Şimdi Ara

*** GM DISCOVERY ELITE , ELITE 4G ve ELITE LITE | ANA KONU | S.S.S. | TEKNIK REHBER (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.438
Cevap
46
Favori
265.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Topkara28

quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Arkadaşlar lütfen şu "kıllelioz" nickli denyoya cevap yazmayın. İki gün önce ne kadar yalancı, itirafçı, karaktersiz bir herif olduğunu ortaya çıkardı.Tartışmayın şunla. Gelsin mesaj yazsın.Kendi çapında eğlensin.

Adamsın

Adamin forum ahlaki disinda kalan butun hakaretleri yapmasina destek cikman senide baya yuceltiyor dostum ya burada sende gm calisaniysan bilemem .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Madem kaziklandiniz neden milletin almasini engellemiyorsunuz gione daha iyisini daha ucuza satiyor diyen birine neddn ofke besliyorsunuz bu kin neden acaba kullaniciysan tarafsiz yorum yap

• kıllelioz K kullanıcısına yanıt
    15 yaşında GM'de çalışıyorum bu arada söylememişin pardon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Topkara28 -- 1 Mayıs 2014; 20:18:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıllelioz

quote:

Orijinalden alıntı: alparen11

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teardrop2882

Enteresan bir tipleme herhaldevaktinde lg bunu guzelce bir tokatlamis

Lg cihazlarini tr de avrupayla ayni fiyata getiriyor
    Asıl tokatlanan gm yada kullanicilar gionenin daha iyi model cikarip elife e 7 den 150 dolarucuz satmasi kanit
    Edit: wolferto yum 1 2 sayfa ilerlersen linkler mevcut

aynı fiyata gelimyor biz alacak olsak fiyatı aynı oluyor

avrupadaki adam günlük azami 6 saat çalışıyor 2000 euro alıyor telefon ise 500 euro

bizdeyse adam alıyor 2000tl , çalışıyor 8-10 saat telefon geliyor 1500-2000'e şimdi söyle bakıyım aynı fiyat mı ?

Cihaz almanyada 365 euro tr de 1200 alti pahali almak istiyen buyuk magazalardan alsin arada sadece kargo depo fiyat farki var
    Simdi bi alman akraba toplulugu icinde oluyorum orda kira ortalama 2bin euroya calisanin 800 euro ev kirasi yol vergisinden tut cop vergisine kadar evlerine vergi geliyor 2 domates 1 euro .(yilin bazi zamanlari) 2000bin euroyla yasamak burda 6 bintl ile yasamakla ayni kalitede degil burda tabiki onlara gore telefon ucuz geliyor diger ucretlere gore burda 2000 euro alsan ufff yasadin bin tl kira verir mavisehirde yasarim be

Kardeş şunu düzgün yazsan ?

bir şey anlayamadım kıtım biraz herhalde

amcam almanyada oda öyle diyor ama durum bildiğim kadarıyla şöyle

büyükşehirde düzgün yerde 120m kare büyüklükte bir ev alırsan evet 2000euro

ama o ilçe kasaba gibi bir yerde evi 75m kare (sanırım) kirası 300 euro

şimdi böyle bakınca yine ben haklı çıkıyorum.

meyve sebze dersen evet pahalı ama niye eti söylemiyorsun bizde 30-35 lira kıyma orada 5-6 euro

vergi var mı evet var ama bizde de var benzin doğalgaz elektrik suyun en az yüzde 60'ı vergi bizde şimdi tekrar söylüyorum haksız mıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Arkadaşlar lütfen şu "kıllelioz" nickli denyoya cevap yazmayın. İki gün önce ne kadar yalancı, itirafçı, karaktersiz bir herif olduğunu ortaya çıkardı.Tartışmayın şunla. Gelsin mesaj yazsın.Kendi çapında eğlensin.

Kardeş olay tam olarak ne bir söylermisin ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teardrop2882

Enteresan bir tipleme herhaldevaktinde lg bunu guzelce bir tokatlamis

Lg cihazlarini tr de avrupayla ayni fiyata getiriyor
    Asıl tokatlanan gm yada kullanicilar gionenin daha iyi model cikarip elife e 7 den 150 dolarucuz satmasi kanit
    Edit: wolferto yum 1 2 sayfa ilerlersen linkler mevcut

aynı fiyata gelimyor biz alacak olsak fiyatı aynı oluyor

avrupadaki adam günlük azami 6 saat çalışıyor 2000 euro alıyor telefon ise 500 euro

bizdeyse adam alıyor 2000tl , çalışıyor 8-10 saat telefon geliyor 1500-2000'e şimdi söyle bakıyım aynı fiyat mı ?

