Şimdi Ara

[GM Discovery - Turkcell T50 - Motorola Moto G] Son noktayı koyuyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
1
Cevap
0
Favori
93
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> [GM Discovery - Turkcell T50 - Motorola Moto G] Son noktayı koyuyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    844 Mesaj
    Değerli arkadaşlar son zamanlarda bu üç markayla ilgili sürekli fikirler isteniyor, söyleniyor haliyle kafalar karışıyor. Konuya net bir şekilde açıklık getirmek istiyorum her ne kadar şahsi düşüncelerimi yazacak olsam da biraz düşünürseniz bana hak vereceğinizi sanıyorum.

Başlayalım;

Eğer bu 3 ürün arasında kaldıysanız size 5dk dahi düşünmeden Motorola Moto G derim.

Neden?

Turkcell T50
    bana kalırsa bir markanın pek önemi yoktur örneğin dışarıdan bakarsam gidip hiç düşünmeden Turkcell T50 alırdım ama bunu yapmam çünkü Marka önemli Neden mi? Diyorlar ki Turkcell T50 alın yahu Turkcell T50 tamam iyi güzel şuan tam olarak FP bir ürün kamerası cart,curt eyvallah ama velakin Yazılım Desteği olacak mı sanıyorsunuz? Şuan yanılmıyorsam 4.4.2'yle geliyor ki son sürüm 4.4.4 güncellenip güncellenmediğinden haberim yok ancak yarın gelecek olan bi Android L'nin T50'ye sunulacağını sanıyor buna inanıyor musunuz? T50 sizi sadece bir süre götürüp sonra elinizde kalacak.

GM Discovery ehey gidi yavrum ehey yalanlar, dolanlar... Aylardır geleceği söylenen Kitkat hala gelmemesinden(beta) tutun IPS ekran yalanına, şarj olmuyor sorunsalıyla gönderilen ve yanıt olarak kullanıcısı hatası varla cevaplanan, bunun için 60-90TL paralar isteyen ve bazen küçük sürprizler yaparak anakartın yada benzeri başka bir şeyin gittiğini ve kullanıcı hatası olduğundan 200-300TL para isteyen tam anlamıyla rezil rüsva GMD kattiyen uzak durun!

Motorola Moto G: Şuan 600TL'ye satılan bu ürün inanın bana bırakın GMD,T50'yi üst seviye zımbırtılarla dahi yarışabilecek bir telefondur. Google ve Motorola'nın kullanıcısına kalitesini iliklerine kadar hissettirmesi söylenen her sözün yerine getirilmesi (Android L Güncellemesi Gelecek) Sonuna kadar teknik,yazılımsal destek sunulması ve memnuniyetten taviz verilmemesi inanın bana arkadaşlar tüm samimiyetimle söylüyorum paranız varsa bu cihaza yatırın.

Kısaca şunu anlayalım; Aldığınız telefonun uzun ömürlü olmasını istiyorsanız paranız boşa gitsin istemiyorsanız Yazılımsal desteğinin olmasına dikkat edin! Bugün aldığınız T50 bir kaç ay sonra elinizde kalacaktır çünkü yazılım desteği inanın bana olmayacak bu imkansız şuan bile yok 4.4.2'yle çalışıyor. GMD şaka gibi zaten anlatmaya gerek dahi yok ayrıca 8MP Kamerası 5MP'li Moto G'nin yanında sönük kalır. Önemli olan kalitedir oran değil F/P Ürün arıyorsanız eski denebilecek halde olmasına rağmen Android L güncellemesi alacak Motorola Moto G'yi alın.

Yabancı bir kullanıcıdan 4.4.2 güncellemesi ve sonrası videosu (Şuan 4.4.4 Güncellemesi kullanılıyor)http://www.youtube.com/watch?v=r3RqaFGKDEM
    Motorola Moto Ghttp://www.hepsiburada.com/liste/motorola-moto-g/productDetails.aspx?productId=telcepmotmotog&categoryId=371946

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.