Şimdi Ara

Gizli Dosya Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pcmde bı gızlı dosya var klasor seceneklerınden gozukmu gızlı klasorlerı goster aktıf baska yolla bunu nasıl gorurum.

• Gizli dosyanın war olduğundan emin misin.
  • ewt emınım adres cubuguna yazdım mı cıkıo bundan baska klasorlerın oldugunu dussunuyorum nasıl gorurum bu programları
  • neroyla da görebilirsin
  • Nero il enasıl görecem cd yazma programı nero demi?
  • yardım ya cok acıl
  • pardus çalışan cd ' yi indir. cd den boot et ve başlat linux açılacak orada gizli dosyalarını da normal gibi göreceksin.
  • 4 ay aradan sonra yine aynı şey oldu. Sorun yaşayanlar için;
    Başlat->Çalıştır->gpedit.msc yazın ->Kullanıcı Yapılandırması->Yönetim Şablonları->Windows Bileşenleri->Windows Gezgini->"Klasör Seçenekleri öğesini Araçlar Menüsünden Kaldır" çift tıklayın ve "devre dışı" yapın. ve Klasör Seçenekleri geri geldi.

Bu kesin çözüm olur
    Alıntıdır
  • Baska bır program ve benzzeri yok mu cok acıl bu cok buyuk dosya kota yetmıo sız ısım verın yeter ne olur cok acil
  • quote:

Orjinalden alıntı: gecegezer

4 ay aradan sonra yine aynı şey oldu. Sorun yaşayanlar için;
    Başlat->Çalıştır->gpedit.msc yazın ->Kullanıcı Yapılandırması->Yönetim Şablonları->Windows Bileşenleri->Windows Gezgini->"Klasör Seçenekleri öğesini Araçlar Menüsünden Kaldır" çift tıklayın ve "devre dışı" yapın. ve Klasör Seçenekleri geri geldi.

Bu kesin çözüm olur
    Alıntıdır
  • Arkadasım kalsor seceneklerı ıle ne alakası var bı sey anlamadım ama denedım olmuo yıne gozukmuo dosya
  • sistemin xp ise güncelle yap cd den format değil güncelle de hem dosyaların kaybolmaz. bende de aynı şeyi yapıyodu ben böyle çözdüm sorunu...
  • dosya ismi ve uzantısı verebilirmisin?
    belki korunan işletim sistemi dosyaları kategorisindedir
  • Sorunu cozduma rakadaslar baska bı arkdaş bı yol sole dı spydevi e tesekkurler.
  • Bizim öğrenmemiz açısından sorunu buraya da yazar mısın ?

• araclar>klasor seceneklerı>gorunum>korunan işletim dosyalarını gizle bunu aktıf etmıyceksınız o zamn dosyalar gozukuo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.