Şimdi Ara

GM 22 ve GM 22 Plus tanıtıldı: İşte fiyatlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu mediatek sevdası nedir anlamıyorum bir kezde snapdragon koysan batıcakmısın be adam
  • Böyle general mi olur ya bu telefonları çıkaran firma olsa olsa çavuş falan olur.
  • GM21 Pro alabiliyoruz GM 22 fiyatı civarında. GM21 Pro'da Helio G90 var. G90T ve G95'in türevi belki GPU hızı bir tık daha düşük olan versiyonu. GM 22 Plus idare eder olmuş fakat fiyat konusunda büyük problem var. Sanki GM yurtdışı, dolar kurunu sebep gösteriyor gibi. GM Türk üretici değil mi, destek almıyor mu vergilendirme koşullarında? Eğer almıyorsalar GM21 Pro fiyat performans cihazı olmuş durumda.
  • Yıllardır hep aynı markayı kullanıyorum gayet başarılı şuan GM 9 var canavar gibi şarj bitiyor pili fala çok iyi
  • Fiyatlar çok fazla gm 21 pro daha iyiyken gm 22 alınmaz saçmalik
  • güncelleme ve yazılım desteği konusunda sicili bozuk firmalardan telefon almanızı kesinlikle önermiyorum. gm9 pro almış biri olarak çok pişmanım.. gm telefonların forumdaki konularını mutlaka okuyun.. paranızı çöpe atmayın

• VGA kamera en son Nokia 6600'da falan vardi herhalde.
  • Çöp. Gm bozuldu gitti. Bir zamanlar amiral gemisi seviyelerinde telefon yaparlardı. Gm elite gibi. Ondaki donanım şu telefonlar da yok. Aradan 8 sene geçmiş. Hali anlayın artık.
  • Ben gm21 puro aldım hiç memnun diyilmi donuyor kapanıyor konuşma yaparken şebeke gidiyor ekran titriyor daha sayacak çok şey var aldığım bayi aracılığıyla servise gönderdim hiç bakmamıslar bile aynı hatalar mevcut
  • Ben gm21 puro aldım hiç memnun diyilmi donuyor kapanıyor konuşma yaparken şebeke gidiyor ekran titriyor daha sayacak çok şey var aldığım bayi aracılığıyla servise gönderdim hiç bakmamıslar bile aynı hatalar mevcut
  • GM 9 Pro kullandım 2 yıl boyunca. 1.5 yıl güncelleme almaması ve yazılım problemleri sebebiyle tüketici mahmekesi aracılığı ile para iadesi almamı bir kenara bırakıcak olursak çıktığı dönemde 1700? için taş gibi bir telefondu gerçekten. Ama yine de General Mobile tavsiye edemem maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.