Şimdi Ara

GittiGidiyor 2020 Süper Cuma İndirimleri 26 - 27 Kasım - Ana Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
7
Favori
7.230
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-bilesenleri/islemci/amd-ryzen-5-3600_spp_794959?id=587209944

Kutulu fiyatlar arasında dip, bonus garanti pay ile 75 bonusuda var. ihtiyacı olan değerlendirebilir.

• anldrms34 kullanıcısına yanıt

Şampuanın fiyatı çok iyiymiş, tükendiği için satıcısını göremedim ama böyle ürünler alırken dikkatli olmak gerek çünkü piyasada fazlasıyla sahte şampuan var.

• AC@DC kullanıcısına yanıt

Kutusu normalinden farklıysa, kutudaki renkler azıcık bile soluksa, şampuanın kokusunda farklılık varsa, köpürmesi normalden farklıysa sahtedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün aldığım lastik bugün 35 lira düşmüş lanet olsun :)
  • Şampuan aşırı ucuz büyük ihtimalle sahtedir 2 adet 400 lükler o fiyat normalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 17BuçukBiga

Şampuan aşırı ucuz büyük ihtimalle sahtedir 2 adet 400 lükler o fiyat normalde.

Arkadaşların dediği gibi Evkiba ise sahte olmaz.

Bir ara iyi kupon dağıtıyorlardı sene başında ama durdu sonradan. Çöp kuponlar verirdi onu da vermiyorlar artık.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nötron yozluğu -- 27 Kasım 2020; 11:13:50 >

• Jayus kullanıcısına yanıt

Müşteri memnuniyeti kısmen yeter..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4007 -- 27 Kasım 2020; 0:6:15 >
  • Trendyol 100/40-75/25 ve 300/100'ler varken tüm ihtiyaçları karşıladık. Her ay 100/40 veriyor kaldı ki Trendyol, her türlü gg'den daha uyguna alışveriş yapabiliyorum. GG kesenin ağzını açmalı.

• haldır şaldır şampuan
    GittiGidiyor 2020 Süper Cuma İndirimleri 26 - 27 Kasım - Ana Konu

• Hocam mesele gg değil oradaki satıcılar. Mediamarkt teknosa da burada satıcı

• Bir tanıdığa benim kazananlar kulübü ile (%8 yapıyor bazi lastiklere) Goodyear ug8 175/65/14 lastiği 310 dan aldım, normalde aynı ebat petlas 280-300 arası. Lastik ihtiyacı var ise bakılabilir.

• Gittigidiyor genelde bu kampanyalarda hep geri kalıyor. Ya ihtiyacı yok ya da beceremiyorlar. Evony maske 100'lü 59,89'muş. Onu aldım sadece. Şu an en uygun fiyat bu.

• Amazon ve Hepsiburada dışında telefon almamaya çalışın, bir sorun yaşadığınızda muhattap bile bulamayabilirsiniz. GittiGidiyor hiç ilgilenmiyor. Başıma geldi.
  • Amazon ve Hepsiburada kendileri satarsa ilgilenir. Başka satıcı olursa sorumlulukları yok. Gittigidiyor kendi ürün satmıyor. Orada satış yapan firma sizin muhatabınız. Boş yere kötülemeyin gg'yi.

• Arbalet kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada evet ama en azından muhattap bulabiliyorsunuz. Amazon kendi satıcısı olmasa dahi iade/müşteri memnuniyeti konusunda tık ödün vermiyor.

GG müşteri hizmetlerini ararsan kaç dakikada bağlanabilir ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 27 Kasım 2020; 11:9:9 >
  • Teknosa sitesinde 1000 tl ye satılan birşey gittigidiyor Teknosa sitesinde 800 tl gibi fiyat olabiliyor.

acaba outlet ürün filan mı satıyor gittigidiyor Teknosa sitesi

yoksa aynı Teknosa ile bire bir

• up

• GittiGidiyordan yıllardır alışveriş yaparım ama son 1 yıldır birşey alamaz oldum.. gg halen rakibi yokmuş gibi davranıyor.. trendyol amazon hepsiburada gibi rakipler gg yi bitirir

• hocam geçen iptal işlemi ile alakalı bir sorum vardı. canlı desteğe yazdım. kendileri dedi arayalım sizi telefondan konusalım diye. yani beklemek bi yana kendileri aradılar.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.