Cihaz almanyada 365 euro tr de 1200 alti pahali almak istiyen buyuk magazalardan alsin arada sadece kargo depo fiyat farki var
    Simdi bi alman akraba toplulugu icinde oluyorum orda kira ortalama 2bin euroya calisanin 800 euro ev kirasi yol vergisinden tut cop vergisine kadar evlerine vergi geliyor 2 domates 1 euro .(yilin bazi zamanlari) 2000bin euroyla yasamak burda 6 bintl ile yasamakla ayni kalitede degil burda tabiki onlara gore telefon ucuz geliyor diger ucretlere gore burda 2000 euro alsan ufff yasadin bin tl kira verir mavisehirde yasarim be

Kardeş şunu düzgün yazsan ?

bir şey anlayamadım kıtım biraz herhalde

amcam almanyada oda öyle diyor ama durum bildiğim kadarıyla şöyle

büyükşehirde düzgün yerde 120m kare büyüklükte bir ev alırsan evet 2000euro

ama o ilçe kasaba gibi bir yerde evi 75m kare (sanırım) kirası 300 euro

şimdi böyle bakınca yine ben haklı çıkıyorum.

meyve sebze dersen evet pahalı ama niye eti söylemiyorsun bizde 30-35 lira kıyma orada 5-6 euro

vergi var mı evet var ama bizde de var benzin doğalgaz elektrik suyun en az yüzde 60'ı vergi bizde şimdi tekrar söylüyorum haksız mıyım?

Hocam ben orta duzeyde bi ev 800 euro dedim turkiyedede 800 tl hic bi fark yok onlarda elma armut pahali bizde et haklı aranacak bi durum yok ortada hesey ama ben knudan ayri soyledim bunlari aslinda birbirine karistirmamaliyiz cinde de bi isci 3ayliginla iphone5s alio bizde 1 ayliginla simdi anlamis oldunuz degilmi cihazlar avrupa degilde cinden geldimi daha uygun tartisilacak bisi yok vergi yuzdelerimiz ayni olunca bizde vergicok diyemezsin yasam standarti bakimindan farkimizda yok buraya geldilermi zengin oluyorlar o baska ellerindeki para burda degerli oluyor

Kardeş bilmiyorsun herhalde çinde işçiliğin günlüğü 1 dolar ? o adam 3 aylığı ile de 5s alamaz bu yüzden çinde 5s e büyük merak var

• alparen11 kullanıcısına yanıt
    Tamam kapat kapat

• cihazı rotladım apk sistem app exdosya ile taşıyamıyorum hata veriyor çözümü nedir
  • penzir P kullanıcısına yanıt
    Root browser kullanmayi deneyiniz ..
    Ben onunla kopyaladim ..

• Elite yi internette hiç bir yerde bulamadım. Uygun link verecek olan var mı?
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    N11 e baktınız mı ?
    Ben N 11 den aldim .. Birde dün biri migros larda var demiş di forumda istersen bak ..

• quote:

Orijinalden alıntı: hhaaruunn

N11 e baktınız mı ?
    Ben N 11 den aldim .. Birde dün biri migros larda var demiş di forumda istersen bak ..

32gb lazım baktım 1300 küsüre var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet şimdi bende baktim n11 e yükselmiş fiyatlar.
    Yeni stok girerse hafta başı belki normale döner fiyatlar ..

• quote:

Orijinalden alıntı: stamer

Bu işlemi yapmadan önce cihazınızın ROOT lu olması gerekmektedir. Aksi takdirde apk olarak yüklerseniz çalışmayacaktır. Apk yi indirdikten sonra telefonunuza atıyorsunuz. Telefonunuzdan Dosya yönetici ile FM2.apk dosyasını system/app içerisine atıyorsunuz. Eğer izinleri otomatik yapmıyorsa rw-r-r şeklinde ayarlayıp telefonunuzu yeniden başlatıyorsunuz. Ve hayırlı olsun artık radyonuz var

APk linki
    https://drive.google.com/file/d/0Bxo9ra1VsSDeeXRHS1ZUZWhZdzA/edit?usp=sharing

Ayırca "orhanmaraz" arkadaşıma teşekkür ediyorum apk için.

'' samet tamer '' deneyip uyguladığın için bende teşekkür ederim

• Elitesi olan birisi lg g2 veya iphone 5s olmadi samsung s4 ile veya herangi kaliteli telefonla hiz testi yapabilirmi ??

• Beyler 3 ay sonra elite alacagim 3 aya 4.4 kitkat gelir herhalde aldigimda 4.4 yuklu mu olur yoksa 4.2mi

Edit:sadece merak

• quote:

Orijinalden alıntı: 28kerem28

Beyler 3 ay sonra elite alacagim 3 aya 4.4 kitkat gelir herhalde aldigimda 4.4 yuklu mu olur yoksa 4.2mi

Edit:sadece merak

Gelir o zamana kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: 28kerem28

Elitesi olan birisi lg g2 veya iphone 5s olmadi samsung s4 ile veya herangi kaliteli telefonla hiz testi yapabilirmi ??

burada var.https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=89781311&p=1#89781311

• 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.