Şimdi Ara

Giyilebilir teknolojilerde IBM etkisi: Google Glass ve akıllı saatlerin ataları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • IBM efsanedir ya umarım piyasa tekrar girerler Bu arada git gite jetgillere benziyoruz.Çok değil 5 sene önce oyun cracklemek hackerlıkmış gibi düşünülüyordu.10 sene önce internete girmek lüks bir şeydi.En büyük eğlence icq falandı
  • Bir an kendimi konu dışı bölümünde hissettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün bir kanalda Massachusetts Üniversitesi öğretim görevlisi bir Türk bayan vardı. yapay zeka üzerine çalıştıklarını söyledi. 130 kişilik Türk Mühendisi ile 2 günlüğüne gelmişler. kısaca amerika gelişmeye devam ediyor. Herkes yabancı malları için gereksiz tartışmaya girerken yabancılar gelişiyor. elalem yapıyor biz bakıyoruz. sonuç gelişim ve değişime açık olan kazanıyor.

• @Fx57, emegine saglik cok guzel bir yazi olmus. Bu tur yazilari daha fazla gormek dilegiyle.

• IBM zamanında şirketi bölerek yönetme kararı almasaydı şu an hala tepedeydi. Louis Gerstner'la ilgili çok güzel bir kitap var eğer IBM tarihi hakkında daha detaylı bilgi isterseniz okumanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. Şirketin iç işlerini çok güzel ve samimi bir biçimde anlatıyor.
  • Şİmdi bile takılır ha :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.