Şimdi Ara

Gm5+ dual white 0 sıkıntı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Gm5+ dual white 0 sıkıntı
    arkadaşlar telefonu yaklaşık 9 aydır aktif olarak kullanıyorum en ufak yazılımsal donanımsal problem yok.
    üst sol metal kısımda ufacık bir çizik var başkada bişiy yok
    bu modelde 2 çeşit ekran kullanılmış fabrika üretiminde en son seri olmakla birlikte öyle abuk sabuk sarımsı renkteki ekran yoktur.

telefon mantıklı takas tekliflerine açıktır amacım satmak değil model değiştirmek

1 seneden fazla garantisi devam etmektedir.

satma yani model değiştirme amacım cidden 5.5 inch fazla geliyor tek elle yazmak ciddi şekilde sorun enine biraz daha kısa olsa telefon on numara olcaktı
    5 inch 4,5 inch civarı mantıklı takas teklifleri arıyorum

dipnot: piyasası 400 500 lira bile etmeyen telefonları itelemek için boşa mesaj atıpta kendinizi yormayın gerek piyasayı gerekse hangi telefonun kaçtan gittiğini biliyorum

mantıklı değerinde takas tekliflerine açıktır. sadece garantili cihazlar ile
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 21 Haziran 2018 Satıldığı Şehir : İstanbul,Fatih Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Bende zte nubia z9 max modeli var. Garantisiz. Takas yapabilirmiyiz? Forumdan 850 tl gibi bir fiyata aldım 6 aydır kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim hocam iphone vari arıyorum 5s gibi
  • güncel
    bu gün iyice anladım ki benim ufak ekranlı telefon kullanmam lazım parmaklarım yetişmiyor ekrana
  • güncel
  • pm

• Takip

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.