Şimdi Ara

Giulietta ( 170Hp Tct ) Vs Mercedes Slk 200 Komp Yardım Lazım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ras0

quote:

Orijinalden alıntı: the.professor

2-3 yaşında bir SLK ile giu kıyaslanmaz ama ilandaki araç 8 yaşında. 2005 SLK'nın 0-100'ü 7.9 sn. Giu tct'nin 7.7 sn. 8 yaşındaki aracın giu kadar diri olması da imkansız. Tamam SLK keyif, prestij vs gibi konularda tartışmasız üstün ama performans olarak üstün bir tarafı yok.

1.4 fındık motorlu giu 0-100 de iyi olabilir şanzıman avantajıyla ama sen 100 den sonra gör bide bakalım slk mı performanslı giu mu

Zaten ben de bundan bahsediyorum. 0-100'leri yakın. 100'den sonra SLK hacim avantajıyla alabilir. Sense SLK kat kat üstün yazmışsın. Öyle bir dünya yok. Biri 100 hp diğeri 200 hep değil. Yakın araçlar (sadece performans açısından).

• Peki arkadaslar 3- 5 bin daha veririm daha full paketli Giu veya slk alırım dediğiniz ilanlar var mı ?

Mesela bu Giu fiyatına göre donanım olarak idare eder mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 20 Mayıs 2013; 0:39:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi Slk'nın üstünü açacaksın,bir de AirScarf'ı çalıştıracaksın.
    Giu'da nerede o keyif.
    Tabii ki SLK.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RutkayErg

Şimdi Slk'nın üstünü açacaksın,bir de AirScarf'ı çalıştıracaksın.
    Giu'da nerede o keyif.
    Tabii ki SLK.

Anlaşılan yorumlar eşit yine bir sonuc yok

• Kriterleri bilmiyoruz ki. Gösteriş icin olacaksa slk tabiki. Marjinal, aldığın paranin hakkını verecekse Gui.

Bana sorsan 8 yaşındaki araca vermem o parayı. Verilirde temiz değilse bir de masraf çıkarması var.

Kafam rahat alırım Alfamı sporsa spor günlük kullanımsa kullanım. Karizma, tipte var. Daha ne olsun

• alıcının kriterlerine göre değişir yahu, ama slk mı temizse of of diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihMehmet*

Kriterleri bilmiyoruz ki. Gösteriş icin olacaksa slk tabiki. Marjinal, aldığın paranin hakkını verecekse Gui.

Bana sorsan 8 yaşındaki araca vermem o parayı. Verilirde temiz değilse bir de masraf çıkarması var.

Kafam rahat alırım Alfamı sporsa spor günlük kullanımsa kullanım. Karizma, tipte var. Daha ne olsun

Hocam gösteriş ne alaka

• quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Kriterleri bilmiyoruz ki. Gösteriş icin olacaksa slk tabiki. Marjinal, aldığın paranin hakkını verecekse Gui.

Hocam gösteriş ne alaka

Bizim millet gösterişe meraklı. Alayımda millet baksın oooo desin kafasında oldugundan yazdım

• quote:

quote:

quote:

Hocam gösteriş ne alaka

Bizim millet gösterişe meraklı. Alayımda millet baksın oooo desin kafasında oldugundan yazdım

Yok yok ondan degil sonuçta 300-400 milyarlik bir sey degil

• at ile eşşeği bir tutuyorsan giulietta al tutmuyorsan slk al çoğu kişinin sandığının aksine ikinci elde slk dan çok daha az zarar edersin.Ancak a'dan z ye her noktasına baktırman gerekıyor birde slk dan performans anlamındada s2000 performansı beklemıyorsan alacağın araç slk...
  • sen sıfır bi Peugeot rcz al bence...
  • Alfa daha iyi gibi geliyor ben olsam onu alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodrum

sen sıfır bi Peugeot rcz al bence...

Ben degil ama soran kişide düşünmüyor

• Temizse SLK'yi tercih ederdim ben. Inanilmaz keyifli bir alet.

Ama yakiti da icer belirteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

Temizse SLK'yi tercih ederdim ben. Inanilmaz keyifli bir alet.

Ama yakiti da icer belirteyim.

