Şimdi Ara

[[[---GLOBAL SERVER İÇİN YARDİM---]]]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar mu onlinein global serverinda oyuna başliyacağim. setup i şuan indiriyorum. üst konudaki rehber çok işime yaradi ama benim bir kaç sorum var.
    1- hangi serverda başlamaliyim oyuna en yeni server hangisi? yada kaç tane server var?
    2- Statlari Dark Knight da Strength ve agility, Dark Wizard da Energy ve Agility verecez diye anladim ama kaça kaç verecez bunlari bi oran yokmu?
    şimdilik bu kdr yardimci olacak arkadaşlara teşekkürler.

• yüklemeyi bitirdim arkadaşlar Dark Wizard açtim yokmu yardim edecek kimse bu enrgy ve agility i kaça kaç dağitcaz?
  • Öncelikle Mu Online a hoşgeldin..Hayırlı olsun.
    Dark Wizard için point dağılımı
    10 point üzerinden baz alalım mesela.
    -1 str
    -3 agi
    -1 vita
    -5 energy

Buna benzer şekilde point dağılımı yapabilirsin.Ama ilk levellerde vitalitye fazla point verme. Str yi en fazla 250 falan yap bırak. Gerçi Global mu da 250 point elde etmek biraz zaman alır. Agility defansını artırır.ilk levellerde ölmemek için agility e biraz önem ver.Sonra agility-energye vererek yavaş yavaş level alırsın.Arada 1-2 pointte str ye ver yerden düşen pad armorları giymek için falan. Oynadıkça öğrenirsin işte.
    Aklına takılan birşeyler olursa bizler buradayız

iyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Big Turtle -- 28 Kasım 2008; 21:15:14 >

• Dw için:

5 pointi

str:1
    agi:1
    ene:3 ver derim ben

buff alırsın kapı basındakı teyzeden rahat kasarsın ılk lvleri evili actinmi biraz rahatlarsin.
  • @Anumis

Msn Adresini Verirmisn Bişi GöRüşmem Lazımda
  • quote:

Orjinalden alıntı: _nsRi

@Anumis

Msn Adresini Verirmisn Bişi GöRüşmem Lazımda

pm attim.
  • arkadaşlar servera bağlanmaya çaliştiğimda your indivudual subcription time is over diyo bu nedemek ?
  • bu nedemek ya helheim 15 e girmiştim ilk sonra alt tab yapinca oyun düşüyomuş onu öğrendim. şimdi girmeye çalişirken bu hatayi veriyo?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cdnm47

arkadaşlar servera bağlanmaya çaliştiğimda your indivudual subcription time is over diyo bu nedemek ?

Şimdi girmeye çalıştım, aynı hatayı banada verdi Midgard serverina başlayacaksan 2. giriş çubuğuna tıkla hata vermeden oyuna giriyorsun

Edit:/imLâ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Big Turtle -- 28 Kasım 2008; 21:38:05 >
  • Ben sana git streng bas felan diye bir strateji vermiycem.. Çünkü bence her insan ezberlenmiş stratejilerin dışında kendi stratejisini yaratması lazım. Hele hele GlobalMuOnline'da ise... Sana şöyle bir bilgi veriyim. Sen kendi stratejini belirle...

Streng : Attack'ini arttirir. , Ayni Anda Class'ının itemlerini giymen için gerekli ( Weapon , Bot , armor vs vs. )

Agility : Defans Sağlar. , Ayni Anda Class'ının itemlerini giyerken gereken bir bölüm..

Vitality : Healt'ini yükseltir..

Energy : Mana'nani arttirir. Büyücülerin Attacklarını arttırır. Ayreten Tüm karakterlerin Skill Damage'larını etkiler.

Global mu online'da point çok önemlidir güzel bir strateji yarat kendine Streng'e verirken agility'i unutma giyebilceğin itemlere göre yön verme sakın pointlerine nasıl olsa bir zaman giyceksin... Weapon için yön verebilirsin..

Para için yerde gördüğün herşeyi al! hepsi global mu online'da para edicektir.. Bir şey satmadan önce pazarı gez satacağın malın piyasa fiyatını öğren.. Zamanın varsa ortalama bir fiyata koy ama acelen varsa % 20 indirim yapabilirsin.. Galiba Messenger'dan yardım isteyen sendin.. İlerliyen levellerde yine bana soru sorabilirsin.. İyi oyunlar ve şunu unutmaki EN büyük ZEVKİ GlobalMUOnline'dan alırsın asla fun serverlara geçme.. Kolay gelsin..

• quote:

Orjinalden alıntı: SabroN

Ben sana git streng bas felan diye bir strateji vermiycem.. Çünkü bence her insan ezberlenmiş stratejilerin dışında kendi stratejisini yaratması lazım. Hele hele GlobalMuOnline'da ise... Sana şöyle bir bilgi veriyim. Sen kendi stratejini belirle...

Streng : Attack'ini arttirir. , Ayni Anda Class'ının itemlerini giymen için gerekli ( Weapon , Bot , armor vs vs. )

Agility : Defans Sağlar. , Ayni Anda Class'ının itemlerini giyerken gereken bir bölüm..

Vitality : Healt'ini yükseltir..

Energy : Mana'nani arttirir. Büyücülerin Attacklarını arttırır. Ayreten Tüm karakterlerin Skill Damage'larını etkiler.

Global mu online'da point çok önemlidir güzel bir strateji yarat kendine Streng'e verirken agility'i unutma giyebilceğin itemlere göre yön verme sakın pointlerine nasıl olsa bir zaman giyceksin... Weapon için yön verebilirsin..

Para için yerde gördüğün herşeyi al! hepsi global mu online'da para edicektir.. Bir şey satmadan önce pazarı gez satacağın malın piyasa fiyatını öğren.. Zamanın varsa ortalama bir fiyata koy ama acelen varsa % 20 indirim yapabilirsin.. Galiba Messenger'dan yardım isteyen sendin.. İlerliyen levellerde yine bana soru sorabilirsin.. İyi oyunlar ve şunu unutmaki EN büyük ZEVKİ GlobalMUOnline'dan alırsın asla fun serverlara geçme.. Kolay gelsin..

teşekkürler. bide 40 lvl oldum ama silahim hala çok kötü buflarla zindanda ki moblari 5 6 vuruşta aliyorum bana çok yavaş geldi normalmi?
    dw için yeni skilleri nerden alacam şuan meteor u kullaniyorum ama başka saticilarda ne yeni silah nede yeni skill elbise göremedim. karli sehirdeki saticidan aldiğim silahi kullaniyorum.

• arkadaşlar ben en son meteor u kullaniyorum skill olarak. ama Flame Twister Evil Spirits Hell Fire Aquabeam bu skiller hangi npc de satiliyo yoksa yerden mi düşüyo?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SabroN

Agility sadece defans sağlamaz, aynı zamanda atak speedide artırır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cdnm47

arkadaşlar ben en son meteor u kullaniyorum skill olarak. ama Flame Twister Evil Spirits Hell Fire Aquabeam bu skiller hangi npc de satiliyo yoksa yerden mi düşüyo?

o tür skilleri açacak lwl a geldigini düşünmüyorum globalde...Evil büyüsü 220 energy istiyor..ve yanlış hatırlamıyorsam globalde satılmıyor..ama pek emin değiLim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G0DisMyDJ -- 30 Kasım 2008; 9:59:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.