katlanıyor, interneti içinde BiP, Fizy, Dergilik uygulamalarıyla eğlencenin keyfi cebine geliyor! 1000 dakika, 5 GB’ı gece toplam 10 GB internet, 1000 SMS ve interneti içinde BiP, fizy, Dergilik uygulamaları yalnızca 45 TL. Üstelik tek seferde en az 30 TL yüklemeye 1 GB hediye, Haydi Gel Kampanyası kapsamında da 12 ay boyunca ek 1 GB internet hediye!

Turkcell

NOT: BEN türk telefom hatlı kullanıyorum ama turkcell geçmek oluyor mu ? faturasızlıyım

• telekomda 8gb +3 gb (gece) 29 tl ye kullaniyorken baya kazik tarife bence bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Turkcell girdim geçtim 4 gün sonra açılacak Allah nasip etsin ♥
  • N'apayım senin gece verdiğin 5gb interneti? Sırf şu salak uygulamaları yüzünden Turkcell'den nefret ediyorum.
  • Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    fiyati da pek uygun degil bir de 10 gb yazmislar buyukce sonra kucukce 5 i gece resmen musteriyi kandirmak bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen istiyor turkcell verecek 45 lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkcel öncelikle online numara taşıma başvurusundaki telekuryei bırakmalı 15 gün oldu taşıma işlemi yapalı adi firma halen gelecek şugün elecez bugün gelecez diye bizi oyalamakta lanet olsun sana türkcelll
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

fiyati da pek uygun degil bir de 10 gb yazmislar buyukce sonra kucukce 5 i gece resmen musteriyi kandirmak bu

anladım turk telekom 'da 10 gb faturalı geçmek istedim olmuyor numara taşıma dediler 3 ay beklenip geri dönmeye düşündüm başka tavsiye var mı? 10 gb sms 1 bin 1 bin dk 40 ve 45 arasında istedim yok baktım hepsi fiyat pahalı 60 tl :/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.