Şimdi Ara

//Gladia-tus Rehber\\(Ek Bilgiler Güncellendi) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
1
Favori
24.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: emre50

EE Nasıl Gidiyo Ayrıca güncellenmeye az kaldı

Bi gelemedi şu güncelleme be alman serverında oldu dediler ordada yok bi değişiklik... ne iş bu güncelleme..? herkes 0dan mı başlıycak oyuna ozaman?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Marco87

quote:

Orjinalden alıntı: emre50

EE Nasıl Gidiyo Ayrıca güncellenmeye az kaldı

Bi gelemedi şu güncelleme be alman serverında oldu dediler ordada yok bi değişiklik... ne iş bu güncelleme..? herkes 0dan mı başlıycak oyuna ozaman?

Bakarsan değişikliği görürsün.Herkes sıfırdan başlamayacak oyuna seviyeler azaltılacak ve 80seviye den sonra seviye atlaması biraz daha zorlaşacak

• oyuna yeni başladım bi arkadasımın tavsiyesiyle hosuma gitti zevkli bişeye benziyo
  • s7 deyim Eren.
  • Bende oynuyorum server 7 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Substrat -- 22 Ağustos 2008; 22:13:46 >
  • Paylaşım İçin teşekkürler
  • s3 te tekrar başladım
  • 10dakka önce güncelleme oldu

Zeka-Şöhret-Familya ve 2 farklı dövüş çeşiti çıkmış ilk bakışta görebildiklerim..mesaj sistemide değişmiş..
  • Yeeees Paralı askerler var
  • yahu zindana girdim buda gorevler gıbıdır dedım zora gırdım ma oda cok zor cıktı kımseyı kesemem ama zordan cıakamıyorumda napıcam ben
  • şu yeni sistem nasıl ya onu da ekleseniz ne işe yarıyor zeka falan bi sürü şey değişmiş
  • s3 Karusguard 10 level
    paralı asker vs. konularda beni bilgilendirecek arkadaş wrmı ?
  • yha biri bna yardım edebilirmi bn bi görev aldım görev bitiş yeri meyhane yazıyo ama ben bi türlü meyane denen o yeri bulamadım biraz yardım ederisiniz
  • meyhana görev aldiin yer taverna
  •  //Gladia-tus Rehber\\(Ek Bilgiler Güncellendi)

bu resimdeki kırmızı yeri bna anlatabilecek biri varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khortytsa -- 29 Ağustos 2008; 17:23:43 >
  • Sen antik tapınak incelemesini tamamladıktan sonra tavernaya tıklarsan görev biter
  • quote:

Orjinalden alıntı: Substrat

Sen antik tapınak incelemesini tamamladıktan sonra tavernaya tıklarsan görev biter

peki onu için ne yapma gerekio c.tesi gününden beri bööle bi yardım edin lütfen
  • yaw şu paralı asker felan ne işe yarıyo bilen yokmuuuuuu????
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fiat

quote:

Orjinalden alıntı: Substrat

Sen antik tapınak incelemesini tamamladıktan sonra tavernaya tıklarsan görev biter

peki onu için ne yapma gerekio c.tesi gününden beri bööle bi yardım edin lütfen

Higscore altında iki tane resim war ya oradan sağdaki tıklican sonra antik tapınak yazısına tıklican sonra inceleme alanı yazısını tıklıcan öyle yapacaksın
  • quote:

Orjinalden alıntı: jaguar19

yaw şu paralı asker felan ne işe yarıyo bilen yokmuuuuuu????

Paralı askerleri zindanda kullanabiliyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.