Şimdi Ara

Gittigidiyor 50/20 Hediye Çeki Tanımlamış (Bitti) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
3
Favori
8.579
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu çek gelen arkadaslar en son ne zaman alışveriş yaptıklarını neden yazmıyorlar acaba? Bu şekilde çek konusu açmaya hiç gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y!Ğ!DO

Bu çek gelen arkadaslar en son ne zaman alışveriş yaptıklarını neden yazmıyorlar acaba? Bu şekilde çek konusu açmaya hiç gerek yok.
    26 kasım 2018 tek [braun saç kesme makinesi] sipariş geçilmiş terkedilmiş :)) bir hesaba 20/50 gelmiş hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 5 Eylül 2019; 19:18:35 >
  • Alt limitsiz 10 tl gelmiş torku banada 400 gr aldım 5TL geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

26 kasım 2018 tek [braun saç kesme makinesi] sipariş geçilmiş terkedilmiş :)) bir hesaba 20/50 gelmiş hocam

Alıntıları Göster
    EyvAllah adamsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ghost_41

Alt limitsiz 10 tl gelmiş torku banada 400 gr aldım 5TL geldi
    bana göre eski kalitesi yok. nuga yı çok beğeniyorum.
    nuga 2,9a gelirdi
    https://urun.gittigidiyor.com/supermarket/nuga-kakaolu-findik-kremasi-350-gr-440870618
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

bana göre eski kalitesi yok. nuga yı çok beğeniyorum.
    nuga 2,9a gelirdi
    https://urun.gittigidiyor.com/supermarket/nuga-kakaolu-findik-kremasi-350-gr-440870618

Alıntıları Göster
    bu bizimtoptan dan biş ialırken iki kere düşünün. geçen peçete mendil almıştım. leş gibi kutuda patlak şekilde geldi. kapıda teslim almadım. çok özensiz gönderiyorlar. direk hiçbir kotuma olmadan göndermişler mendilleri kendi kutusunda. bu arada kargo çıkışları da sorunlu gibi istanbul dan trabzona gitti kargo ordan ankaraya

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

bu bizimtoptan dan biş ialırken iki kere düşünün. geçen peçete mendil almıştım. leş gibi kutuda patlak şekilde geldi. kapıda teslim almadım. çok özensiz gönderiyorlar. direk hiçbir kotuma olmadan göndermişler mendilleri kendi kutusunda. bu arada kargo çıkışları da sorunlu gibi istanbul dan trabzona gitti kargo ordan ankaraya

Alıntıları Göster
    size öyle denk gelmiş olmasın hocam. 4-5 alışverişim oldu. Bu firmanın paketlemesini çok beğeniyorum taş gibi kolileri var, son siparşimde şampuan vardı. onu bile ayrıyetten paketlemişlerdi. Çikolata kutularını da ayrı ayrı streç film yapmışlardı. Tuvalet kağıdı,havlu konusunda koliye koyup yollayan satıcı görmedim daha. Sizin problem kargodan kaynaklanıyor. gg HayatKimya dan sık sık kağıt havlu alıyorum onda da kendi naylon poşetinin dışında şeffaf poşet içinde geliyor mesela

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.