Verilere göre aralarında 4 litre fark var tabi 8 yıllık arac bu verilerde sıkıntı yaratir mı bilemem

• quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-songurlar-dan-giulietta-otomatik-pluscamtavan-plusgorus-paketi-plusboyasiz-125261113/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-labarna-dan-2005-mercedes-slk-200-cabrio-120000-km-de-deri-ve-is-124667627/detay

Öncelikle sevdiğim biri için yardım lazım kendisinin yaşı genç ( Evli değil çoluğu çocuğu yok )

Siz olsanız bu araçlardan hangisini seçerdiniz ? Veya aynı modellerden başka önerileriniz var mı başka ilan şeklinde

Bir de F/P oranı aynı şekilde olup başka araç önerir misiniz ? Çok yakan şeylerde olmaz ise güzel olur. Yılda belki 10-15 bin km yapar şehir dışı işleri flnda oluyor.

Kendisi bir çok foruma bakmış araştırıyor bu forumda üyeliğim olduğu içinde benden yardım istedi

2 Kişilik konusuna pek takılmayın

AL benden sana bir iyilik

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-sahibinden-18.000-km-de-koluman-cikisli-mercedes-clk200-cabrio-123538381/detay

bu ilanın peşine bir düş. 65 vermeni tavsiye ederim. KM olmasa bile araç durduğu yerde eskir (airbag ömrü vb)

CLK mercedes bakmanı tavsiye ederim. Komşuma aynı tavsiyeyi verdim (bmw 5 serisi arıyordu) gitti CLK aldı. Clk mercedes tavsiye ederim.

Dostum ilandaki araç 92 milyar yalnız . 65 derken bu ilana mı versin o kadar ?

O fiyata 3.20CD alınır yanlış mıyım hemde 2008-2009

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 20 Mayıs 2013; 19:32:08 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-songurlar-dan-giulietta-otomatik-pluscamtavan-plusgorus-paketi-plusboyasiz-125261113/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-labarna-dan-2005-mercedes-slk-200-cabrio-120000-km-de-deri-ve-is-124667627/detay

Öncelikle sevdiğim biri için yardım lazım kendisinin yaşı genç ( Evli değil çoluğu çocuğu yok )

Siz olsanız bu araçlardan hangisini seçerdiniz ? Veya aynı modellerden başka önerileriniz var mı başka ilan şeklinde

Bir de F/P oranı aynı şekilde olup başka araç önerir misiniz ? Çok yakan şeylerde olmaz ise güzel olur. Yılda belki 10-15 bin km yapar şehir dışı işleri flnda oluyor.

Kendisi bir çok foruma bakmış araştırıyor bu forumda üyeliğim olduğu içinde benden yardım istedi

2 Kişilik konusuna pek takılmayın

AL benden sana bir iyilik

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-sahibinden-18.000-km-de-koluman-cikisli-mercedes-clk200-cabrio-123538381/detay

bu ilanın peşine bir düş. 65 vermeni tavsiye ederim. KM olmasa bile araç durduğu yerde eskir (airbag ömrü vb)

CLK mercedes bakmanı tavsiye ederim. Komşuma aynı tavsiyeyi verdim (bmw 5 serisi arıyordu) gitti CLK aldı. Clk mercedes tavsiye ederim.

Dostum ilandaki araç 92 milyar yalnız . 65 derken bu ilana mı versin o kadar ?

O fiyata 3.20CD alınır yanlış mıyım hemde 2008-2009

Araç 2005 model; km yüksek olmasa bile yaşlı bir araç. Adam vermez ise keyfi bilir, her sene dahada değer kayıp edecek bu araç. 65 bin tl 8 yaşında bir aracın gerçek hakkıdır. 92 bin tl o araca veren olmaz, adam yazmış yazmışta veren kim ???? Araç temize benziyor resimlerden. Böyle bir araca fiyatta ısrarcı davranmak ölü para demek. Ben olsam ciddi inceleler 20-25 aşağısını teklif ederdim. Bu liste fiyatı değil, elden düşme araç. Canı isterse. Çok değerli araç ise kendi zaten sahibi otursun kullansın. 90 bin üstünde 0 km giriş model bmw 3 serisi var. Araç güzel ama bence fiyat çok yanlış.

Dostum yanlis ilanlara mı bakıyoruz acaba benim baktığım Slk senin ki Clk

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.