Şimdi Ara

GM BANA PM ATTı işte fotoSu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
2.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar gm bana pm attı hotandan cıkıodum isuya giderken pm geldi ustune tıklayınca heç bişi olmuo cvp yazılmıo :S ......

GM BANA PM ATTı işte fotoSu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyvehicle -- 24 Ocak 2009; 23:59:25 >

• Adam Yazarken Boşluk Bırakmış, Alt Satıra Geçmiş Yazmış İşte
  • hayır olm tıklanmıo adam gm yazısı tıklanmıooo... :S
  • 1-2 sene önce çok yapılırdı bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: qanqoqusu

hayır olm tıklanmıo adam gm yazısı tıklanmıooo... :S

bknz: srkayp(FROM):

[GM]Gargamel(FROM): bu şekilde yani alt+enter ile seni kandırmak istemiş arkadaşım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkayp -- 25 Ocak 2009; 19:42:22 >
  • La G1, GamerFirst Bunlar KnightOnline ile Alakalı Seyler..
    Bi De Arkadasım Bi Dusun Sence Koskoca Joymaxın En Yetkılı GM si @hotmail Uzantılı Mail Mi Kullanır...
  • Açılan konuya bide lvle bakınca silkroadun eskiyi çok arattığı belli oluyo...
  • 90 Level Bir Adam Gm'in Bir Playera Msnini Falan Yazmayacagını Hatta Cok Onemli Bir Durum Olmassa Pm Bile Atmayacagını Bılmesı Lazım[[ladysiana'nın Bi Kere Pm Attıgını Gormustum Gercekten Forumda..]]
  • 2006 başlarında ilk ChrisFehn'den görmüştüm

+ yemiştim
  • işte bende o yüzden söyledim artık öyle rahat char kasılıyoki hiçbi değeri kalmadı herkes direk 90lvl charla başlıyabiliyo.Daha bi manyak kesmeden şeytan peşinden koşabiliyo.Bu iyi bişeymi bence değil.Char bende satıyorum ama eskiden emek verip emeğimin karşılığını alıyodum (sadece bu oyun için değil)
    şimdi 100 200ytl ye 90lvl satıyolar
    Acaba bu konuyu açan arkadaş o hotmail adresini msnine eklemişmidir çok merak ettim :D
  • Ben Gm die char acıp dc yedirirdim bunu yiyen bi sen kaldın heralde
  • Seni yemişler koçum.Ortada bişey yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: synaX:Lecter

2006 başlarında ilk ChrisFehn'den görmüştüm

+ yemiştim

Sonra beni de kandırmıştınız
  • Bunu 15-20 sene önce çok uygulardık arkadaşlarla
  • hani o değilde ardından uniona yazdığın yazı çok hoşuma gitti.Bir de 90 level okçu adamsın ya tepkileri çok merak ettim.
  • İtiraf ediyorum 2 sene önce bunun global versiyonunu yapmışlardı ve kanmıştım.. Hatta foruma ss koymayı bile düşünmüştüm..
  • olabilir abi insanlık hali o zmn noobduk
  • 1-2 yıl önce bizde yemiştik öğrenmiş oldun bidaha yemezsin..

O msndeki velette seni hacklemeye çalışacak..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.